3-SLA vs. RW

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Din pacate sau din fericire nu mai conteaza pentru cine s-a ajunz in aceasta faza. Dupa o lunga alianta si dupa o fuziune nereusita am ajuns la concluzia ca aceasta este singura cale pe care o putem urma. Nu trebuie sa fie neaparat frumos (un razboi) se stie ca RW este atacat de 4 triburi in acest moment.

Declar deschisa sesiunea de inobilari.

Side 1:
Tribes: 3-SLA
Players:

Side 2:
Tribes: R~W
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 121
Tabăra 2: 117
Diferență: 4

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 873,683
Tabăra 2: 950,924
Diferență: 77,241

image.php


Cam asa arata statistica in acest moment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vorba aia, fereste ma doamne de prieteni ca de dusmani ma pazesc singur :))))

le tin pumnii celor din rw dar nu le dau mari sanse in conditiile actuale
 

DeletedUser

Ce penal chiar ca atunci cand un trib e in cadere toti sar pe el ... :D
 

DeletedUser14300

mie imi suna a cedare de sate fara alte comentarii si fara afectarea diplomatiei cu triburile care au deja razboi cu rw...sa mai specific care trib?
 

DeletedUser

cedare, necedare e de tot cacao faza asta. faze de cascadorii plansului cu 3-sla. prosti sunt cei care mai pastreaza diplomatia cu voi. :))))

Amice, nu te cunosc si nici nu ma intereseaza nici ce gandesti nici cine esti, cand o sa ai timp sa judeci la rece ai sa vezi ca era tocmai invers. Ai vreo problema cu aliatii mei de-i numesti prosti?
 

DeletedUser

pffff....ce naspa m am exprimat. scuzele mele pentru ei.
tu amice, ai dreptate mai greseste omul cateodata, mersi ca mi ai atras atentia, te rog nu mai sari in sus data viitoare ;)
 

DeletedUser14300

sari in jos;))))
sau cum cataline?...ia sa ne zici si noua cum se sare?

iar in concluzie....cum se practica pe lumea asta cel putin...la desfiintarea unui trib membrii acestuia, ramasi pe dinafara sunt recrutati de triburile cu care erau in razboi:D
sa se vada |us|,m.t., +sas+, si altele

si acum stam linistiti si asteptam desfiintarea rw-ului si pe unde vor fugi toti ca sobolanii la scufundarea vasului:D
scuzati figurile de stil dar azi sunt poeta;;)

bafta ambelor tabere in acest splendid razboi a la "cine ia mai mult sau mai repede"...newage, unique si lod sau mai noii intrati in razboi: 3sla :D

mi se pare mie sau seamana cu intrecerea dintre king sinatuo si newage pe satele celor care au cedat contul lui king...a se vedea: krombach, ozn-ul, querkus, si mai nou shino...s poat eor mai fi fost si altii....
cred ca muza mea e de vina pt aceste corelari absurde...imi hraneste excesiv spiritul artistic si imaginatia pe ziua de azi...cred ca fabulez:D
 

DeletedUser

aoleu chiar k ai dat in fabule :D :D:D

probabil e de la oboseala ... :(

On topic: pe ei ! :)
 

DeletedUser10388

ia colacu neamuleeeeeeeee!!:)
stai linistita rugayah, in unique nu va fugi nimeni, mai bine pierd tot decat sa ajung coleg cu tine:D
 

DeletedUser

Pai sta linistita ca o sa fuga toti in 3-SLA , daca nu a iesit fuziunea atunci poate merge asa sa va duceti :D
 

DeletedUser

le urez bafta celor din RW ca au nevoie, sper sa reziste in fata marilor triburi. altceva nu am ce sa zic doar ca am fost surprins :D
 

DeletedUser14300

cum ati facut cu sadonix???...:))=))))))
draga..stai linistit ca daca ceri invitatie in unique si ti se acorda...pot sa plec eu...ca doar nu o sa iti iau placerea de a ma vede rosie pe harta degeaba:D...sau asta era placerea bunului tau prieten king care iti umple capul de prostii...cum altfel s-ar explica trupele tale perijin la el inca de pe vremea cand el era in sparta si colegii tai urlau dupa sprijin unde ii ataca newage-ul?...cred ca de aici se si trage scufumdarea voastra...nu ati stiut unde sa trimiteti sprijinul...ati gresit coordonatele:p
(chiar nu imi amintesc sa fi avut noi ceva de impartit paan sa ma fi certat eu cu king:D si sa pe puna sa ma ataci...din pacate degeaba ca doar nobilii tai nu marcheaza decat la satele de 116 pcte)
 

DeletedUser10388

nu-s asa prieten cu king precum crezi, trupele mele stau unde poftesc, mai ales daca le rup pe ale tale:)
nobilii mei marcheaza la 116 p pentru ca au n-au vrut sa frece menta prin toate triburile dupa inactivi, ar fi "nobili-curve" daca faceau asta:):D
 

DeletedUser14300

asa ca ai ales sa ai nobili ipotenti=)))))))))care freaca "menta" pe la marginea hartii:))))
lasa ca vedem acum ce freaca pe la zidurile satelor alora din 3sla:D
sau nobilii alora si-o freaca in satele tale???...:D
 

DeletedUser10388

problema mea unde o frec, nu sunt vestit pentru frecat si nici nu ma laud;)
 

DeletedUser14300

atunci...daca e treaba ta unde, cat si pe a cui o freci...sau cum ziceai tu acolo...lasa si pe alti sa o frece unde au chef si cat ii tine ...nu te mai baga peste ei...sau nu iti ajunge cat freci si mai vrei? laudarosule:p
 

DeletedUser

Din pacate sau din fericire nu mai conteaza pentru cine s-a ajunz in aceasta faza. Dupa o lunga alianta si dupa o fuziune nereusita am ajuns la concluzia ca aceasta este singura cale pe care o putem urma. Nu trebuie sa fie neaparat frumos (un razboi) se stie ca RW este atacat de 4 triburi in acest moment.

Declar deschisa sesiunea de inobilari.

Cam asa arata statistica in acest moment.


Era si momentul....ca 3-Sla sa se apropie cumva de noi.....va vorba aia incearca pe toti sa ii convinga de un razboi impotriva noastra....OOppsss asta mi-as scapat.....

On topic....GO GO GO Rw mai scoateti si voi din apararea de la granita noastra.....


@Stelica...: n-ai tu sanse sa ajungi la noi....
 

DeletedUser

sunt cateva posturi care sincer nu au nimic in comun(se simt)cu aceasta miscare facuta de 3SLA in mod direct(asa pe la colturi le sta bine si caracterzeaza).felul in care se incearca sa fie condusa L5 este mai mult decat jenant,dar este si asta o practica in razboi.poate il angrenati si pe vmihai ca de tot este tinut in brate un refugiat,asta va caracterizeaza.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus