Ştirile ro17 - Discuţii

  • Autor subiect DeletedUser22126
  • Data de început

DeletedUser4533

sarmulita, sa nu crezi ca eu te critic sau te judec. eu explic doar ce se vede pe harta
da,vad ca exista din nou.
felicitari,sper ca ti-ai dat seama ca prea multi atotstiutori intr-un trib strica:)
 

DeletedUser3357

sarmulita, sa nu crezi ca eu te critic sau te judec. eu explic doar ce se vede pe harta
da,vad ca exista din nou.
felicitari,sper ca ti-ai dat seama ca prea multi atotstiutori intr-un trib strica:)


Nu asta a fost problema. Am preferat sa revin la formula initiala decat sa imi incalc cuvantul si sa dau dodava de lipsa de caracter dpdv al jocului.
 

DeletedUser

no oxygen? a spus:
De ce nu va place scula?Cu ce va incurca?

e printre noi in k54...si ne si ataca..si nu putem sta si ca sa se vada mai bine pe harta..de preferat rosu aprins
 

DeletedUser

iti dai seama ca si-or dat aia foc la valiza...au avut tupeul sa provoace Familia Fratii:)
 

DeletedUser

man , nu te vad pe harta lumii 17 , te intreb , joci pe aceasta lume sau nu ai ce face decat sa postezi comentarii de 2 lei?
nu sti tu unde sa cauti...sunt si eu pe harta si am mai mult de 190 de puncte cat ai tu...dar nu asta e important...

nu te mai baga si tu ca musca-n...:rolleyes: si vezi-ti de treaba ta cu filozofiile astea din coltul strazii,mai scuteste-ne ca esti neinteresant:mad:
 

DeletedUser

Ma scuzi dom'le , ca te plictisesc , dar nu ti se pare ca aroganta ti se urca la cap?

On-topic

Habar a cazut dp podium , sunt curios ce se va intampla pe parcursul acestei saptamani....
 

DeletedUser24244

Ma scuzi dom'le , ca te plictisesc , dar nu ti se pare ca aroganta ti se urca la cap?

On-topic

Habar a cazut dp podium , sunt curios ce se va intampla pe parcursul acestei saptamani....

Nu prea multe, dar odata cu nobilii s-ar putea sa nu te mai vad cocos pe extern;)
 

DeletedUser

Corect , atunci o sa fiu zmeu , dupa cum spuneam , prea buni va credeti....
 

DeletedUser24244

Nu intelegi nimik, nu e chestia ca ne-am da noi buni...e chestia ca u te dai cocos pe aici, si tare rau itzi va parea cand vei fi innobilat...
 

DeletedUser

Nu intelegi nimik, nu e chestia ca ne-am da noi buni...e chestia ca u te dai cocos pe aici, si tare rau itzi va parea cand vei fi innobilat...

te-ai uitat sa vezi unde e pe harta?
uita-te! si o sa vezi de ce se da cocos, dinozaur, zmeu sau alte animalutze simpatice.
 
Sus