Ştirile ro17 - Discuţii

  • Autor subiect DeletedUser22126
  • Data de început

DeletedUser22126

Ştirile - Discuţii
Lumea 17

seperator.gif

Aici vă puteţi exprima nelămuririle şi puteţi vorbi pe tema ştirilor de pe lumea 17! Astfel ca puteti incepe cu "Declaratiile de dragoste"

Distracţie plăcută!


*topicul se află, aici - Stirile ro17


Copyright Say Yes Smoke
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24077

cine ti-a spus chestia asta nmircea?
chiar daca ar fi vreo alianta,eu spun ca nu are rost sa fie anuntata.:p

deocamdata noi avem diplomatia inchisa,si asa va ramane multa vreme;)
 

DeletedUser

tribul Smoke declara razboi tribului Cnoobs pe motiv ca nu ne place emblema lor...o sa mai anuntam si alte razboaie:)
 

DeletedUser

=SaD= (SeeK anD Destroy cu doar 9 membri) declara razboi tribului |US| (Uniunea Suprema cu 59 membri)
 

DeletedUser8343

Daca doreste cineva anuntarea vreunei stiri din cele discutate mai sus rog sa imi dea un mesaj privat.
 

DeletedUser

Nu-i corect :(

După modificările forumului doar moderatorii pot edita posturile după 24 ore!

L17 mi se pare o lume slabă deşi s-au anunţat şi au apărut multe triburi.
 

DeletedUser

Am eu o nemultumire. Dupa ce ca pe lumea asta nu exista camera de arme la paladin si implicit nici Telescopul lui Kalid, ati scos si optiunea ca spionii sa vada trupele aflate in deplasare.
Intr-un cuvant... joac-o p-asta Gogule!
 

DeletedUser

De ce sa fie aiurea? Asa stii cu certitudine daca cineva iti face dodge sau chiar nu are trupe in sat :D
 

DeletedUser24244

Stiu, dar ar fi un dezavantaj pentru cei care nu au aparare multa...mai frumos e sa mergi la risc:D
 

DeletedUser

Ar fi si aiurea sa vezi trupele care nu sunt in sat...

Sa nu uitam ca initial (pe Lumea 1, 2, 3), spionii puteau vedea trupele aflate in deplasare. Ulterior, odata cu aparitia camerei de arme, acest aspect s-a schimbat. Deci, ma scuzi, dar pentru mine este aiurea ca spionii sa NU vada trupele aflate in deplasare.
 

DeletedUser27053

Care ar mai fi farmecul daca ai vedea chiar tot ? Asa cum te bucuri ca vezi cand cineva iti face dodge , poti fi si tu cel prins cand faci dodge. Eu unul prefer asa !
 

DeletedUser

Singurul lucru care mi se pare aiurea e modul de calcul al vitezei de deplasare al trupelor . Desi spre exemplu pe l13 =1 si pe l17 =1 , puteti observa si singuri diferenta in joc .
 

DeletedUser

L17 : Viteză de joc 1
Viteza trupelor 1

L13 : Viteză de joc 2
Viteza trupelor 1

Diferenta e mare
 

DeletedUser

geniule viteza trupelor este un raport din viteza serverului :p. 2/1 nu e egal cu 1/1 :p.
 

DeletedUser

Tocmai asta incercam sa explic de la inceput . Era mult mai simplu si mai clar daca se scria direct viteza exacta a trupelor .
 
Sus