3-SLA vs. RW

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11275

putini isi dau seama de chestia asta pion..lumea crede ca daca pierzi 2-3 sate asta e motiv de cearta..eu am pierdut 300 poate mai mult in favoarea newage-ului..si asta este ce daca le-am pierdut? pot sa raman cu un sat si sunt fericit..un cont care are peste 600 de nobili activi poate creste peste noapte laloc..si am demonstrat asta
nu satele sunt importante si cum stii sa gestionezi problemele legate de cei din jurul tau..

Deci ti-ai dat si tu seama in sfarsit ca Rugayah domina Lumea 5 ? Ma bucur :D Si nu stiam ca esti si tu in lista dar stiu de acum incolo ;)




si inca ceva...ori incerc sa il distrug pe rainn...ori sunt la mana lui ???...poate te hotarasti ca vad ca te cam contrazici...cum te mai contrazici cu o faza...spui ca am incercat sa te distrug pe tine...dar mai spui si ca am stat pe contul tau cu parola...pai daca aveam acces la contul tau...de ce am mai asteptat sa plec din trib ca sa incerc sa te distrug???...de ce nu am facut-o cand eram la tine pe cont???
si poate ne mai spui si data decesului tatalui tau...dumnezeu sa-l odihneasca...si poate asa il vom lasa si noi sa se odihneasca...eu cred ca e cu mult inaintea plecarii mele din trib...nu ca ar insemna prea mult si ca as fi avut eu vre-o obligatie fata de tine care aveai atatia prieteni si oameni de incredere , tiberius , queen sinatuo , prince sinatuo ...



nu m-ai distrus cu parola pentru ca daca o faceai puteai pierde si tu tot contul tau
legat de queen tiberius sau prince sau daemonic nu aveai nicio obligatzie fata de ei..ci o chestie de onoare..ei te-au ajutat sa devii ce esti iar tu i-ai atacat parsiv asa cum iti place tei..ti se pare tie ca esti regina lumii 5.. esti prea nesemnificativa ca sa fi proclamata regina lumii 5 chiar si in gluma sa nu o mai zici ca rade lumea de tine..stii tu mai bine cate combinatzii ai facut pe lumea asta si stiu si altii de ce combinazii vorbesc..tu nu stii sa joci triburile..singurul lucru pe care stii sa il faci este sa iei mokka cat te tin patinele de la cat mai multi..cand e vorba sa ataci intoduci in chema faza aia cu 2 legaturi de internet ..dap..sau nu stiati ca are 2 calculatoare la acelasi biroul cu net de la romtelecom si rds, parca..ultima data am vorbit cu tine acum cateva saptamani si o dadeai in diverse cu mine ca nu mai ai 2 interneturi ca nu stiu pe unde s-a dut barbact-u si ti=-au scos aia netu,,vrajeala..ai un cont dpa care ataci dar acum te bate gandul sa-l unesti si nu stii daca se merita sau nu..dai atacurile dupa tine ca n-ai dstui nobili si nobilii dupa ala..apoi iei tu prin inobilare interna satele de la prince sinatuo RUSINE sa iti fie ca mai ai curajul sa scoti ochii pe forum-uri..macar eu fata de tine LUPT frumoaso lupt pentru ca asta inseamna jocul sa lupti nu sa ceri pomana pe la toti smecherii lumii 5..cat crezi ca mai primesti mamaliga gratis? cat crezi ca mai prostesti pe toata lumea? ma, un sat sa am si sa privesc cum te duci in jos..daca as stii ca trebuie sa pierd toate satele mele in favoarea newage-ului numai sa te vad in genunchi as considera pretul asta ceva mult prea neseminificatic fata de placerea de a vedea un noob de 9 -10 mil cum isi pierde munca ei mokka:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14300

rugayah era demult spectator pe forum daca cei ce acum care o apara o lasau sa o rupem..
cand a plecat din us zicea ca nimeni nu o ataca...
si daca te uiti la statistici se si vede cine m-a atacat atunci...3-4 jucatori:)))
ii dadeai mesaj lui mitzzza s am aatace si ala se ambitiona si imi trimetea sprijin desi ii spuneam ca nu am nevoie...ca nu ma ataca nimeni pe k51:)))
doar pe k82...dar daca iti amintesti satele alea decisesem singura sa le cedez...iar sprijn de la altii doar pe 2 sate am primit:))) de al pain pe satul pe care el mi l-a dat si pe care ma ataca krombach si de la leul pe satul pe care el mi l-a dat:))) in rest doar de al jucatorii din us care se presupunea ca ar trbui s am aatace...tu ii puneai sa ma atace ei imi trimeteau sprijin...pana si demonic m-a sprijinit atunci...dar abea in ceasul in car es-a simtit incoltita de newage...spera ca asa o sa intervin eu pt ea:)))si oricum cel mai mult sprijin l-am primit atunci de la cativa prieteni din newage...si le-am intors si eu favoarea cand am avut ocazia...pt ca in comparatie cu tine lista mea de prieteni e mare...asa se rezista pe acest joc...si asa se si castiga...e o lectie pe care chiar si rain mi-a predat-o;) si de asta sunt la el in trib din interes...ca am multe de invatat de al el...poate ca mai raman si corigenta uneori dar mereu exista a 2-a sansa!


frate tre sa recunoastem:)) rugayah poate fi batuta cam de toti playerii activi de pe triburi


gresesti , Rugayah PUTEA fi batuta de cam toti playerii activi asa cum toti PUTEAU sa fie batuti toti cand erau la inceput ;) Din pacate acum nu mai pot fi batuta decat de foarte putini pentru ca am avut 2 profesori foarte buni , unu in atac si unu in aparare . Si chiar daca nu as face fata sa stii ca nu s-ar da inapoi sa ma mai invete si alte lucruri legate de aparare si de atac :D



placerea de a vedea un noob de 9 -10 mil cum isi pierde munca ei mokka:D


Stai linistit ca daca nu fac fata are cine sa ma aprere ;)


nu m-ai distrus cu parola pentru ca daca o faceai puteai pierde si tu tot contul tau

cum?...ce corelare se putea face cu contul meu?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14300

vrei reply...sunt din alt aluat si nu port genunchere.nu mai posta dp mai multe conturi,nu toata lumea inghite,mai si rumega

presupun c al apostarile astea te referi...
canibalulcatalin
Member

Adaugă data: 26.06.2008 #2 Ieri, 13:55:39 Sus
vorba aia, fereste ma doamne de prieteni ca de dusmani ma pazesc singur )))

le tin pumnii celor din rw dar nu le dau mari sanse in conditiile actuale


Leul999
Member

Adaugă data: 19.03.2008 #3 Ieri, 13:59:00 Sus
Ce penal chiar ca atunci cand un trib e in cadere toti sar pe el ...


rugayah
Member

Adaugă data: 21.10.2008 #4 Ieri, 14:00:02 Sus
mie imi suna a cedare de sate fara alte comentarii si fara afectarea diplomatiei cu triburile care au deja razboi cu rw...sa mai specific care trib?


Setzel
Senior Member



Adaugă data: 13.02.2008
Locaţie: Rubber Town #5 Ieri, 14:01:48 Sus
Frumoasa miscare , atat pot sa spun
__________________



SpitFire^

sau si de al postarea lui modrique?...c ala king sinatuo sau la dondon nu cred ca te refereai:D :))))


poate il angrenati si pe vmihai ca de tot este tinut in brate un refugiat,asta va caracterizeaza.

cat despre aceasta afirmatie...voi astia din 3sla cred ca aveti o mare pata...mare cat nucleul lui vmihai din mijlocul vostru;)))aaaa scz tu nu mai esti in 3sla...dar vad ca ai ramas inca cu pata:D
din moment ce cu ufo...primul trib in care a intrat vmihai nu aveati nici un fel de diplomatie...cum poate vmihai sa fie numit refugiat acolo...iar cu newage-ul si mai rau...cu astia va mai si atacati cand a intrat acolo...deci intrarea unui jucator intr-un trib cu care voi va luptati, cum poate fi numita refugiere...pai se refugia la dusmanii vostri??:))))...sau nu stiti de fapt ce inseamna refugiat...pt asta exista dictionare:D
ofofof...mai bine vedeti in ograda voastra...jibrail si alti clienti din rw...sau l1ght, si trupa vesela pe care ati luat-o din us si th.sp si pe care new~u trib cu care erati atunci aliati, ii atacau...ca sa nu mai spun ca dupa plecarea mea din new~u ati rupt alianta si ati inceput atacul fara sa ii anuntati...miseleste nu?...si cand v-am cerut explicatii ati spus ca s-a sters forumul...sau vroiati sa spuneti diplomatia...si daca s-a sters de ce nu ati remediat problema si ati continuat nestingheriti atacul?...


astept cele 5 pcte pt dublul post:D mi-a scapat:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11275

ai multi prieteni? inseamna ca este bine..majoritatea celor ce te-au sprijini azi nu mai sunt..si tu le-ai intors favoarea prin inobilare ..
 

DeletedUser

nu ma cunosti si nu vreau sa par misogin :)atata timp cat nu ai onoare nu te pot vedea in fata si ma repet eu nu port genunchere.ce ai facut cu alte persoane este treaba ta,dar cu vmihai este inceputul sfarsitului sau a L 5.eu nu ** sa ma aflu in treaba si sa fac on topic.sunt imun la persoane fara pic de caracter si demnitate.ai pierdut aceste 2 lucruri esti o nulitate in societate(ma refer la modul general,sa nu fie atac la persoana).cand mai multa lume zica ca o persoana este in stare de ebrietate,tu zic ca nu.asa vad eu lucrurile.
 

DeletedUser10388

ioi:))
haideti la o bere, lasati cearta ca va papa bau-bau:)):))
 

DeletedUser14300

ai multi prieteni? inseamna ca este bine..majoritatea celor ce te-au sprijini azi nu mai sunt..si tu le-ai intors favoarea prin inobilare ..

Pai da la fel cum ai facut si tu favoaruri lui krombach , shinobi si altii , asa am facut si eu i-am scapat de sate cand s-au lasat , corect ? :)


ioi:))
haideti la o bere, lasati cearta ca va papa bau-bau:)):))

Hai :) daca vrei sa vii suna pe matrix si iti spune el detaliile
 

DeletedUser

cat este tupeul tau rugayah ???china este mica,iti zic eu.vmihai a fost plimbat prin unique,dar acolo se pare ca mai sunt playerii care nu se pateaza pt.un refugiat.zi tu pe unde nu ai plimbat pe vmihai...ce tot vrei sa vinzi aici pe forum ??tu chiar nu faci diferenta.si pe canibalulcatalin tot tu esti.invata zicala nu toti inghit,mai si rumega.este ultimul meu reply la ce veiu scrie.chiar nu am timp de pierdut cu marfa ieftina pe forum.
 

DeletedUser

ca.si pe canibalulcatalin tot tu esti.

te pot ajuta cu ceva? ai intrebari pe care vrei sa mi le adresezi?
zi mi care este problema si o rezolvam....ca doi oameni maturi sau nu.

altfel, din moment ce nu ma cunosti te rog nu mai face afirmatii nefondate la adresa mea
 

DeletedUser

voi newage nu mai aveti ce comenta atata timp cat sunteti un trib fara onoare,de refugiati.cum mai aveti tupeul sa iesiti pe forumul mare si sa incercati sa pareti altfel.sunteti marionetele lui rugayah.la fel si tie ultimul reply
 

DeletedUser

lasa-ne shino cu lectiile, ce diplomatie vrei sa faci???nu mai sunt sute de triburi

ce vroiam sa fac pace cu cine trebuie si sa dam in 3-sla ca sunt niste perversi si fricosi, voi conducerea aia ”buna” ati dus tribul aici, sa nu mai vorbesc sa sunt noobi 70% din ei acum primiti ce meritati steliane ca ai fost niste infumurati cu mine si sareati de *** in sus ori de cate ori ziceam sa fac ceva. ori cum cei care vroiau sa vada RW jos sa ii multumeasca lu catablondu2000 pt combinatiile lui cu un intemeietor din Unique ca incearca sa se duca in unique de cand m-am lasat eu de joc, defat asta a fost si motivul. ori cum ma bucur pt ce primiti ce imi pare rau de matrix
 

DeletedUser

tu despre ce vorbesti omule? ai probleme acolo sus? ai ceva dovezi in afirmatiile pe care le faci sau vorbesti doar ca sa te afli in treaba?

banuiesc ca te referi la vmihai. afla de la mine ca ala nu se poate numi refugiat l am recrutat cu manuta mea ca sa ti faca tie peri albi si sa iti rupa trupele. iar din moment ce intre newage si 3-sla nu era nici un fel de diplomatie atunci refugiat e doar un cuvant scornit de un copil prost. de tine ce pot sa zic...vorba aia copilul prost cand creste.....nu mai e copil si atat.


in schimb - si sa ma scuze triburile la care fac referire - e modul lor de joc, strategia lor, pe mine nu ma intereseaza - ce a recrutat 3-sla (trib din care pana mai ieri faceai si tu parte) din RW(trib aflat in razboi cu aliatii 3sla) acolo da...parca puteai vorbi de refugiati etc.


nu mi raspunde ca m am lamurit singur. esti un altul care vrea sa si dea importanta sau sa iasa in evidenta.
sau ai uitat faimosule pion cand te refugiai dintr un trib in altul ca sa nu mai fii nevoit sa o iei iar de la margine?
TROAN |US| 08th September 2008 - 01:00:01 255
|US| Th.Sp 12th September 2008 - 16:00:01 765
Th.Sp |US| 31st October 2008 - 04:00:01 80,984
|US| S~LW 27th December 2008 - 19:00:02 351,978
doar de astea stiu eu, istoria ta pana atunci nu o cunosc.


si ai dreptate asta e ultimul reply in ceea ce te priveste. sunt satul de aerati ca tine. altceva decat impresii si acuzatii pe extern nu te duce bibilica. asa ca din partea mea spune tot ce ti trece prin cap aici...raspunsul ti l dau acum - stai jos, nota 4 - la onoare, la comportament, la modul cum vrobesti despre persoane pe care nu le cunosti...pe scurt, la toate.
 

DeletedUser10388

hai ca esti tare:))
tu ai plecat din trib dupa ce serban te-a propus unic intemeietor si stapan absolut, noi sa fim gaste;)
de aia ai plecat, aveai 3 in sitting si tipai toata ziua ce faci tu pentru trib, gargara in intern si extern, aia ai facut, si nu-l baga pe cata, el a zis doar ca s-a intalnit din intamplare cu un intemeietor unique, a facut o propunere pe care am respins-o, la fel cum ai facut si tu
 

DeletedUser

hai ca esti tare:))
tu ai plecat din trib dupa ce serban te-a propus unic intemeietor si stapan absolut, noi sa fim gaste;)
de aia ai plecat, aveai 3 in sitting si tipai toata ziua ce faci tu pentru trib, gargara in intern si extern, aia ai facut, si nu-l baga pe cata, el a zis doar ca s-a intalnit din intamplare cu un intemeietor unique, a facut o propunere pe care am respins-o, la fel cum ai facut si tu

:O câta nesimtire pe capul tau. eu am plecat cand a venit ala sa se ia de mine si da am facut multe cand eu aveam 5 sittere ca voi va certati prin harp pe drepturi eu lupta cu unique de pe 3 contui ( sa ii intrebi pe matrix serban sukaru awadhy ulisys) etc etc. decate ori am cerut eu drepturi ? ia zii sa te aud ? iti zic eu niciodata venau coelgi de ai vostri din RB si imi ziceau sa cer drepturi ca se duce dracu tribul si le ziceam ca nu pot face asta. cand ma luam de inactivi toti veneati si ziceati bravo sa va mai dau sate moca sa nu va rupeti trupele ca aveati moral mic ati uitat asta cu toti incepand cu zidevara ca ii spunea ca avem sprijin pe la alti si colegii nostri isi rup trupele pe ei si il durea undeva si dadeau pe ala cu 4 sate gramada si omora sprijinul nostru, daca nu stii ce sa intamplat mai exact nu mai vorbi, eu am renuntat la joc de cand avenit cu are bagate de unique in cap catablondu si ma injura pe forumul ascuns si nu era prima data cand facea asta era a 2 oara prima a fost cand trebuia sa fac verificarile la trupe. Eu ca intemeietor las fi dorit pe matrix si nu pe mine ca nu ma suporta lumea asa pt cultura ta.
 

DeletedUser11275

pana la urma cel mai puternic ramane de-asupra asta chit ca vrem noi sau nu
in problema 3-sla-ului nu pot zice nimic decat ca au fost multi "cocosi" care au vrut sa faca treaba dar caned sunt multi apar certurle..mi s-a parut un trib nefinisat care daca ar fi fost mai sigur pe el avea mult de castigat

in problema r~w-ului era normal sa se sparga buba..de ce? pentru ca nimeni nu poate rezista la infinit pe atatea fronturi, plus ca in afara de matrix si inca cativa putini au fost acei care si-au dat silinta..daca shinno ar fi fost inteles cand era momentul r~w acum nu era atat de prost pus..imi pare rau de matrix si de inca 2, 3 playeri

acum trag linie si cu toate ca ne certam intr-una pe aici singurul lucru pe care vreau sa-l specific este ca lumea 5 este condusa de 2 triburi UNIQUE si newage..mai sunt si altele dar mie mi se par celel mai active cu toate ca nu suport unele personaje din primum trib mentionat trebuie sa recunoastem toti ca asa este indiferent de ce se va intampla
faptul ca 3-sla se bate cu newage de luni bune si de-abia de cateva zile Ii are la dusmani, faptul ca rw se bate cu 3-sla si 3-sla ink nu are diplomatia asezata pe razboi cu rw spune multe..faptul ca se fk miscari de trupe intre 3-sla si rw intre |US| si altii intre 3-sla si noi triburi ce apar ca ciupercile dupa ploaie nu are nicio importanta nici pentru unique nici pentru newage
newage ataca si unique la fel indiferent ca king sta in sus sau in jos indiferent ca in 3-sla sunt razboaie interne sau in rw se pleaca sau se vine ca in gara.
scrie si la semnatura mea..un imperiu nu decade decat daca se autodistruge din interior..atata timp cat in newage si in unique treaba merge unsa nimeni nu o sa-i desfiinteze..lod si alte triburi de zona sunt doar puse sa macine ceea ce poate din lene cele doua triburi nu vor
ar mai fi varianta UFO..dar UFO sunt cu treaba lor harta a fost impartia in asa fel incat astea 3 triburi sa nu se bata pana cand in jurul lor nu mai ramane nimic de cucerit..

asa ca pentru catalin putin Ii pasa daca dusmanul are pampoane sau nu cum nici lui rain nu-i pasa daca matrix maine e in sla sau in rw sau in |US| cum nici lui pain nu-i pasa de ce face newage sau unique atat timp cat fiecare are ce "pune' pe masa toata lumea e happy...si ramane doar ca alde' king alde'matrix sau alde' cine-o mai sta in fata lor sa se descurce de pe-o zi pe alta poate pana la 116 sau poate pana cand dusmanii se vor manca intre ei..
 

DeletedUser11275

catalin poate e intr-o pasa proasta ca asa mai patim cu totii asta nu e nimic dar sa vedeti voi mesaje de la scorpio23...ce poate sa puna infantilul la statusul mess-ului...nu e in stare sa faca o campanie frumoasa de unu singur si injura de mama focului pe mess apoi imi copiaza pozele de la profil si alte chestii demne de perioada prescolaritatii..
pff si iar revin la chestia aia frumoasa legata de newage
ca domnu' scorpio23 sta in newage doar de frica adik baiatu asta e atat de slab ca jucator incat ma uimeste pe zi ce trece..macar canibalul sa zicem ca te-a jignit ,pion, dar daca i=ai fi vecin ai avea de furc cu el..in schimb sa fii jignit de scorpio23 si sa-i fi si vecin te cam scapi pe tine de ras
cataline ti-am dat mesajele alea cum vroia scorpio sa va lucrezemama ce m-as bucura sa o vad pe huha stabilita mai tare in k 63 sau pe tine man sau sa nu mai vprbim de azatoth om de super calibru pe triburi..stati cu placenta aia care sta cu satele blindade si ma spioneaza toata ziua de zici ca in minele mele se fabrica cumva metale pretioase sau **** ce vrea sa tot vada..daca am maturat soselele sau daca au mancat ai mei bine azi dimineatza:D scapaaati de el fratii mei
 

DeletedUser

eu am bun simt si am zis numai adevarul.el a recrutat pe vmihai de unde,minciuna.cand a fost atacat din new~u a plecat in unique unde rugayah nu a reusit sa il tina si la pasat la newage.vine si vinde gogosi aici pe forum si in nesimtirea lui mai jigneste gen maidan.asta este el un exemplu pt.tribul lui.se pare ca o parte au inceput sa il lase,asa cum pe el il lasa nervii acum de exemplu.se pare ca nu cunoaste termenul de atac la persoana de a scris in asemenea fel.sa ma scuze ce care citesc,dar nu sunt genul de om sa inghit asemenea vorbe
 

DeletedUser

daca ai avea bun simt nu ai aduce acuze nefondate si ai sti ca adevarul este diferit de intuitie. nu poti spune ca la mine e altcineva sau ca newage sunt marionete sau refugiati fara onoare, sa sustii ca asta e adevarul iar in momentul in care cineva iti demonstreaza ca nu e asa sa faci pe victima. iar in nesimtirea mea sa stii ca daca te as prinde pe maidan nu as mai sta sa te jignesc, ti as arata direct ce inseamna sa fii barbat.
si ma bucur ca sunt un exemplu pentru tribul meu, inseamna ca nici colegii mei nu au placere cand aud zgomotul facut de asemenea ventilatoare.

uite ti si refugiatul de care vorbesti. poate nu le ai cu strategia....stii tu, faza cu acel copil care creste degeaba de care ti am mai spus.
Jucător: vmihai (tribe changes)
newage New~U 05th May 2009 - 19:00:04 4,444,194
New~U UFO 16th June 2009 - 22:00:02 5,454,389
UFO UNIQUE 23rd June 2009 - 04:00:02 4,879,084
UNIQUE newage 25th June 2009 - 04:00:01 4,865,163
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus