2115 sate de barbari

  • Autor subiect DeletedUser1630
  • Data de început

DeletedUser1630

membrii tribului M.T. o dat stergere cont si acom o aparut pe harta o multime de sate de barbari

foarte frumos:D
 

DeletedUser

o sa dureze ceva pana cand vor fi cucerite satele....

apropo cati erau in MT cand au dat stergere cont?
 

DeletedUser

!!!

Bravo lor! Frumos gest! Astfel au intrat in isoriat triburilor varianta .ro
 

DeletedUser

toate satele de barbari au aparare in ele bagate de admini, din cate stiu eu 11.000 lanci si 11.000 spade ceva de genul,indiferent de ce a fost satul inainte respectiv aparare sau atac.

Nu ai sa gasesti sat de barbari cu atac in el
 

DeletedUser2404

toate satele de barbari au aparare in ele bagate de admini, din cate stiu eu 11.000 lanci si 11.000 spade ceva de genul,indiferent de ce a fost satul inainte respectiv aparare sau atac.

Nu ai sa gasesti sat de barbari cu atac in el

nu stii bine, daca jucatorii nu au fost penalizati de admin, aceste sate au doar trupele pe care jucatorul le avea in sat. asa ca unele sate vor fi de atac, unele goale cu trupele trimise la o granita si tot asa
 

DeletedUser

ce misto e:))cu atatea sate d barbari
bafta la luat sate!!! sa vedem in cat timp le veti lua!!
 

DeletedUser

ce pot sa spun ?

mandru de voi baieti !

iata ca inca unu' din triburile de la inceputul lumii s-a dus, dar au demonstart multe aici .

de la o mana de 40 de sate s-a ajuns la dominarea a 3-4 continente . desi trecuti prin multe razboaie grele au izbutit sa-si invinga dusmanii(m~k;circ(care erau pe k54);n~w;nova;gemina, dar si alte triburi pe care le-a dominat clar ... ls-ax s.a.; sau mai putin clar n00b... etc.); si sa se extinda ajung o forta a lumii 3 fara prea multe recrutari .

povestea o stiti si voi ... una frumoasa ...

din punctul meu de vedere M.T.-ul care a fost pe L3 a fost cel mai unit trib (vorbesc de ce s-a intamplat pana acum vreo 4-5 luni cand s-a lasat un grup masiv de jucatori) si unul dintre cele mai bune de pe serverul romanesc . cert este ca nu voi uita experienta de aici si prietenii facuti . Multumesc Menthor pentru cliele placute petrecute impreuna:)!

o sa ne vedeti insa din nou la lupta , insa mai aveti un pic de asteptat;)...
 

DeletedUser1630

ce pot sa spun ?

mandru de voi baieti !

iata ca inca unu' din triburile de la inceputul lumii s-a dus, dar au demonstart multe aici .

de la o mana de 40 de sate s-a ajuns la dominarea a 3-4 continente . desi trecuti prin multe razboaie grele au izbutit sa-si invinga dusmanii(m~k;circ(care erau pe k54);n~w;nova;gemina, dar si alte triburi pe care le-a dominat clar ... ls-ax s.a.; sau mai putin clar n00b... etc.); si sa se extinda ajung o forta a lumii 3 fara prea multe recrutari .

povestea o stiti si voi ... una frumoasa ...

din punctul meu de vedere M.T.-ul care a fost pe L3 a fost cel mai unit trib (vorbesc de ce s-a intamplat pana acum vreo 4-5 luni cand s-a lasat un grup masiv de jucatori) si unul dintre cele mai bune de pe serverul romanesc . cert este ca nu voi uita experienta de aici si prietenii facuti . Multumesc Menthor pentru cliele placute petrecute impreuna:)!

o sa ne vedeti insa din nou la lupta , insa mai aveti un pic de asteptat;)...

3,4 continente=))muahahahaha...esti sigur?:D

si cu dominarea ls-ax...iarasi te intreb esti sigur?verifica statisticile:D
 

DeletedUser

3,4 continente=))muahahahaha...esti sigur?:D

si cu dominarea ls-ax...iarasi te intreb esti sigur?verifica statisticile:D


probabil esti din ls-ax ...

eu am jucat in m.t. pe L3 acum vreo 6 luni ... cam pana sa inceapa L5 ...

pe atunci m.t. isi domina toti adversarii ... ls-ax erau slabuti tare !

last edit: ai auzit de juc ca: iomrapid;leul999;nerfme;akimo;mroizo;place of no mercy;saran;mirceap;lupelupino;tzthebest si multi altii ... probabil ca nu ... nu mai joaca cam de 6 luni... conturile poate au existat mult timp, dar cu alti proprietari; sau pe sitter sau mai rau ... a acelorasi jucatori dar fara a fi utilizate ...

cand te-ai apucat tu de joc ... akkad mai exista ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

probabil esti din ls-ax ...

eu am jucat in m.t. pe L3 acum vreo 6 luni ... cam pana sa inceapa L5 ...

pe atunci m.t. isi domina toti adversarii ... ls-ax erau slabuti tare !

last edit: ai auzit de juc ca: iomrapid;leul999;nerfme;akimo;mroizo;place of no mercy;saran;mirceap;lupelupino;tzthebest si multi altii ... probabil ca nu ... nu mai joaca cam de 6 luni... conturile poate au existat mult timp, dar cu alti proprietari; sau pe sitter sau mai rau ... a acelorasi jucatori dar fara a fi utilizate ...

cand te-ai apucat tu de joc ... akkad mai exista ?

lilishor era in TLB...
la granita cu LR.

a fost si el zmeu...ca scapat de LR. si acuma e in Die...
 
Sus