10 ani de Tribalwars !

DeletedUser

Intrebare: de exemplu eu as alege imaginea aceea ce nu include si biserica.Trebuie sa desenam absolut tot,tot din imagine asa cum este?sau sa schimbam decoratiuni/locul minelor?
 

DeletedUser

Normal ca nu plus ca e furata de laJOCUL Ageo of empires 2 ...trebuia facuta de tn cu ideile si schitele tale.....nu furate din jocuri...io sper ca pana vineri so termin...o iesit **... da nuj cum sa fac cladirea principala..tre sa ma gandesc la un model **...:D
Pentru cei carora le place sa "muste" din partile moi, ideea este originala, va rog sa aruncati un ochi aici inainte de a da cu parul ca "am mai vazut asta pe net"
http://forum.triburile.ro/showthread.php?38630-Pachet-grafic-%28ca-nu-a-mai-fost-nimic-nou-de-ceva-timp%29
 

DeletedUser44149

orocimaru tipu asta prea se crede el mare s tare ...da sai vad creatia lui ..
 

liana

member
Scor reacție
35
The Purge
is a 2013 American sci-fi

Asa zice descrierea..dar nu e deloc sci-fi.
Nimic utopic,pt ca mie imi pare o societate perfect plauzibila si infricosator de aproapiata...ca timp.
Fereasca D-zeu sa.i dai liber complet omului :D
Poleiala de civilizatie dispare asa repede..
Ca aici..
Ai furat.o,ai luat.o,am vazut.o...
Ce fac niste pp...

Ma gandeam ca alea stimuleaza,dar creatile apar si din drag de joc,
din liberul la imaginatie,a "cavalerilor" din noi,care pierdem ani poate,pe jocul asta...
 

DeletedUser

Dragi tovarasi de tribe!
Nu stiu cu ce v-a deranjat poza pe care am postat-o, dar vad ca sariti la posteriorul meu care mai de care (ca deh, la gat nu ajungeti ca sunt prea inalt probabil).
In consecinta vreau sa lamuresc cateva aspecte, poate n-o sa mai aveti insomnii din cauza mea. Deci, conturile dudu2000 si Cauboiu Gion apartin aceleiasi persoane, adica mie.
Domeniul kenvy.net imi apartine. Nu mai joc de multa vreme (destula, zic eu) si nu am pus poza ca sa va fac concurenta pentru ca nu ma intereseaza premiile (cum spuneam, nu mai joc, deci nu ma doare de PP-uri, de smartphone nu am nevoie, eu folosesc un Sonim de doi ani, daca stateam dupa alte telefoane, le schimbam ca pe ciorapi si nici nu vreau sa ajung graphic designer la INNO, am o sjujba destul de bunicica). Am pus poza de dragul vremurilor apuse dar, cum spunea cineva mai sus, ce se mai dezbraca unii de caracter pentru o manuta de PP-uri.
Dar mai intru pe forum din cand in cand si citesc ce este interesant de citit (apropo, IMPARATE, cand ii expira vacanta lui Gicu? :D)
Pentru cultura voastra generala, puteti accesa o perioada site-ul TW.KENVY.NET si sa testati ce gasiti pe acolo. Nu garantez insa ca mai functioneaza totul asa cum ar trebui (site-ul nu a mai fost ridicat de ceva vreme iar fisierele au tot fost plimbate intre formatari/instalari si calculatoare.
Acum sa va iau pe rand (sa mi-s batran si nu pot cu toti odata :D):


Am mai vazut poza asta pe un site, avem voie?

Ai vazut poza asta pe site-ul meu!


Normal ca nu plus ca e furata de la JOCUL Ageo of empires 2 ...trebuia facuta de tn cu ideile si schitele tale.....nu furate din jocuri...io sper ca pana vineri so termin...o iesit **... da nuj cum sa fac cladirea principala..tre sa ma gandesc la un model **...:D


Nea Georgica fara frica, sa faci un pachet grafic iti ia ceva timp (mie mi-a luat 2 luni pachetul grafic si o saptamana site-ul).
Si da, e facut de mine PE BAZA JOCULUI AGE OF EMPIRES II, asta nu inseamna ca am plagiat. In viziunea mea un pachet grafic are
rostul sa combine doua jocuri sau Triburile plus altceva ce iti place si sa obtii ceva de care sa te bucuri! Si daca tot esti mare specialit in Google, o sa vezi ca TOATE pachetele grafice
aparute au baza Triburile plus un joc sau o idee grafica.

eu zic sa renunti la idee
http://www.google.ro/search?client=...rceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest
daca ai timp sa 'frunzaresti' google-ul o sa gasesti si poza aia , are cativa ani de cand e pe net

Da, are cam doi ani daca mai tin bine minte.

scuzati ca fac spam dar poza lui am vazuto si la un pachet grafic
http://forum.triburile.ro/showthread.php?2154-pachet-grafic/page15

Sper ca acum te-ai lamurit ca sunt doua conturi de forum care apartin aceleiasi persoane.


orocimaru tipu asta prea se crede el mare s tare ...da sai vad creatia lui ..

Cand o sa reusesti sa faci si tu ceva pentru comunitate o sa ai dreptul sa critici alte persoane. Pana atunci mai treci pe la scoala ca intreba profa de romana de tine.



tu vorbesti?

ai luat aia din Age of Empires 3

De fapt este Age of Empires II. Dar esti prea mic sa stii "istorie" :)


The Purge
is a 2013 American sci-fi

Asa zice descrierea..dar nu e deloc sci-fi.
Nimic utopic,pt ca mie imi pare o societate perfect plauzibila si infricosator de aproapiata...ca timp.
Fereasca D-zeu sa.i dai liber complet omului :D
Poleiala de civilizatie dispare asa repede..
Ca aici..
Ai furat.o,ai luat.o,am vazut.o...
Ce fac niste pp...

Ma gandeam ca alea stimuleaza,dar creatile apar si din drag de joc,
din liberul la imaginatie,a "cavalerilor" din noi,care pierdem ani poate,pe jocul asta...

Din pacate ai foarte mare dreptate, scade calitatea (morala/umana) jucatorilor de la un an la altul!



In incheiere va doresc "succesuri" in primul rand la scoala, in al doilea rand in viata reala, in al treilea rand la triburi si, daca mai e loc, si la concurs!

My name is GION. CAUBOIU GION!

PS: scuzati eventualele greseli, pe masura ce le vad, le corectez.
 

DeletedUser42544

Dragi tovarasi de tribe!
Nu stiu cu ce v-a deranjat poza pe care am postat-o, dar vad ca sariti la posteriorul meu care mai de care (ca deh, la gat nu ajungeti ca sunt prea inalt probabil).
In consecinta vreau sa lamuresc cateva aspecte, poate n-o sa mai aveti insomnii din cauza mea. Deci, conturile dudu2000 si Cauboiu Gion apartin aceleiasi persoane, adica mie.
Domeniul kenvy.net imi apartine. Nu mai joc de multa vreme (destula, zic eu) si nu am pus poza ca sa va fac concurenta pentru ca nu ma intereseaza premiile (cum spuneam, nu mai joc, deci nu ma doare de PP-uri, de smartphone nu am nevoie, eu folosesc un Sonim de doi ani, daca stateam dupa alte telefoane, le schimbam ca pe ciorapi si nici nu vreau sa ajung graphic designer la INNO, am o sjujba destul de bunicica). Am pus poza de dragul vremurilor apuse dar, cum spunea cineva mai sus, ce se mai dezbraca unii de caracter pentru o manuta de PP-uri.
Dar mai intru pe forum din cand in cand si citesc ce este interesant de citit (apropo, IMPARATE, cand ii expira vacanta lui Gicu? :D)
Pentru cultura voastra generala, puteti accesa o perioada site-ul TW.KENVY.NET si sa testati ce gasiti pe acolo. Nu garantez insa ca mai functioneaza totul asa cum ar trebui (site-ul nu a mai fost ridicat de ceva vreme iar fisierele au tot fost plimbate intre formatari/instalari si calculatoare.
Acum sa va iau pe rand (sa mi-s batran si nu pot cu toti odata :D):




Ai vazut poza asta pe site-ul meu!





Nea Georgica fara frica, sa faci un pachet grafic iti ia ceva timp (mie mi-a luat 2 luni pachetul grafic si o saptamana site-ul).
Si da, e facut de mine PE BAZA JOCULUI AGE OF EMPIRES II, asta nu inseamna ca am plagiat. In viziunea mea un pachet grafic are
rostul sa combine doua jocuri sau Triburile plus altceva ce iti place si sa obtii ceva de care sa te bucuri! Si daca tot esti mare specialit in Google, o sa vezi ca TOATE pachetele grafice
aparute au baza Triburile plus un joc sau o idee grafica.



Da, are cam doi ani daca mai tin bine minte.



Sper ca acum te-ai lamurit ca sunt doua conturi de forum care apartin aceleiasi persoane.




Cand o sa reusesti sa faci si tu ceva pentru comunitate o sa ai dreptul sa critici alte persoane. Pana atunci mai treci pe la scoala ca intreba profa de romana de tine.





De fapt este Age of Empires II. Dar esti prea mic sa stii "istorie" :)




Din pacate ai foarte mare dreptate, scade calitatea (morala/umana) jucatorilor de la un an la altul!



In incheiere va doresc "succesuri" in primul rand la scoala, in al doilea rand in viata reala, in al treilea rand la triburi si, daca mai e loc, si la concurs!

My name is GION. CAUBOIU GION!

PS: scuzati eventualele greseli, pe masura ce le vad, le corectez.

partea cu age of empires, sa stii ca eu am prins vremea cand daca intrebai baieti de age of empires ei se uitau la tine si ziceau k esti nebun :))

in schimb, io vorbeam de poza postata de pe oricomaru, orichimaru, orocomaru, ichiromaru, soromaru sau cum naiba are nickname-ul
 

DeletedUser43971

La multi ani , daca bagati cateva rugaciuni va feresc de cateva accidente sa mai faceti vreo 10 de ani triburile .
 

DeletedUser43206

La Multi Ani!!! Mai adaugati si voi niste PP gratis. Murim de foame :)))
 

DeletedUser44294

La multi ani Triburile ! In acest joc mi-am fkt multi prieteni, si am invatat cum e spiritul de echipa. Triburile este un joc cu adevarat reusit.
Cine zice ca e un joc naspa se inseala!
 
Sus