3-SLA vs. RW

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

r~w e terminat deja si din cauza asta au avut si cei din 3-sla curajul sa dea in ei ........un mare razboi se intrevede in cateva luni ;))
 

DeletedUser14300

parca era altcineva oracolul pe aici...asa ca ai grija modrique sa nu ti se interpreteze gresit spusele...in ce te uiti acolo ca glob de cristal nu prea cred ca ai:p
 

DeletedUser

vrei reply...sunt din alt aluat si nu port genunchere.nu mai posta dp mai multe conturi,nu toata lumea inghite,mai si rumega
 

DeletedUser11275

sari in jos;))))
sau cum cataline?...ia sa ne zici si noua cum se sare?

iar in concluzie....cum se practica pe lumea asta cel putin...la desfiintarea unui trib membrii acestuia, ramasi pe dinafara sunt recrutati de triburile cu care erau in razboi:D
sa se vada |us|,m.t., +sas+, si altele

si acum stam linistiti si asteptam desfiintarea rw-ului si pe unde vor fugi toti ca sobolanii la scufundarea vasului:D
scuzati figurile de stil dar azi sunt poeta;;)

bafta ambelor tabere in acest splendid razboi a la "cine ia mai mult sau mai repede"...newage, unique si lod sau mai noii intrati in razboi: 3sla :D

mi se pare mie sau seamana cu intrecerea dintre king sinatuo si newage pe satele celor care au cedat contul lui king...a se vedea: krombach, ozn-ul, querkus, si mai nou shino...s poat eor mai fi fost si altii....
cred ca muza mea e de vina pt aceste corelari absurde...imi hraneste excesiv spiritul artistic si imaginatia pe ziua de azi...cred ca fabulez:D

merci rugayah nu stiam ca imi tii cont la inobilarile mele interne sau externe..
rw a demonstrat ca stie sa joace ..se putea mai mult dar asta este nu mereu castigam..important este sa lupti.fata de altii...a se vedea Rugayah:DD..adik schimbarile de trib..plecata in suturi din tribul meu atunci cand aveam mai mare nevoie de ea
ca sa stie toata lumea si sa nu mai ma judece
cand rugayah inobila in |US| tatal meu murise de cateva zile si am rugat-o sa aiba putin grija de conturi..a zis ca e obosita...de-aia s-a ajuns la atatea discutii frumoasa mea rugayah..taica-miu era mort si n=-ai vrut sa ai grija de conducerea unui trib
cand am revenit dupa cateva zile am vrut sa-i dau o lectie de viatza in care sa cedeze toate satele pe care le luase mokka din |US| pentru a intelege ca fara tribul meu era un jucator zero barat..nulitate absoluta, atunci a plecat in e~W..cand e~w a devenit r~w a fujit...a facut new~union..copia fidela a newage-ului si |US|-ului unde a stat pana cand a inceput tribuletzul ei sa manance bataie pe paine..a parasit tribul intrand in unique unde era mai fain si lasandu-si oamenii de care se folosise ca de mine de daemonic sau prince sinatuo , sa moara in luptele cu r~w..sub protectia jucatorilor puternici din unique o duce bine si are timp sa fie filozoafa..

scriu asta rugayah ca sa stie toata lumea cine esti..ca sa vezi ca si eu am temele facute nu numai tu

si daca nu ma credeti, urmariti relatarile mele si priviti-i evolutia de schimbari de triburi, si apoi sa il judecati pe kin ce inobilari am facut eu..spre deosebire de inobilarile tale ,rugayah, eu mi-am inobilat cei mai buni prieteni pentru ca se lasau, nu pentru ca nu aveam ce inobila..nu eu ma oftic pe prince sinatuo ca ia sate de la vecinii tai prin cedare, adik o ataci de oftica ca nu iei tu satele alea no?
in incheiere scuze ca "violez" o tema a unor triburi care nu ma privesc
pt:R~W-va spune king ca ati facut o treaba buna dar asta este
pt 3-SLA-va spune king ca indiferent de ce probleme ati avut o alianta nu se transforma in razboi peste noapte..chestia asta va scade credibilitatea fata de aliatii vostrii si va transforma in posibile tinte fata de cei cu care ati colaborat
pt newage: azatoth este singurul care merita tot respectul meu,impartial,lucid si mereu in interesul tribului..gen leonida care ar fi putut sa isi dubleze puterea daca accepta pactul lui Xerxe(si aza stie:D)..newage fii mandru ca il ai in trib
scorpio23-am voie sa folosesc cuvantul ala magic? nu ca mi-e rusine..propunere:newage scapa de el..varza ca jucator varza k karacter..mai bine sa il am pe canibalulcatalin si huha vecini peste toate satele lui scorpio decat pe el..mi-e scarba sa vad asa ceva pe harta
v-am pupat:D si scuze de "comentariile" mele
noapte buna rugayah:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ataca marionetele :)). acum fiecare primeste ce merita :)). ma intreb acum oare unde sunt diplomatii aia mai buni ca mine care stiu bine de tot cum merge treaba ? cred ca nu au existat niciodata asa ca o cam luati la fundulet ca sa nu fiu mai rau. imi pare rau matrix dar poate acum intelegi de ce am renuntat, am avut tot timpul dreptate ;)
 

DeletedUser10388

ataca marionetele :)). acum fiecare primeste ce merita :)). ma intreb acum oare unde sunt diplomatii aia mai buni ca mine care stiu bine de tot cum merge treaba ? cred ca nu au existat niciodata asa ca o cam luati la fundulet ca sa nu fiu mai rau. imi pare rau matrix dar poate acum intelegi de ce am renuntat, am avut tot timpul dreptate ;)

lasa-ne shino cu lectiile, ce diplomatie vrei sa faci???nu mai sunt sute de triburi
 

DeletedUser14300

draga king...
nu mai dezinforma si nu mai arunca cu noroi ca nu iti face bine...si acum de ce ridici atat in slavi rw-ul?...iti e teama sa nu iti face si ei tie ce le-a facut 3sla-ul lor???

si ca sa fac si eu pe oracolul ca se poarta pe aici...oameni buni...nu vedeti ca toate triburile in care intra king sinatuo mai devreme sau mai tarziu se duc dracu?...deci urmatorul sa zicem ca v-a fi 3sla....hai dondon..da-i mai repede invitatie...nu mai ezita atat!



n=-ai vrut sa ai grija de conducerea unui trib

cand am revenit dupa cateva zile am vrut sa-i dau o lectie de viatza in care sa cedeze toate satele pe care le luase mokka din |US| pentru a intelege ca fara tribul meu era un jucator zero barat..nulitate absoluta


Inca ceva , din ce spui aici se intelege ca eu trebuia sa fac tot ce imi spui tu , asa crezi ca se conduce un trib ? Liderul spune si ceilalti se supun fara comentarii ? Nu prea cred
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10388

R~W nu se duce din cauza lui King, pur si simplu au renuntat foarte multi, daca ti-as spune cati jucatori mai suntem nu m-ai crede;)
 

DeletedUser16001

nu cred ca la asta se referea rugayah
king e piaza rea...uita-te la triburile prin care a trecut el;numai R~W mai e in picioare dar nici la voi situatia nu e prea roz

than again,nici rugayah nu a adus bunastare si "succesuri"
 

DeletedUser14300

than again,nici rugayah nu a adus bunastare si "succesuri"

cat timp prosper eu...ce mai conteaza?
dar cred ca aceast aconcluzie ar trebui trasa de triburile in car eam fost nu de tine...poate daca as fi ajuns si prin kzr ai fi avut si tu dreptul la o parere!
 

DeletedUser

Leul999 a spus:
Pai sta linistita ca o sa fuga toti in 3-SLA , daca nu a iesit fuziunea atunci poate merge asa sa va duceti
Cu riscul de a-mi lua bann pentru a 86-a oara, sau asa ceva, Leule, cam asa cum ai fugit tu in Unique cand a dat ``click`` M.T.-ul??? :cool:
 

DeletedUser14300

Se referea la mentinerea diplomatiei cu celelalte triburi, si la faptul ca nu o sa mai am eu sate p egranita...deci voi putea inobila intern in liniste:))))
 

DeletedUser

Cu riscul de a-mi lua bann pentru a 86-a oara, sau asa ceva, Leule, cam asa cum ai fugit tu in Unique cand a dat ``click`` M.T.-ul??? :cool:

N-a fugit nimeni...stai tu linistit.... a fost luat....e o diferenta mare... fugi atunci cand ceri invitatie.....


@king --- nu te supara ca iti zic...dar daca tie ti-a murit tatal...si tu te mai jucai triburile...insemna ca ceva iti lipseste....
 

DeletedUser

mare tupeu tre sa aiba acele persoane care se simt cu musca pe caciula sa mai posteze aici.mai pe la toate triburile auzi numai de onoare si respect :)ce exemplu dati voi celor care vin din urma sau incearca sa mai joace acest joc ?? pt toti aceia care sunteti acolo sus cum sa va zic...nu am cuvinte.sa nu uit satele lui vmihai refugiatul care s-a tot plimbat prin cateva triburi si care sunt luate de tine rugayah acelea vor fi atacate.si nu va mai tot dati mari poeti pe aici si prosperati ca dovezile exista,adr sa nu imi cereti sa le public.va veni momentul potrivit si vor fi facute public la tot L5 si nu numai.asta sa invatati sa respectati si voi 1 data ce se numeste onoare .
MAI BINE MOR IN PROPIUL SANGE DE CAT SA PORT GENUNCHIERE
 

DeletedUser11275

draga king...
nu mai dezinforma si nu mai arunca cu noroi ca nu iti face bine...si acum de ce ridici atat in slavi rw-ul?...iti e teama sa nu iti face si ei tie ce le-a facut 3sla-ul lor???

si ca sa fac si eu pe oracolul ca se poarta pe aici...oameni buni...nu vedeti ca toate triburile in care intra king sinatuo mai devreme sau mai tarziu se duc dracu?...deci urmatorul sa zicem ca v-a fi 3sla....hai dondon..da-i mai repede invitatie...nu mai ezita atat!






Inca ceva , din ce spui aici se intelege ca eu trebuia sa fac tot ce imi spui tu , asa crezi ca se conduce un trib ? Liderul spune si ceilalti se supun fara comentarii ? Nu prea cred


in primul rand la topic-ul "ce parere aveti despre" n-am sa comentez nimic pentru ca toate discutiile alea erau stiute si de cei din r~w..
pe mine nu ma intereseaza daca pierd sau nu domnisoara rugayah si o sa mai zic cateva chestii de-alea stii tu KO..
1-nu eu palavragesc pe skype sau pe mess diferite chestii pe care din respect pentru minori n=-am sa le public dar cine vrea sa le cunoasca sa imi dea un privat
2-ce m-a deranjat cel mai tare la tine si nu ai scuza este ca in perioada cand tatal meu a murit am avut nevoie de ajutorul tau si mi=-ai dat cu flit..de atunci am vrut sa iti dau o lectie pentru ca nu as vrea sa ai prieteni cu care sa vorbesti la telefon, pe care sa=i ajuti in orice si cand patesti o faza urata sa ti se intoarca spatele..ma sunai si eram intre spitale si munca iti ziceam sa ai grija de trib cateva zile pana reuseam sa imi termin toate problemele..tu nu..te interesa undeva ca taica-miu it's dead tu doar jucai triburile, te interesau satelle si nu altceva..am acuzat e~w ca ti-au luat partea cand am revenit in joc pentru ca asa a fost..dar dupa ce ai plecat de la ei cu totii mi-au dat dreptate, era deja prea tarziu, adeziunea ta in unique crescuse destul de mult incat sa te apere toti jucatorii de acolo
fata de celelalte femei care joaca triburile esti cu mult sub nivelul tuturor, in ce sens? cristina rea, cu toate ca am avut o groaza de discutii cu ea..te depaseste la toate capitolele..cristina rea stie sa joace triburile, ea nu are nevoie de 2 legaturi de internet ca sa ia un sat, prince sinatuo lupta ca si mine cu o mana de trupe si tot rezista, intemeietoarea ykzlcn o fata super de treaba care merita respect, @frodit@ intemeietoarea DHBM-ULUI care a crescut un trib puternic odata cu propriile forte..tu ce ai reusit de una singura?NIMIC..si n-o sa reusesti niciodata nimic, esti la mana lu rain si BINE Imi pare ca ai ajuns asa..cand rain se va supara pe tine este foarte posibil sa dispari inaintea mea pentru ca asta meriti..Rugayah de fapt nu se numeste Daniela ci se numeste King Sinatuo, Scorpio23,Leul999, ufo, newage, e~w,R~W,M.t.,Unique, Rain mai pe scurt lumea 5:))..asta face diferentza intre jucatorii de triburi si jucatorii pierduti printre triburile lumii 5...si nu eu o spun pe asta, ci propria ta istorie..cei ce nu ma cred sa dea un click pe istoria ei ca jucator si ma vor intelege


N-a fugit nimeni...stai tu linistit.... a fost luat....e o diferenta mare... fugi atunci cand ceri invitatie.....


@king --- nu te supara ca iti zic...dar daca tie ti-a murit tatal...si tu te mai jucai triburile...insemna ca ceva iti lipseste....



nu imi lipseste nimic..perioada aceea am avut pe cineva pe cont cu parola..am lipsit o buna parte din timp dar lucrurile reintra mai mereu in normal..vroiam sa la ma las dar mi-am adus aminte de rugaciunile lu' rugayah cand imi cerea resurse sa bata nobili sau imi cerea cavaleria grea sa II apere satele..si asta m-a facut sa intru in hora ei..rain nu stii cine e rugayah..eu unul nu inteleg cum puteti avea toti incredere in ea..daca intrati intr-un razboi mai delicat o sa imi dai dreptate si tu rain cand o sa vezi ce iti va face..pana acum cam toti pe unde au umblat mi-au dat dreptate..inca o data o introduc in discutzie pe cristina rea si catalin..oare de ce newage a refuzat sa o ia in trib la ei atunci cand fumosul ei new~u a apus rupt in 2 de r~W? inainte sa o cunosc era un noob de 300k mi-a prezentat-o daemonic si prince sinatuo..eu mai departe am prezentat-o la ceilalti si greseala mea era ca am lasat-o la diplomatie..o lasam sa se ocupe de anumite treburi fara sa stiu ca ea de fapt luase toate id-urile de mess din mt sau newage..stia fata ce face..uga mai ai convorbirea aia faina cu baiatul ala din rb ?:D

si am uitat ceva..triburile in care ma duc eu se duc pe apa sambetei?
hahaha..rugayah e vina mea ca leul si alex au luat hotararea sa desfiinteze tribul? era vina mea ca toti dadea stergere? era vina mea ca r~W avea 10 jucatori activi sau e vina mea ca 3-sla a intrat in razboi cu r~w? nu prea cred..acelasi lucru pot sa zic in schimb si despre tine..us-e~w-new~u si acum unique...deci dupa calculele tale trag concluzia ca urmatorul care pica e unique??? mama ce theorema buna ai scos..ai grija cu ea rain..sa nu fie spion ca stie parolele la nijste playeri care maine poimaine iti pot fi dusmani..poate pe mine m-ai dus de nas rugayah..dar in unique nu esti decat un pion nonvaloric de care rain poate scapa ca de o masea stricata..o sa vezi cand va veni timpul ca asa va fi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ce poate sa imi faca king? Sa pierd niste sate din cauza ei? Chiar nu intelegi e doar un joc putin imi pasa de 100-200-300 de sate pe care le pot pierde....


Diferenta e ca eu nu prea sunt tras in teapa spre deosebire de altii....putin isi permit sa imi faca chestia asta si care mi-au facuto...acum sunt doar spectatori pe forum....ca sate nu mai au..... stii ** aia...indiferent unde esti pe harta eu tot ajung la tine.
 

DeletedUser11275

rugayah era demult spectator pe forum daca cei ce acum care o apara o lasau sa o rupem..
din vanator am devenit vanat dar un vanat cam scump pentru ca nici dupa un an de lupte tot nu sunt spectator pe forum..nici pe mine nu ma intereseaza satele am pierdut sute si o sa mai pierd, important este ca nu ma las..asta conteaza cel mai mult..rugayah creste prin voi dar prsimt ca nasul ei este mai aproape ..o sa vezi rain ca maine poimaine va pleca si din unique.ce destinatzie te las pe tine sa gandesti
cand a plecat din us zicea ca nimeni nu o ataca...a iesit din trib si era rupta de vecinii ei..a simtit gustul infrangerii si a inceput cu plocoanele pe la toti si asa a scapat..rugayah era istorie in 2 sensuri..ori acum dadea sa manance la copilul ei si nu pierdea orele pe triburi, ori demonstra ca e un razboinic si ca oricat ar pierde tot nu este distrusa..

iar tu nu ai cum sa pierzi sate in fata ei..cu riscul de a crede lumea ca incerc sa ma dau bine pe langa voi..frate tre sa recunoastem:)) rugayah poate fi batuta cam de toti playerii activi de pe triburi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

King la asta se referea cu satele.faputl ca se manjesc cu ruhayah au pierdut la capitolul imagine care greu o mai recapeti.acum pe zi ce trece pe L 5 nu pre mai sunt scolari,au ramas oameni maturi care nu plang dupa 1-2 sate.altceva este la mijloc si subconstientul lucreaza
 

DeletedUser14300

Rugayah de fapt nu se numeste Daniela ci se numeste King Sinatuo, Scorpio23,Leul999, ufo, newage, e~w,R~W,M.t.,Unique, Rain mai pe scurt lumea 5


Deci ti-ai dat si tu seama in sfarsit ca Rugayah domina Lumea 5 ? Ma bucur :D Si nu stiam ca esti si tu in lista dar stiu de acum incolo ;)




si inca ceva...ori incerc sa il distrug pe rainn...ori sunt la mana lui ???...poate te hotarasti ca vad ca te cam contrazici...cum te mai contrazici cu o faza...spui ca am incercat sa te distrug pe tine...dar mai spui si ca am stat pe contul tau cu parola...pai daca aveam acces la contul tau...de ce am mai asteptat sa plec din trib ca sa incerc sa te distrug???...de ce nu am facut-o cand eram la tine pe cont???
si poate ne mai spui si data decesului tatalui tau...dumnezeu sa-l odihneasca...si poate asa il vom lasa si noi sa se odihneasca...eu cred ca e cu mult inaintea plecarii mele din trib...nu ca ar insemna prea mult si ca as fi avut eu vre-o obligatie fata de tine care aveai atatia prieteni si oameni de incredere , tiberius , queen sinatuo , prince sinatuo ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus