#1629 Antrenament

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Start: duminică, 02.10.2011 19:45
Sfârşit: luni, 03.10.2011 00:45

Descriere: * SE POT CUCERI ALTE SATE.

* Limita de membri in trib 1.
* Tribul nu poate fi parasit.
* Suport dezactivat.
* Satele au un nivel de dezvoltare special (CP 10, mine 10, grajd/cazarma 5, ferma 10,magazie 12, fierarie 5, zid 3.
* Cercetare simpla.
* Sistem spionaj 1:1.
* Cu paladin fara camera de arme.
* Arcasi activati.
* Sate de barbari/bonus - 1 per jucator.
* Satele de barbari cresc pana la 1.000p (mediu).
* Atac/suport gap - 100ms
* Fake limit - 10%
* Manager de cont - inactiv
* Asistent farmare - inactiv
* Distanta maxima de calatorie pentru generatia de nobili este de 15 campuri!
* Protectia de inceput - 10 min.

Limită jucători: 100

Condiţii de victorie: Jucatorul cu punctajul cel mai mare castiga.

Viteză: 200
Viteza unităţilor: 0.5
Modul de dormit: Nu
Jucător de vacanţă: Nu
Moral: Da
Circuit de construcţie: Da


Admini runda : rakanishu, marioleu
 

DeletedUser

Hi hi, frumoasa runda. Pacat ca n-a castigat-o b3st.

Si nu ca-l laud, dar desi e runda "one man tribe" am putut sa colaboram, chiar daca nu ne puteam sprijini. Pacat ca am intrat cu cateva minute mai tarziu si a trebuit sa joc testoasa din cauza vecinului, dar l-a linistit b3st :)))

Pura curiozitate; din cei care s-au anuntat voluntari pt masters, cine a jucat?
 

DeletedUser36071

Hi hi, frumoasa runda. Pacat ca n-a castigat-o b3st.

Si nu ca-l laud, dar desi e runda "one man tribe" am putut sa colaboram, chiar daca nu ne puteam sprijini. Pacat ca am intrat cu cateva minute mai tarziu si a trebuit sa joc testoasa din cauza vecinului, dar l-a linistit b3st :)))

Pura curiozitate; din cei care s-au anuntat voluntari pt masters, cine a jucat?

era imposibil oricum sa o castige b3st daca juca marian , crede-ma :p
 

DeletedUser

pentru ca noi vrem sa dormim sa ne odihnim "ochii"pt 23 octombrie...si pentru ca am uitat parola de la sisu:))
 

DeletedUser

Destui :)
Sau nu neaparat pe .ro

Asta e fraza zilei pentru mine. Viitori membrii ai aceleasi echipe, joaca in runde de antrenament pe servere diferite. Sunt curios cum se bate asta cu momentul cand va trebui sa joace impreuna...pentru ca nu vor fi doar ei, 10-20 sau cati sunt care joaca pe servere straine :)))))

Echipa, huh ?!? :confused:
 

DeletedUser1924

era imposibil oricum sa o castige b3st daca juca marian , crede-ma :p

Zici tu? Cand eu aveam 80% din full si curtea nobila, marian avea fieraria la 10 si 1000 de cai. Daca eu m-am batut cu 3 insi in acelasi timp, ramanand cu 30% din trupe si cazand pe locul 6-7, nu inseamna ca era imposibil sa o castig :)
Inteleg ca nu ma suporti, sentimentul e reciproc, dar nu mai fabula pe aici.


PS :
Ca agresor Ca apărător În total
Loc Porecla Cucerit
1 b3sT 43.698
2 marian.85 41.137
 

DeletedUser40605

Asta e fraza zilei pentru mine. Viitori membrii ai aceleasi echipe, joaca in runde de antrenament pe servere diferite. Sunt curios cum se bate asta cu momentul cand va trebui sa joace impreuna...pentru ca nu vor fi doar ei, 10-20 sau cati sunt care joaca pe servere straine :)))))

Echipa, huh ?!? :confused:

[sarcasm] Fraza saptamanii pentru mine [ras de cancur]:))=)))))))))))[/ras de cancur] [/sarcasm]
 

DeletedUser

Cand jucam eu , Marian.85 ma visa noaptea .. Cand o sa joc din nou o sa ma viseze si B3st .. :eek::D

Later edit: Oricum, Marian.85 e un jucator de echipa si matur cu care te poti intelege bine daca nu ravnesti la satele lui .. :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cand jucam eu , Marian.85 ma visa noaptea .. Cand o sa joc din nou o sa ma viseze si B3st .. :eek::D

Later edit: Oricum, Marian.85 e un jucator de echipa si matur cu care te poti intelege bine daca nu ravnesti la satele lui .. :D

nimeni nu a auzit de tine scz:|
 

DeletedUser

nimeni nu a auzit de tine scz:|

Da frate .. si? Daca nu a auzit, aia e .. Crezi ca eu nu sufar si nu am sentimente? Dar vroiam si eu sa ma bag in seama si cu putin noroc sa ma aprecieze cineva iar apoi sa devin o vedeta .. De ce trebuie sa fie atata rautate? Nu aveti si voi pic de mila?
 

DeletedUser

Da frate .. si? Daca nu a auzit, aia e .. Crezi ca eu nu sufar si nu am sentimente? Dar vroiam si eu sa ma bag in seama si cu putin noroc sa ma aprecieze cineva iar apoi sa devin o vedeta .. De ce trebuie sa fie atata rautate? Nu aveti si voi pic de mila?

Ce e cu asta
On topic: Frumosa runda:)
 

DeletedUser28514

Sisule tu imi amintesti de un jucator vechi pe nume zica nu stiu daca ai auzit de el dar b3st il stie sigur=))
 

DeletedUser40605

zica, ala de juca poker si pierdea cate "4000"$ pe noapte? :))
 

DeletedUser36071

Zici tu? Cand eu aveam 80% din full si curtea nobila, marian avea fieraria la 10 si 1000 de cai. Daca eu m-am batut cu 3 insi in acelasi timp, ramanand cu 30% din trupe si cazand pe locul 6-7, nu inseamna ca era imposibil sa o castig :)
Inteleg ca nu ma suporti, sentimentul e reciproc, dar nu mai fabula pe aici.


PS :
Ca agresor Ca apărător În total
Loc Porecla Cucerit
1 b3sT 43.698
2 marian.85 41.137

nu stiu de unde ai scos-o pe aia ca nu te suport dar ma rog ... eu stiu cum joaca marian ... si nu avea 1000 cai cand aveai 80 % din full , crede-ma ... poate a dat dodge ... dar nu avea 1000 cai ;) si ce imi arati aici? l-ai facut cu 2 k la atacator ...? wow ... e clar !
 
Sus