Ştirile ro17 - Discuţii

  • Autor subiect DeletedUser22126
  • Data de început

DeletedUser30761

astăzi la ora 11:51
Vreau sa te anunt ca incepand cu data de 14.11.2011 ora 12.00 alianta dintre triburile nostre se va incheia.
Motivul?
nu vrem inca sa se inchida lumea.....vrem sa jucam...
ce va fi in continuare?
vom vedea...



momentul asteptat de toti..



SR vs SUAT...
 

DeletedUser


Stimata conducere GSS ,

Va anunt respectuos ca din aceasta seara,orele 20:00, tribul =C-D= va deveni academia S R! :)
Avand in vedere acest lucru,diplomatia va fi schimbata si de la alianta vom trece la dusmani!

Va uram joc placut in continuare!
 

DeletedUser37481

astăzi la ora 11:51
Vreau sa te anunt ca incepand cu data de 14.11.2011 ora 12.00 alianta dintre triburile nostre se va incheia.
Motivul?
nu vrem inca sa se inchida lumea.....vrem sa jucam...
ce va fi in continuare?
vom vedea...



momentul asteptat de toti..



SR vs SUAT...

S R vs SUAT + GSS vroiai sa zici
 

DeletedUser37481

Stimata conducere GSS ,

Va anunt respectuos ca din aceasta seara,orele 20:00, tribul =C-D= va deveni academia S R! :)
Avand in vedere acest lucru,diplomatia va fi schimbata si de la alianta vom trece la dusmani!

Va uram joc placut in continuare!

Cam tarziu ai primit vestea
 

DeletedUser523

mai bine inchideti lumea si veniti pe noua lume clasica in gaura.e mai bine asa, cel putin, asa am auzit...:rolleyes:
 

DeletedUser

Cam tarziu ai primit vestea


Stai linistit, se stia ca =C-D= danseaza dupa cum ii cantati voi :p Acum doar a devenit "oficial".Oricum, se vede ca nu v-a picat bine "dezertarea" SUAT-ului, daca ati trezit =C-D-ul din starea de hibernare(adica sprijinirea satelor voastre).
 

DeletedUser16011

:),Traian,u ce mai faci, nu te plictisesti?:)vad ca nu mai miscati nik,de pe k66 in jos:),dc:)
 

DeletedUser37481

Stai linistit, se stia ca =C-D= danseaza dupa cum ii cantati voi :p Acum doar a devenit "oficial".Oricum, se vede ca nu v-a picat bine "dezertarea" SUAT-ului, daca ati trezit =C-D-ul din starea de hibernare(adica sprijinirea satelor voastre).
CD e intre voi,ar trebui sa va fie usor,dar oare de ce nu va e ?:))
 

DeletedUser

Lasa,ca si voi ati avut academii,dar vi le-am desfiintat noi,cum o sa facem si cu triburile mari :))

Ce academii ale GSS-ului ati desfiintat voi?Ca sunt curios :D Si nu cred ca am avut noi vreodata cate academii aveti voi :p De cand e razboiul am fost doar doua triburi(GSS si ~GSS~ ).In tribul mare eram vreo 70 si in academie 30. Destui jucatori au fost innobilati intern de noi, iar ceilalti care nu mai sunt au dat stergere cont in loc sa lupte pana la ultimul sat sau au lasat conturile de izbeliste, permitandu-va voua sa inaintati printre noi.

Oricum, ne face placere sa fim ca un ghimpe in coasta, nu ca alte triburi cu care ati avut razboi pana acum :D
 

DeletedUser

CD e intre voi,ar trebui sa va fie usor,dar oare de ce nu va e ?:))

Uita-te mai bine pe harta.CD e inconjurat doar de SUAT.Oricum, crezi ca e asa usor sa cuceresti un trib de 100.000.000 de puncte cand ai razboi la aproape toate granitele? Crezi ca e o chestiune de zile? Abia ne-ati redus 3 triburi cu tot cu academii punctajul de la 250.000.000 la 140.000.000 din 21.03.2011 pana acum si voi nu aveati alte conflicte decat cu noi.
 

DeletedUser37481

Sumar

Tribul meu

4.232 Sate cucerite

43.851.748 Mărirea numărului de puncte

1.127.006.560 Duşmani învinşi ca agresor

1.272.922.320 Duşmani învinşi ca apărător
Inamic

2.103 Sate cucerite

21.272.732 Mărirea numărului de puncte

520.848.493 Duşmani învinşi ca agresor

2.049.076.858 Duşmani învinşi ca apărător
= = = =
Diferenţă
2.129

22.579.016

606.158.067

-776.154.538

In ultima luna stim ce s-a intamplat si ce se intampla in continuare.Daca tie ti se pare ca ati pierdut putine sate...nu stiu cat inseamna multe sate pentru tine.Asta tinand cont de faptul ca nu eram amestecati cum suntem cu SUAT,ci a trebuit sa intram peste voi
 

DeletedUser

Eu nu am zis ca sunt putine sate.te-am rugat doar sa imi spui care sunt academiile pe care le-ati desfiintat voi(asa cum te lauzi ca ati facut).Sunt perfect de acord ca ne dominati in razboiul asta, nici nu am negat. Totusi trebuie tinut cont si de faptul ca am fost 2 triburi de TOP 10(GSS era pe 4<<a urcat ulterior pe 2>> si academia, care era pe 10 cand am inceput razboiul) contra 6 triburi de top 10(SR + cele trei academii, TOP, Moh).De asemenea, mai erau si DEF, Moh a, si din ce imi mai aduc aminte, IMMO si d.Hr., dar nu le iau in considerare, pe motiv ca nu am avut tangente cu ele in timpul razboiului.

Nu cred ca a fost asa de greu sa ajungeti la noi prin barbarele ce au ramas de la Magic si Asia.Ca sa nu mai zic de salinas, gabiana, korpo si cei din SONS.

Referitor la Intrebarea ta cu CD: <<CD e intre voi,ar trebui sa va fie usor,dar oare de ce nu va e ?) >> as putea sa zic si eu: SUAT este intre voi, ar trebui sa va fie si voua usor, ca atacati aproape din toate directiile :p
 

DeletedUser37481

Pai ne e usor,uita-te la statistici,asta era si diferenta intre voi si suat,Cat despre academia voastra...ce mai e din ea?Dar academiile suat? :)
 

DeletedUser

Din suat au au renuntat multi la joc, vegetand sub umbra voastra cat timp ne atacati.Si acum sunt unii inactivi, de asta le e greu.E vina lor ca s-au prins prea tarziu ce trebuie sa faca.

In academia noastra, ca si in tribul mare, erau inactivi sau sitteriti, pe satele carora ati inaintat voi foarte mult. Multi s-au speriat ca au atacuri si au lasat sitter "pentru 2 zile" sau au dat stergere ca sa-si pastreze "gloria si satele" pentru eternitate in analele lumii 17 :)) Nu spun ca ar fi fost foarte diferita situatia, dar cu siguranta nu ati fi patruns chiar asa intre noi.
 
Sus