2011 Cu bune si cu rele !

Discuție în 'Politică şi propagandă Lumea 22' creată de Setzel, 15. Ian 2011.

Distribuie această pagină

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. Ia-ţi tălpăşiţa şi fugi !

plictisit e mult spus, decât să fi innobilat mai bine dai ştergere : )) măcar nu te faci de rahat .

2. Ce tot vorbesti nu am pierdut nici macar un sat de cand a inceput l22,daca esti activ non-stop este aproape imposibil sa fii innobilat :)

3. st3l1s7ul

st3l1s7ul member

asta crezi tu ;)

daca un trib organizeaza un atac pe tine de vreo 3000 atacuri, garantez eu ca pierzi multe sate ;)

4. splif

splif member

80% din play'eri daca văd 3000 de atacuri, închid calculatorul :)

5. mai rar dar pe L1 si pe L3 s-a ajuns la acest record de atacuri....aici pe L22 cred ca nici primele 3 triburi de top nu sunt in stare sa adune 3000 de fulluri...ce draq vorbesti si tu avioane...se vede ca te-ai nascut in pampers (aici pe joc ma refer) :D

splif....eu am avut cam jumate,1.500 de atace in decurs de 1 saptamana ,nu au intrat intr-o zi e drept si tot nu mi-am inchis calculatorul,ba dimpotriva n-am pierdut nici 1 sat....pot spune ca am pierdut 1 sat la dusmani cu peste 100k trupe pe el....e drept am rupt atacul la jumatate de trib aia e sigur,dupa aceea nici n-am mai avut probleme cu ei...au vazut ca n-au cu cine :p

Ultima editare de un moderator: 15. Apr 2011
  6. cLeaR

cLeaR member

Da,poate ai dreptate aici.Dar exista procentul ramas rest de 20% care la 3 k atacuri spun ca este un fleac :)
    O sa se ajunga probabil la 20-30-40 k atacuri reale precum si fake in viitorul apropiat.
    Este o lume pe care daca sti cum sa o gestionezi iti poate rezerva multe :)

7. andr3yyy

andr3yyy member

Sa incerc si eu ( chiar daca se apropie 2012 mai e putin din an si or sa se mai intample evenimente in continuare ) .

Trib de urmarit in 2011 : [H] , ARMADA , THOR
    Jucator de urmarit in 2011 : Codrii , Inglorius
    Ce trib va dezamagi in 2011 : SH - a dezamagit deja , lasandu`se de aceasta lume si AMIGOS
    Ce jucator va dezamagi in 2011 : mine ( :p ) , corazon3
    Ce Continent va avea partea de cea mai mare actiune in 2011 : k57,k56,k66,k67
    Ce Continent va fi unul linistit in 2011 : cel unde se afla nucleele primele 5 triburi

8. Nu s-au lasat ei, i-am facut noi sa se lase.

9. unlimited69

unlimited69 member

i-ati facut voi sa se lase buna gluma:)), nici macar 1 sat nu ati luati de la cei care s-au lasat si atat timp cat mai suntem pe harta razboiul nu e terminat:)

10. Parte 1:
    Triburi: [H]
    Parte 2:
    Triburi: ~SH~, +SH+, =SH=, -SH-, SH, .SH.

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 12,444
    Tabăra 2: 18,168
    Diferență: 5,724

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 126 La care se adauga cele 335 luate de la ~SH~, actualmente dizolvat.
    Tabăra 2: 12
    Diferență: 114

Da, da, da...stiu placa : "jucam pana vara". Vi s-a oferit pacea pana in iarna si nu ati acceptat-o, parca atunci vor incepe pe o noua lume "vedetele" voastre :)).

11. st3l1s7ul

st3l1s7ul member

cum spui tu ca am dezamagit, daca sunt al 2-lea sau al 3-lea jucatori din familia H ca numar de sate luate de la SH ?!

=))

12. andr3yyy

andr3yyy member

sate curatate de colegi luate de la SH , nu? :)

13. in caz de nu ai aflat asta e joc de echipa:rolleyes:

14. st3l1s7ul

st3l1s7ul member

sunt sate luate de contul MINE de la triburol SH..in statistica nu scrie cine le-a curatat, daca sunteti si voi buni, faceti cum a facut eu..;)

ahhh, am uitat, voi nu sunteti la fel de buni ca mine(st3l1s7ul) ;)

15. adevar graieste stelistul . cunosc harta , si stiu ca intradevar nobili lui au cucerit acele sate . Bravo stelistule [​IMG]

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.