Ştirile ro17 - Discuţii

  • Autor subiect DeletedUser22126
  • Data de început

DeletedUser37481

Cred ca am auzit povestea asta de la juma' din tribul vostru.Toata lumea-i inactiva la voi,dar am fost atacati de tot tribul ,ma rog,in mare parte.Patrundeam oricum intre voi,se vad diferente mari intre triburi,de la voi s-au primit o gramada atacuri pe bonus,si nu,nu erau fake-uri.Sa nu zic cate atacuri cu cate 10 000 lancieri/spade/arcasi am primit :))
 

DeletedUser

Prin inactivi ma refer tocmai la specimenele invocate de tine, care intrau o data la 2-3 zile doar ca sa mai ia cate un sat de 116 puncte si vedeau ca cine nu apare la inamici invinsi va fi innobilat.Asa ca trimiteau repede ce gaseau(aparare, atac, nu conteaza) pe un punct rosu si gata, erau mari campioni. Cunosc si jucatori mari care au atacat masiv pe bonus de noapte, jucatori probabil incepatori si crescuti din interne care nu s-au confruntat cu vreun atac real.De asemenea, am avut si care nu atacau deloc cu berbeci :))

Am primit si eu de la doi jucatori de la voi atacuri pe bonus de noapte, probabil din aceleasi motive ca cele invocate mai sus.
 

DeletedUser35749

S-a terminat in ce sens, vad ca au dat multi jucatori stergere in Est, de ce?
 

DeletedUser

S-a terminat in ce sens, vad ca au dat multi jucatori stergere in Est, de ce?

S-a terminat in sensul ca a mai ramas GSS(ma rog, putinul din GSS 1/10 din harta) contra restului hartii. Motive... iti pot da cei din SUAT, desi oricum ma asteptam la asa ceva, la fel ca restul lumii.
 

DeletedUser30761

gss...gura mica..a-ti uitat cat v-a ajutat suat?cate trupe ne-am rupt pe voi si aveati sprijin de la aliatii nostri din suat?asa ca daca va duceti la vale..o meritati...si va duceti siguri..:))
 

DeletedUser

gss...gura mica..a-ti uitat cat v-a ajutat suat?cate trupe ne-am rupt pe voi si aveati sprijin de la aliatii nostri din suat?asa ca daca va duceti la vale..o meritati...si va duceti siguri..:))

Sprijin aveau doar cei din zona lor, jucatori care au plecat de la ei si au venit la noi. Restul tribului nu avea nicio treaba cu SUAT. Si nu e cazul sa va plangeti. Si unii din voi aveau sprijin de la SUAT/CD. Stiu cel putin 2 cazuri, ei insisi confirmandu-mi acest lucru.

Cat despre dusul la vale, asa e :p Doar ca nu garantez pentru partea cu meritatul.Altele au fost cauzele ;)
 

DeletedUser37481

Avusesem o tenta cu 27,dar m-am lasat pagubas,am zis ca inchidem lumea 17 si nu mai joc,cel putin nu prea curand
 

DeletedUser

Poate ne bagam toti sau macar o parte din care suntem acum pe o lume cu aceleasi setari ca lumea 17,daca se va deschide vreuna asa :)
 

DeletedUser37481

Siiii se sfarseste si lumea....17.Mai avem 3 luni de luat sate,barfit,discutat,certat,etc :))
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Si capitolul 17 din lumea tribala si-a atins astazi finalul, felicitari ! :)

sdftrt.png
 

DeletedUser37481

Multumim!Multumesc colegilor pentru ca am ramas uniti de la inceput si pana in acest moment frumos,dar parca totusi putin trist,cred ca o sa ne ducem dorul,cu toate ca ne-am mai sicanat putin de-a lungul lumii 17.Felicitari tuturor,sper sa ne mai gasim si pe alte lumi!
 

DeletedUser48059

Haideti acum pe lumea 53 sunt ALR daca va mai amintiti de mine :) hai sa facem istorie aici
 
Sus