2011 Cu bune si cu rele !

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15142

Tongue este folosit pentru a arata organul , ( limba propriu zisa ) din cate stiu eu , language este folosit la englezi si americani pentru a arata Limbaj'ul ..

Plus ca ... am avut impresia ca tu observasi "dezamagii" si l-ai catalogat ca fiind corect.


Tu esti doar SINCER si asta e de apreciat! :)
 

DeletedUser

Tongue este folosit pentru a arata organul , ( limba propriu zisa ) din cate stiu eu , language este folosit la englezi si americani pentru a arata Limbaj'ul ..

Watch your mouth! and Watch your tongue! Watch your language!
Inf. Pay attention to what you are saying!; Do not say anything rude! Hey, don't talk that way! Watch your mouth! Watch your tongue, garbage mouth!


Sursa: http://idioms.thefreedictionary.com/language

Si ceva mult mai bine explicat si de o sursa mult mai credibila:

watch your mouth/tongue
to be careful what you say in order not to offend somebody or make them angry


Sursa: http://www.oxfordadvancedlearnersdictionary.com/dictionary/watch_1#watch_1

Alt sfat: inainte de a judeca si analiza cele spuse / scrise de interlocutorii tai, fa un studiu minim. Google is our friend :)
 

DeletedUser15142

Cat de sigur eraaam , come one , give me more , give us more :)

In caz ca nu ai observat , am facut-o intentionat , incerc sa te instig .
 

DeletedUser15142

Nu , sincer , chiar am avut aceasta intentie de la inceput, ma doare`n pix cum e corect , tongue sau language , mouth sau anus ( pe unde vorbesc unii "lately" )
 

DeletedUser16195

Nu , sincer , chiar am avut aceasta intentie de la inceput, ma doare`n pix cum e corect , tongue sau language , mouth sau anus ( pe unde vorbesc unii "lately" )

Daca te durea in "cotor" de cum se scrie nu mai veneai sa te dai rotund ca a gresit moderatorul punand doi de "i" in loc de unul [...]

Ceva ce a inceput in stil de gluma a ajuns sa nu mai fie asa amuzant

Postati la subiect si terminati cu remarcile astea .... tineti cont ca media coeficientului de inteligenta , in Romania , media este de 94 [...] asa ca nu toti pot fi Einstein ca tine .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

la deschiderea lumii 30 am sa te caut,ar fi o lume in care am putea face deschiderea impreuna formand un trib puternic...aduc eu o parte din gasca de pe L1 si tu te ocupi de restul :p
ce spui? e ceva pana atunci,ai vreme sa te gandesti :D
 

DeletedUser

la deschiderea lumii 30 am sa te caut,ar fi o lume in care am putea face deschiderea impreuna formand un trib puternic...aduc eu o parte din gasca de pe L1 si tu te ocupi de restul :p
ce spui? e ceva pana atunci,ai vreme sa te gandesti :D

Nu stiu. O sa vedem la momentul respectiv.
 

DeletedUser

ne vedem la toamna, in luna noiembrie, la inceput, vedem pe ce lume, alegem una atunci in functie de setari....tre sa fie fara biserica ca nu o mai suport...si poate o viteza mai buna

o lume ideala ar arata asa:

viteza trupe 1 - 1,2
viteaza cladiri (implicit refacerea trupelor, 1,5 - 1,7)
fara biserica, fara arme la paladin.
cu bonus de noapte ca sa nu devenim lilieci
juma de pret la taleri sau macar 0,7

asa lume as juca si un an de zile....de 22 deja m-am plictisit.
 

DeletedUser16195

ne vedem la toamna, in luna noiembrie, la inceput, vedem pe ce lume, alegem una atunci in functie de setari....tre sa fie fara biserica ca nu o mai suport...si poate o viteza mai buna

o lume ideala ar arata asa:

viteza trupe 1 - 1,2
viteaza cladiri (implicit refacerea trupelor, 1,5 - 1,7)
fara biserica, fara arme la paladin.
cu bonus de noapte ca sa nu devenim lilieci
juma de pret la taleri sau macar 0,7

asa lume as juca si un an de zile....de 22 deja m-am plictisit.

Ai uitat sa spui ... Cont premium gratuit pe toata durata jocului

Astfel de lume ramane inca in statutul de vis
 

DeletedUser

Se pare ca nu sunt singurul care s-a plictisit de l22 :D, poate ne face o surpriza adminii si deschide de pasti o lume cu astfel de setari :rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus