2012 vs ~TLD~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9371

un razboi extrem de interesant, dar sunt profund dezamagit ca nu se pune si o statistica::(
 

DeletedUser29592

as pune eu o statistica dar n-am ce:))
dar uite demogorgon voi pune eu prima statistica cand va fi cazul asta asa sa nu mai fi suparat
 

DeletedUser

Slab,slab..daca nu iti termini sarcinile la timp degeaba.In loc sa cinstesti sfintii tu spamezi pe aici?
 

DeletedUser6077

Crezi ca ma va ierta vreodata Doamne-Doamne,pt. nelegiuirea asta?
 

DeletedUser

Bre,eu zic dublu sau nimic..aci' nu mege "calitate nu cantitate".Esti pe 24 baiat rau? :cool:
 

DeletedUser6077

Yeeeee...!Normal!Doar ma stii!

p.s.Da vad ca tie iti merge mintea de la tuica aia =))))


We are Messengers of Death!
 

DeletedUser

Recunosc ca pe langa vin mi-a mai fost dat sa beau si cateva shoturi de absint dar sa nu intram in detalii.Nici o idee n-am care esti daca te bagi incognito..
 

DeletedUser6077

Bai baiete,apropo de absint,am intrat intr-o absintarie in Praga,de-am innebunit!Am plecat "boeing" de acolo.Misto! =))))


p.s.statupalma sunt,desi suna ambiguu... =)))) Hai sa ne auzim ingame si sa-i lasam pe astia sa se razboiasca :))
 

DeletedUser9371

Bai baiete,apropo de absint,am intrat intr-o absintarie in Praga,de-am innebunit!Am plecat "boeing" de acolo.Misto! =))))


p.s.statupalma sunt,desi suna ambiguu... =)))) Hai sa ne auzim ingame si sa-i lasam pe astia sa se razboiasca :))

iar va luati warm pentru spam:)) betivilor:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus