3-SLA vs. RW

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16001

o doamne si eu care credeam ca ca s-a scris ceva interesant despre "razboi" :D
ala dintre 3-sla si rw nu intre rugayah si sinatuo

desi..si asta e interesant.asteptam replica lui sinatuo,sunt sigura ca nu va intarzia prea mult :p
 

DeletedUser11275

rugayah MINTI!
Daca vorbesti de M.t. si de |US| mai bine nu mai vorbesti
ma fratilor ce as vrea sa va vad pe voi astia mari si tari de pe triburi, marii jucatori de triburi gen toti aia care se stiu mari jucatori care stau in mari albastre si freaca manganu cum v-ati comporta jucand de unii singur
rugayah nu esti demna sa imi mai pierd timpul cu tine sau cu altcineva care face parte din gasca ta de jucatori incoronati drept marii bosi ai lumii 5 , vai de capul tau
ce te freaca pe tine grija cucoana ce fac eu cu contul meu.TU VORBESTI DE DEZERTAT..tu care ai mintit pe toti , l-ai tras pe scorpio din us ca sa iti distrugi tribul mama, apoi l-ai pasat la newage , tu care ai fost in rw ca te mancau astia din us pe paine, si apoi le-ai dat cu flith si ti-ai facut marele tau trib de cacao, tu care cand tio luai pe coaja de la rw ai intrat sub protectia unui jucator adevarat de triburi adik rain numai ca sa multi in continuare ce stii tu mai bine
ma doare rau de tot undeva despre actele mele si despre ce am facut eu dupa ce tu tradatoareo ti=-ai luat jucariile si ai plecat..tu care in loc sa iti cresti copilul vorbeai obcenitati sexuale cu jucatorii din fostul rw si le dadeai poze cand ieseai tu uda la par din baie, tu vorbesti de corectitudine, tu care ai murit de oftica ca prince sinatuo inobileaza **** ce sate care le-ai fi vrut tu, tu care nici nu mai stii in fata carui smecher de trib sa te inchini ca sa iti fie bine? MARS de-aici impreuna cu toata gasca ta fara orgoliu si mandrie
am fost in mt si am plecat din us dupa ce in us numai era nimeni..am ** cu tiberius si am zis ca plec pentru ca desfiintam tribul iar tiberius a zis ca ramane..MT NU A RIDICAT UN TOPOR ASUPRA US-ULUI totul a fost cacealma sa cada us-ul ca doar asa se putea sparge tribul...mars de-aici tu care lucrezi pe toti pe la spate, care ca sa faci un jucator slitar ca prince sinatuo iti trebuie 2 legaturi de internet..sa ataci dupa 2, 3 conturi ca altfel nu esti in stare sa faci nimica asa de buna esti tu ca jucator:))

de acum in colo n-ai sa mai ma vezi pe min eca iti zic nici da-te mai in colo...mi-e scarba de voi..m-e scarba de falsitatea voastra de mandria idioata ce va sta capete..respect newage pentru ca au demonstrat ca stiu sa joace si si-au masurat cuvintele indiferent ce ce atacuri le-am trimis, respect rw pana la ultima lance..respect matrix, respect shinno (ramai mereu razboinic) respect azatoth(ramai mereu impartial)
astia sunt jucatorii de la care trebuie sa inveti.
pe parte feminina ia lectii de la huha sau prince sinatuo, sau cristina rea..INDIFERENTB CE FACI NICIODATA NU O SA FII NICI MACAR UNU LA SUTA DIN VALOAREA LOR..NICI UNU LA SUTA..PROVII DIN MAHALAUA TRIBURILOR SI vii sa dai lectii de triburi...vai de capul tau...si nu uita..ca stiu ca asta te doare tare..niciodata nu o sa ajungi ca celelalte fete de mai sus...niciodata indiferent ce cont folosesti, tot o cersetoare ramai profitoare si pierduta undeva intre skipe, mess poze si..triburi..si cafele..
v-am pupat..in rest faceti ce va taie capul..nu mai ma intereseaza prostiile voastre..marii jucatori tac si fac...aviz newage..restul e can can...si can can va ramane
 

DeletedUser

king aceste lucruri despre doamna de cacao le stim cu totiii, ne asteptam sa ne mai spui si ceva noutati !!!!!!!!! :D

rugayah ar trebui sa-ti pui felinare rosii la intrarea in sate !!!!:mad:


si ca sa fiu on topic-rw-ul nu a cazut , sau nu cade rupt de dusmani, nici de unique , nici de new age, nici de LOD, cum nu a cazut nici cu toate 3 la un loc, rw se destrama datorita faptului ca multi ne-am cam plictisit de joc, si ne-am cam saturat de magariile , pe care toate lichelele de pe joc le fac pe aici
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14300

Ok king atunci “gasca ta de jucatori incoronati drept marii bosi ai lumii 5” nu o sa mai vorbeasca minciuni asa cum spui si o sa “taca si faca” :confused: de acum incolo si o sa vorbim peste 1-2 luni sa vedem ce parere ai daca “gasca mea” nu mai pierde vremea cu externul, ci cu jocul pentru ca de o luna daca nu prea ai actiune pe joc vad ca ai prins glas pe extern :D Si ai dreptate ar fi timpul de ceva fapte nu numai vorba ;)


cat despre prostiile scornite de tine...si daca ar fi adevarate, tin de viata personala a mea nu de joc...asa ca...nu vad legatura...sau daca nu ma poti distruge pe joc speri sa ma distrugi spunand tot felul de minciuni despre RL...??? pacat ca unii jucatori de triburi ma cunosc si in RL si unii inca de mult timp si nu cred bazaconii de genul ca am lucrat prin cluburi de noapte sau ce ai mai bagat tu despre mine in dreapta si in stanga;))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

tu ti-ai parasit tribul ca sa fugi in mt...sau ai uitat de cate ori ai iesit din us si ai intrat la ei

stimata doamna iar faceti referire la MT dar daca-mi amintesc bine chiar si liviu a trebuit sa accepte votul (sa zicem) celor care eram pe atunci in conducere,chiar daca nu aveam asa multe de spus ca cei 3 intemeietori si nu ati fost adusa in MT pt a va scapa de atacurile us.
king a intrat in mt cand mt avea razboi cu newage si da ,era trecut la jucatori protejati pt ca in primul rand ce am facut cu us a fost o rusine pt un trib care se respecta cum era mt-ul,sa-si tradeze vechii aliati pt cine? doar ca sa te scape pe tine,sa fie atacati membri us si sa iti faci jocurile de culise cu micile jigodii care au fugit din us de frica mt-ului. MT care nu a luat mai mult de 1 mil de puncte din us desi rupsesem alianta.motivul? nu ne interesa sa le luam satele ci sa le spargem tribul sa nu mai poti fi atacata.
imi cer scuze fata de cei din 3sla si rw ca am postat aici dar ma enerveaza sa vad minciuni aruncate alandala de fitecine. si daca cei din us s-au lamurit,in mt se stia,rw la fel,le dau un sfat celor din 3sla,aveam cativa prieteni pe acolo dar nu mai stiu daca mai sunt ei pe conturi,le-am si stat sitter acum ceva timp,sunt departe de zona in care am vreun interes deci nu cred ca ma poate nimeni invinovati ca le vreau raul: sa aiba grija la ciorile vopsite care desi sunt in alte triburi duc grija lor.nimeni nu o sa va ajute cand veti da de greu,cu atat mai mult cele care-si baga jordeluta acum si vi se dau prietene.e doar interes la mijloc si atat ...sau doar rautate.
si inca ceva.king ,cu toate defectele lui s-a descurcat cu newage care nu-i un trib de mana a doua si iata ca mai e pe harta si acum,fara a beneficia de "amici" prin posturi de conducere in triburile fruntase si deci de sprijin ca atare.ca a fost ajutat de unul sau altul la un moment dat e altceva dar a fost cel putin doar el pe contul lui,personal!
salutari kabynei si lui phileas daca mai joaca.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14300

"a fost cel putin doar el pe contul lui,personal!" Dap el si inca 2-3 jucatori sitter + inca unu de pe L3 cu parola. Nu am nimic impotriva normal ca trebuie sa fie cineva on daca nu vrea sa piarda sate:p dar am vrut doar sa iti zic sa nu tragi concluzii gresite:D

cat despre motivul ruperii aliantei dintre mt si us...nu avea nici o legatura cu mine....din us m-au atacat doar cativa catelusi de-ai lui king si pe satele pe care eu ma decisesem sa le cedez pt ca imi era sila de reactia lui king...iar cand prietenii m-au convins ca e o greseala si am inceput sa ma apar nu a mai atacat decat ionea si boicea...asta pana au plecat si ei in ufo!
atunci inca aveati us la aliati...cand voi ati rupt alianta cu ei eu nu mai eram atacata de mult si chiar plecasem din ew...imi facusem propriul trib!
 

DeletedUser11275

Ok king atunci “gasca ta de jucatori incoronati drept marii bosi ai lumii 5” nu o sa mai vorbeasca minciuni asa cum spui si o sa “taca si faca” :confused: de acum incolo si o sa vorbim peste 1-2 luni sa vedem ce parere ai daca “gasca mea” nu mai pierde vremea cu externul, ci cu jocul pentru ca de o luna daca nu prea ai actiune pe joc vad ca ai prins glas pe extern :D Si ai dreptate ar fi timpul de ceva fapte nu numai vorba ;)


cat despre prostiile scornite de tine...si daca ar fi adevarate, tin de viata personala a mea nu de joc...asa ca...nu vad legatura...sau daca nu ma poti distruge pe joc speri sa ma distrugi spunand tot felul de minciuni despre RL...??? pacat ca unii jucatori de triburi ma cunosc si in RL si unii inca de mult timp si nu cred bazaconii de genul ca am lucrat prin cluburi de noapte sau ce ai mai bagat tu despre mine in dreapta si in stanga;))

aia cu clubul de noapte nu a fost scornita de mine...off rugayah chiar vrei sa fac publica discutzia ta cu un fost prieten de=al tau care a sfarsit inobilat de mine cand iti zicea "hai zi-mi cat costa?" vrei sa il aduc pe extern sa recunoasca el singur si tu o dadeai in diverse? aaaaa ai uitat? of of of atunci taci din gura si nu mai manca ce nu trebuie de mine..nu ma provoci nu te provoc..nu uita de discutiile tale cu krombach si cu altii, discutii de care am aflat eu..aaa sau oznul...hai pa ca nu e decat gargara de tine..in caz ca nu stii de ce discutii vrbesc adut-i aminte mai bine la cine te-ai dus la salon, in vizita si nu uita ce discutii ai avut tu cu restul lumii:D
Sah Mat


"a fost cel putin doar el pe contul lui,personal!" Dap el si inca 2-3 jucatori sitter + inca unu de pe L3 cu parola. Nu am nimic impotriva normal ca trebuie sa fie cineva on daca nu vrea sa piarda sate:p dar am vrut doar sa iti zic sa nu tragi concluzii gresite:D

cat despre motivul ruperii aliantei dintre mt si us...nu avea nici o legatura cu mine....din us m-au atacat doar cativa catelusi de-ai lui king si pe satele pe care eu ma decisesem sa le cedez pt ca imi era sila de reactia lui king...iar cand prietenii m-au convins ca e o greseala si am inceput sa ma apar nu a mai atacat decat ionea si boicea...asta pana au plecat si ei in ufo!
atunci inca aveati us la aliati...cand voi ati rupt alianta cu ei eu nu mai eram atacata de mult si chiar plecasem din ew...imi facusem propriul trib!



si rugzilla de dezlantuie:ss mama rugayah TACI !!! doamne maica domnulu..cu parola la mine pe cont? hahahaha ce tare e asta...domnita draga sqau nedraga..pe mine nu ma cheama rugayah sa imi stea toata lumea 5 sitter ca pe autostrada, singrii care mi-au stat sitteri in SITTER au fost shinnoby si prince sinatuo, si de 2 ori 2 jucatori din rw care acum nici nu mai sunt prin zona...faza cu jjucatorul de pe lumea 3 era cea mai mare vrajeala posibila cand quercus un pitic de jucator era in sitter la cineva smecher din rw si se distra cu newage..eu am zis ca jucator upa lumea 3 la mijto dar uite, tu bagi la cap toate prostiile crezi ca te poti folosi de orice poveste ca sa iti mearga telenovela mai departe..uf uf uf greu e sa te umilesti mereu,
un sfat pentru tine...genunchiere si rugayah sti:d stii faza aia care iti face bube pe tine de oftica..niciodata ca huha cristina , sau prince sinatuo..never...distanta astronomica...care dintre fetele de mai sus s=-a luat in hora cu toti smecherii lumii 5? care?
huha ataca ce prinde si nu sta la discutii nu se baga l polemici, cristina a facut totul singura:D(si faza cu gideon cand m-a atacat din scripturi nu a fost cristina ci un alt rege al lumii) prince sinatuo nu mai zic ca fara prince sinatuo sau daemonic nu existai azi nici macar in statistici
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14300

aia cu clubul de noapte nu a fost scornita de mine...off rugayah chiar vrei sa fac publica discutzia ta cu un fost prieten de=al tau care a sfarsit inobilat de mine cand iti zicea "hai zi-mi cat costa?" vrei sa il aduc pe extern sa recunoasca el singur si tu o dadeai in diverse? aaaaa ai uitat? of of of atunci taci din gura si nu mai manca ce nu trebuie de mine..nu ma provoci nu te provoc..nu uita de discutiile tale cu krombach si cu altii, discutii de care am aflat eu..aaa sau oznul...hai pa ca nu e decat gargara de tine..in caz ca nu stii de ce discutii vrbesc adut-i aminte mai bine la cine te-ai dus la salon, in vizita si nu uita ce discutii ai avut tu cu restul lumii:D
Sah Mat

pai krombach mi-a spus mai ca imprastii zvonuri:D... si apoi am ras copios de cat de copil esti si pana unde ai fost capabil sa mergi pt un joc... patetic:D...si cum ti-am mai spus si mai sus...daca ar fi ceva din ceea ce ai scornit tu adevarat?...ce?...esti gelos?
sa stii ca eu nu am fost geloasa cand mi-ai spus ca ai o relatie cu queen sinatuo ... chiar m-am bucurat pt tine...mai putin cand a venit printesa si mi-a zis ca ei i-ai spus ca pe queen joaca sora ta(pt cateva clipe am avut ceva emotii)...apoi am banuit ca i-ai spus asta sa nu o faci geloasa ...in caz ca punea si ea botul la ceva:D...si chiar si atunci m-am bucurat pt tine...auzi mai...si cu regina si cu printesa...ce mai baiat...stie sa iti traiasca viata la maxim...bravo lui... nu tine cont de rang...de statut...de puncte...nu iarta nimic:D
 

DeletedUser11275

VAI DE TINE!!! da Queen Sinatuo a fost tovarasa mea, care e problema? tu care cereai cafele la oznul, cand eram eu pe contul lui oznul si=i ziceai unde stay si ca beti o cafea in curte, la fel si cu krombach, facea saracu om pe el de ras cand auxzea ce scoteai din tine
ma rugayah krombach are sotie si copil e om bazat si=a dat seama ca pierde vremea pe triburi si s-a lasat dar fazele alea sun t adevarate cu clubu de noapte sau cu ce experientze impartaseai tu jucatorilor de triburi pe perioada facultatii tale.da e un joc online, dar cand porti genuchiere si cotiere in viata virtuala, inseamna ca in viata reala le-ai tocit deja..care femeie serioasa sta ma la taclale cu fel de fel de barbati, care femeie serioasa zice ashea: daca vrei sa bem o cafea, cand te-ai dus la salonul lui krombach ce ai facut pe acolo? hmm poi krombach mi-a zis tot mey smechero ca-mi este tovaras bun si a fost mereu de partea adevarului..te-a incercat si binenteles ca ai picat in plasa..la intrebarea aia stii tu care roseai de zici ca erai domnisoara..mai bine te retragi cat mai poti din discutiile astea pana nu ma apuc sa iti fac de tot praf reputatia aia vai de ea

si pe queen sinatuo e din familie, adik in ce sens? contul a fost creeat de mine pentru prietena mea, n=-ai tu grija ca n-a stat nimeni in genunchi in fata mea ca sa joace triburi..erai istorie daca nu iti trageai sforile, cum a zis si the printz..ai facut manarii sa ajungi cine esti, un jucator fals crescut in brate de toti...nu ma oftic doar ma amuz cat de penibila esti..ink o data..nu ma forta sa e fac sa nu mai intrii pe forum,

si the print poate confirma...daemonic te-a lansat in lumea buna, daemonic pe care spre nerusinarea ta in loc sa o consideri mentorul tau(ca aveai de invatat de la ea mai mult decat de la toti) ai atacat-o ca un tradator
daemonic si prince au fost cei mai de incrdere oameni ai mei
de ce nu zici la toti de ce ai plecat din us frumoaso care esti? sau ai uitat
ai revenit in us din xd si am zis ca o sa fac un trib academien dar stii tu sa nu fie us academy ci sa-i dam un nume nou ca sa nu creada lumeqa ca bagam acolo rebuturi si sa se considere ,marginalizati, ci un trib frate unde cei mai mici ca noi sa se simta INDEPENDENTI SI PROTEJATI DE tribul mama...si am ** cu daemonic care era sefa peste tine cum si acum sin america e peste tine la toate capitolele
si am ales numele tribului PANTERA pentru daemonic pentru ca II placeau panterele si am facut asta in semn de respect pentru ea
cand ai vazut ca ai doar conducere in us(eu iti dadusem intemeierea si m-ai refuzat) plecasei in xd unde boss era daemonic si demyy66)
in pantera nu ti-am dat intemeiere iar cand ai vazut numele tribului ti-a picat ftza ..ai murit de ciuda si n-ai stiut ce sa faci pentru ca daca nu stateai in genuchi te distrugeam in cateva zile definitiv, ionea si boicea te faramasera deja si cu tot sprijinul la aia 2 playeri care i-ai mancat si care iti tineau trena zburai de tot din lumea 5...de-aia m-ai tradat pentru ca ti-ai dat seama ca daemonic si prince sunt peste tine chit ca ai sta si in cap...te-ai ofticat si ai vrut sa te razbuni..daca rain te da azi afara in suturi cum ai merita maine ai baga unique in fel de fel de razboaie..cati sunt cu tine rugayah? 2, 3 jucatori, poate maxim 5, dar singurul care te tine inviatza este rain, daca rain isi ia mana dupa tine pierzi tot..pentru ca pain nu te va lua la el indiferent ce faci tu si cate parole cunosti tu..daca rain te arunca si pain te porimeste in ufo unique declara razboi..si n-ai pleca singura mai sunt 2, 3 playeri care ar veni cu tine iar ufo nu vrea razboi cu nimeni..newage nu te primeste pentru ca acolo cristina si catalin domina si ai fi un "pusy cat" care ar zice miau la ce zice cristina rea:D si asta te-ar distruge definitiv sa ajunga o femeie puternica ca cristina sa te umileasca cum deja o face prin caracter sau cum prince o femeie mai matura de 100 de ori ca tine te umileste in fiecare zi..asa ca poarta-te frumos cu rain, daca il plictisesti o sa pierzi tot...fi inovatoare si dedica-te tribului cat mai poti,daca il pierzi pe rain pierzi tot:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14300

daca nu aveam mancarea pe foc poate citeam ce ai scris...dar numai asa, ca imi place mie nuvela fantastica...
si daca imi permiti un sfat:...mai bine pune mana pe pix ca s-ar putea sa fii mai bine platit ca scriitor decat daca te plimbi cu rolele prin hipermarketuri:D
 

DeletedUser

si eu care credeeam ca faci mincare noaptea, cind ataci de pe 2 conturi , fricoasa mica!
rugayah am o rugaminte , nu ne mai plictisi, ca stim cu totii cu cine avem de-a face .Si cu fiecare fraza ne lamuresti tot mai mult!!!! !

iar despre sfaturile tale , scuteste-ne- putini de pe lumea 5 , au atit de putin respect de sine , incit sa ti le puna in aplicare !
poate doar incinerator si ramses conturile de pe care ataci:confused:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu am avut rabdarea sa citesc tot dar am vazut niste chestii...care nu sunt chiar asa cum au fost zise.....

Rugayah nu a fugit de rw...pur si simplu eu am vrut-o in trib....Iar daca sunteti preocupati de faptul...daca va fii sau data afara din Unique...pot sa va garantez ca atata timp cat sunt eu aici....ea nu pleaca....

Daca vreti motive...puteti specula...orice...sunteti liberi...ma manipuleaza bla bla bla... Succes la speculat...
 

DeletedUser10388

cat despre motivul ruperii aliantei dintre mt si us...nu avea nici o legatura cu mine....din us m-au atacat doar cativa catelusi de-ai lui king si pe satele pe care eu ma decisesem sa le cedez pt ca imi era sila de reactia lui king...iar cand prietenii m-au convins ca e o greseala si am inceput sa ma apar nu a mai atacat decat ionea si boicea...asta pana au plecat si ei in ufo!
atunci inca aveati us la aliati...cand voi ati rupt alianta cu ei eu nu mai eram atacata de mult si chiar plecasem din ew...imi facusem propriul trib!

n-am avut de lucru si-am cautat prin arhiva ew:) numai lucruri interesante:)
king nu te-a mai atacat deoarece i-a "sugerat" painkiller02:D


RUGAYAH a spus:
si ce mai taraboi pt un sat;))....



Salut a spus:
Painkiller02 astăzi la ora 11:24
Hmmm raman dezamagit si uimit ..ca s-a ajuns intr-o situatie atat de penibila..
Sa fiu atacat pe un sat de al meu:( de catre niste aliati.
Este vorba de satul [village]315|711[/village](fostul meu sat cedat lui [player]RUGAYAH[/player]).

Nu stiu ce s-a intamplat intre voi,nu ma intereseaza dar ma doare cand vad una ca asta.

Am rugamintea la tine sa anunti acest lucru in trib.eu oricum voi apara satul acela indiferent de pierderi.Ceea ce se intampla este nedrept.

Multumesc de intelegere,[player]painkiller02[/player]

King Sinatuo astăzi la ora 13:19
stiu de situatia foare urata in care am fost pusi, am sa ** cu oamenii mei sa n-o mai atace deloc pe rugayah nu vreau sa creada lumea ca eu am ceva cu ea, pur si simplu lumea a insinuat ca eu as comanda totul, nu este adevarat,cineva stie sa se foloseasca foarte bine de armele sale, eu nu m-am folosit de nimic, atat timp cat rugayah este punct rosu pe harta oamenii mei au lovit, indiferent ca satul este al lui pain comod sau king, la noi rugayah are statut de persona non-gtata si va fi lasata in pace, daca pe voi va ajuta fata asta cu ceva puteti face ce vreti cu ea(inibilati/bagati in trib sau sa-i dai puterea deplina, cum se lauda ea la noi ca ar putea avea intemeiere in orice zi, pain, ma stii un om calculat si ai rezolvat multe probleme cu mine, nu ti se pare putin cam absurd sa crezi ca am avut ceva personal cu ea? acea fata m-a tradat imi stia parola contului meu, a inobilat sate mokka de la mine, leul din mt, de la tine si de la altii pana a ajuns sa te intreaca la punctaj chiar si pe tine..faza cu cedarea satelor a fost facuta doar din motivul de a o trezi la realitate si de a-i arata ca orice medalie are un revers
bafta

Painkiller02 astăzi la ora 13:25
ok.nu-mi pasa de unde a luat sate,ce a facut cu ele,cine le-a cedat..
sigura chestie e ca nu vreau sa fie atacata pe acel sat..o sa il apar//
putin imi pasa ca m-a depasit la puncte.nu sunt lesinat dupa acele numere.
tocmai acum a primit pe acel sat nuj cate atacuri..
sper sa fie cum zici tu...si nu fie atacata-dupa cum ti-am zis o sa apar acel sat doar din principiu ca a fost al meu,nu este corect sa fie luat de un aliat.

Numai bine king.

Painkiller02 astăzi la ora 13:27
...

Mesajele acestea au fost trimise de către Painkiller02 mai departe.
 

DeletedUser

eiiii stelica este ca e interesanta arhiva ;) eu o stiu bine de tot si stiu multe din acea arhiva
 

DeletedUser11275

daca nu aveam mancarea pe foc poate citeam ce ai scris...dar numai asa, ca imi place mie nuvela fantastica...
si daca imi permiti un sfat:...mai bine pune mana pe pix ca s-ar putea sa fii mai bine platit ca scriitor decat daca te plimbi cu rolele prin hipermarketuri:D

nu e treaba ta ce fac eu..eu nu stau la "umbra nucului batran" nu ma fac ca traiesc, viata e mai grea de cat o stii tu dar nu ma plang...si rolele au apus demult..cauta-ma in alta parte si ma vei gasi..tu nu stii ce e munca ai noroc cu barbact-u ala musulman sau etiopian ce-o fi el ca altfel nu pupai tu excursii in austria sau elvetzia sau sa stay degeaba acasa sa joci triburile..eu muncesc si ma intretin singur spre deosebire de tine care stay la mila lu barbact-u" care recunoaste ca are atatea sotii incat uita destul de des de tine:d

o sa vina momentul ala cand o sa dai stergere de cont sau nu o sa mai ai curajul sa mai intrii peforum-ul extern..mai bine taci pana cand nu iti sifonezi si acel unu la suta de vrajeala ce ti-a mai ramas...si pana la urma ce i-ai raspuns lui krombach la propunerea lui? deci nu ma provoca sa te implic intr-un scandal din care o sa iei lesinata

si da stiu sa scriu si poate mi-am gresit vocatia..e o chestie mostenita din familie..raposatul meu tata era profesor de romana deci am de unde ma trage..si rudele mele sunt 100% din romania...nimeni de la noi nu si-a combinat sangele cu etiopieni pentru BANI
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9828

Stiu ca ma bag aiurea in seama si nu am legatura cu tema topicului, de fapt nici ultimele pagini nu au legatura cu topicul doar niste vorbe aruncate aiurea de persoane care confunda RL cu virtual

King din ce se vede din exterior esti un jucator foarte bun dar te cobori la unele declaratii care nu isi au rostul

un citat pt tine care sa iti dea de gandit

Arguing on the internet is like participating at the Special Olympics. No matter if you win or not, you'll still remain a retard...


Ps rugay nu am nimic cu tine :D
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Arguing on the internet is like participating at the Special Olympics. No matter if you win or not, you'll still remain a retard...

Interesant citat. Te rog sa formulezi si traducerea/interpretarea, sa nu fie nimeni tentat sa o trateze ca o jignire. Este un mare adevar insa.
 

DeletedUser9828

Interesant citat. Te rog sa formulezi si traducerea/interpretarea, sa nu fie nimeni tentat sa o trateze ca o jignire. Este un mare adevar insa.

oricum as formula traducerea/interpretarea citatului limba romana lasa loc la interpretari,
cine vrea sa intelega nu o sa se simta jignit, restul ii problema lor

Ps. mersi pentru provocarea la spam :D
astept si pedeapsa :D
 

DeletedUser11275

poate ca da m-am coborat prea mult sub nivelul meu..m-am coborat la nivelul unei jucatoare care nu are cum sa se ridice la nivelul celorlalti jucatori..ma bucur ca m-ai pus in tema..e perfect adevarat si nu o iau ca pe o jignire..dar voi taxa orice post absurd al persoanei care se face ca joaca triburi dar de fapt uita ca pentru a juca triburi mai ai nevoie si de creier nu doar de genunchiere:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus