10 ani de Tribalwars !

quz0r

member
Scor reacție
144
Cat de mult am imbatranit.. :D

Multi inainte jocului, prietenilor si cunoscutilor de aici ,dusmani, jucatori si team :)
 

DeletedUser19007

La multi ani!

10 ani!!!...parca mai ieri imi incercam norocul,bajbaind pe lumea 4...a urmat zile si nopti de actiune...trezirea de cate 2,3 ori pe noapte,ptr atacuri sau mai stiu eu ce...am castigat (in afara de sate...)))si multi prieteni...nu-i cunosc personal,nu am avut placerea sa-i intalnesc,dar parca imi sunt prieteni de-o viata...un joc minunat...multumesc TRIBURILE!!!
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Sa nu imbatraniti pe aici :)
La multi ani triburile! (ca asa e moda pe aici din cate observ)
PS : sa ne faca cinste "triburile" asta , daca tot e ziua lui :cool:
 

DeletedUser42199

au fost clipe frumoase , cat si clipe nu chiar OK dar fara care nu iti puteai da seama pe cine ai alaturi de tine
Multumesc acestui joc pentru ca mi'a dat ocazia sa cunosc oameni cu caracter si chiar adevarati prieteni.
 

DeletedUser25306

La multi ani ! Triburile

Sper sa fie in continuare un joc frumos
 

DeletedUser43206

La Multi Ani!

Sper ca pe viitor sa fie asa cum era inainte, NU sa fie ca acum toate scumpe. In ziua de astazi daca ai PP-uri faci orice. NASPA!
 

DeletedUser38324

Si din partea mea un sincer LA MULTI ANI!!! si sper sa ajunga la pensie acest joc desi nu are decat 10 anisori :p
Oricum sa ne amintim lucrurile bune legate de acest joc si emotiile traite sau prieteni care iam facut aici. Eu personal miam facut prieteni in toata tara si mam intalnit cu multi dintre ei in diferite colturi ale tari noastre datorita acestui joc. Felicitarile mele pentru acest juc si inca o data multi ani inainte.
 

DeletedUser

parca ieri era cand aflam de la prieteni de el si chiar imi ziceau "daca in bara de adrese scrii fara www nu va merge, ai grija" :)) chiar mie dor de zilele de inceput cand habar nu aveam cum se mananca jocul, cand ma ataca cineva il intrebam politicos "cum ai facut asta", vremuri faine si trecute :)

la multi ani si sa speram ca vor fi si mai multi :)
 

DeletedUser201

Cu ocazia aniversarii de 10 ani astept o reducere la punctele premium, vrajeli cu imagini pentru copii mici si clipuri de 2 lei nu am nevoie.
Astpet reducerea, multumesc si va rog, mai putina vrajeala si marketing ieftin. Hai Cami ca poti.
 
Sus