#1902 2 Triburi

DeletedUser13634

Cele mai echilibrate triburi:))
Is in trib cu saracut , care mai face ceva
in rest nimic=))
 

DeletedUser

erau foarte dezechilibrate triburile :)) dar au reusit sa ne faca ca am jucat cam toti pe atac :))
lasa noi sa fim sanatosi :))
 

DeletedUser

Cele mai echilibrate triburi:))
Is in trib cu saracut , care mai face ceva
in rest nimic=))

Nu te vad in clasament. Din cauza tribului nu ai jucat bine, nu? Nu tu cerseai 30 de PP? Aveai prea multe sate probabil, de-aia iti trebuia CP.
 

DeletedUser

cersea puncte si in fiecare 5 minute trimitea o circulara cum ca vroia sprijin
 

DeletedUser

Ba vam umilit pe toti si pe voi si pe notfond ala ce mai vreti am termiant pe 1 si 52 ms pt sat nu reuseam fara tine:X
divole ce atacai ma atata cu 500 si 200de cai aveam 2k arcuri in sat
 

DeletedUser

da tu cu ce nume joci sisu.com ?

qote the raven sau ceva de genu ?
 

DeletedUser36071

Rakanishule baga niste pp la jucatori de pe locul I din fiecare trib !

Ba, înțeleg ca ești mititel si nu ești Fat-Frumos, ai putea totuși încerca sa ieși si tu in oraș cu o fata sau cu prietenii dacă ai , de vineri seara joci aproape non-stop speed... No offense!
 

DeletedUser

SI cica runda trecuta nu sunt eu pe cont a reusit sa fure un sat de 8k (la incpeut)..proaspt luat dar e prea varza pt jocul asta nebunu
 

DeletedUser

Ba, înțeleg ca ești mititel si nu ești Fat-Frumos, ai putea totuși încerca sa ieși si tu in oraș cu o fata sau cu prietenii dacă ai , de vineri seara joci aproape non-stop speed... No offense!

Pentru cultura ta generala nu am jucat non stop , am iesit p-fara si mai multe chesti , dar ce te roade pe tine ? :confused:
 

DeletedUser

SI cica runda trecuta nu sunt eu pe cont a reusit sa fure un sat de 8k (la incpeut)..proaspt luat dar e prea varza pt jocul asta nebunu


Am uitat ca vorbesc cu soricaru' de Sisu , era sa mai zic eu ceva ce ai facut pe skype pentru pp , dar iar o sa iau ban si nu se merita :rolleyes:
 

DeletedUser

am cantat manele pentru pp ce asa de greu dar macar m-am facut cu pp moca....si ce ai facut ma cu satul ala care mi l-ai luat??? te-ai uitat la el
 

DeletedUser

Bejbl:)) Daca si bejbl a ajuns sa castige rundele de speed.. El e genul de player caruia ii place sa incheie multe, multe aliante cu toate triburile, daca e posibil. Isi strange nobili, si in ultimele 45 de minute le da in cap:))
 
Sus