2 Propuneri

  • Autor subiect DeletedUser30957
  • Data de început

DeletedUser30957

1. Ar fi sa se bage schimbare nume in joc si in schimb sa platesti 3/4 din resurse sau 1/4 din puncte depinde

2. In trib cei cu rang de moderator forum intern sa poata modera si forumurile comune adaugate de triburi aliate


astept Pro Contra de genul:


Pro pt 1 Contra pt 2
 

DeletedUser

Contra pt. prima.

A doua,probabil,se va implementa la update-ul 6.1
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24677

contra prima contra 2 nu am nimci cu tine dar eu am patit ca un moderator sa imi stearga pe lumea 20 concusu de miss si abia ce stransesem si eu 12 13 triburi cu peste 80 membii :) iar la prima sunt contra deoarece sincer mi se pare o idee negandita
 

DeletedUser

contra prima contra 2 nu am nimci cu tine dar eu am patit ca un moderator sa imi stearga pe lumea 20 concusu de miss si abia ce stransesem si eu 12 13 triburi cu peste 80 membii :) iar la prima sunt contra deoarece sincer mi se pare o idee negandita

Tu esti contra pt a doua propunere...faza e ca s-a cam implementat chestia asta.
 

DeletedUser34369

ar fi bine si prima varianta , sa schimbi userul pentru o lume noua dar sa poti avea acelasi mail .
 

DeletedUser20561

1. Ar fi sa se bage schimbare nume in joc si in schimb sa platesti 3/4 din resurse sau 1/4 din puncte depinde


Pro pt 1 Contra pt 2



Adminii pott baga chestia asta p gratis ca deja exista la ei in panoul de admin.
Cred ca ar trebui date pentru asta 200 PP.Totusi ar aparea confuzii majore si macar sa platim ceva,nu?



Iar 2 exista de ceva timp deja...
 
Sus