2 Conturi

  • Autor subiect DeletedUser17088
  • Data de început

DeletedUser17088

Deci,eu joc pe lumea 8 si lumea 9 :)

Iar fratele meu joaca pe lumea 3
Dar a apasat si pe lumea 9 si...nu ia aparut butonul : Participa...doar unde sa pozitioneze satul (NV,NE,SV,SE) el nu a dat pe nicunul (nu vroia sa ne stearga conturile sau ban) dar totusi figureaza ca participa ... :| ma puteti ajuta?
 

DeletedUser3986

Pentru acest lucru ai Setari - Intrebare Suport

Te rog sa-l folosesti cu incredere
 

DeletedUser

Acum ceva timp daca nu alegeai directie mi se pare ca scria ca ai 0 puncte (habar nu am cum mai e acum). Ideea e ca daca fratele tau are 0 puncte practic el nu exista pe harta. Daca nu ma insel data viitoare cand se va loga pe lumea pe care nu a ales directia unde sa aiba satul ii va aparea directia unde vrea sa isi puna satul, deci nici nu are acces la Setari ca sa puna conturile la impartirea conexiunii. Avand in vedere ca nu are acces la Setari sa puna conturile la impartirea conexiunii si ca practic el nu are un sat nu vad cum s-ar putea lua masuri si mai ales motivatia pentru care s-ar lua masuri impotriva voastra. Totusi traim in Romania unde totul este posibil si daca ma uit si eu in dosarele mele (daca mi-au facut mie dosar le-am facut si eu dosare lor) exista o serie de decizii controversate (ca sa nu le numesc altfel).
 
Sus