3-SLA vs. RW

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11275

MA CE-A PATIT Smeagol11??
dracului de treaba:d..bey fratii mei cand eu va ziceam o vorba mare si lata...ca degeaba se face gargara ca newage baga mare pe toti? intru eu azi de la munk si vad droaie de sate de barbari..bara la bara cu mine apar ca ciupercile dupa ploaie sate de la newage:))
cand dau pe catalin ptiu mama il rupsesera pe smeagol..cand dau mai sus catapin lua sate de barbari pe semne ca smagol a dat stergere cand era atacat..asta ca sa stie toti o chestie mare si lata..ca incet incet tot la vorbele mele ajungeti
parerea mea este urmatoarea
mi-am dat seama acum cateva zile ca tot ce se discuta pe forum e numai gargara..asa ca eu unul o sa ma retrag din povestile astea..si va sfatuiesc si pe voi sa faceti la fel..in loc sa jucam postam si ne certam, cer sunt cateva lucruri pe care toate vorbele din lumea nu le schimba
sla& rw vs newage--tinand cont ca newage rupe tot unde da totul merge blana pentru catalin and co....
rain cat de prost il cred unii sau cat de parsiv ar fi el , joaca triburi si sincer toti ar vrea sa aiba o luma intreaga la picioare asa ca...fk off
rugzilla...toate vorbele din lume nu or sa o faca sa isi accepte statutul de om al nimanui dar de fapt al tuturor, niciodata nu va fi cea mai puternica femeie de pe l5 atat timpo cat cristina rea huha si altele mult mai exprimentate ca ea ink joaca..pana se lasa adevaratele femei ale lumii 5 mai are de stat la coada
in rest v-am pupat, numai bine
 

DeletedUser22355

Din pacate sau din fericire nu mai conteaza pentru cine s-a ajunz in aceasta faza. Dupa o lunga alianta si dupa o fuziune nereusita am ajuns la concluzia ca aceasta este singura cale pe care o putem urma. Nu trebuie sa fie neaparat frumos (un razboi) se stie ca RW este atacat de 4 triburi in acest moment.

Declar deschisa sesiunea de inobilari.

Side 1:
Tribes: 3-SLA
Players:

Side 2:
Tribes: R~W
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 121
Tabăra 2: 117
Diferență: 4

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 873,683
Tabăra 2: 950,924
Diferență: 77,241

image.php


Cam asa arata statistica in acest moment.



din cate stiam eu la ora actuala nici nu exista nici un raboi 3-sla cu rw,
pna-ul e la putere
 

DeletedUser14300

ce pna?...fuzioneaza oamenii;)))

zidevara în data de 12.09. la ora 21:20
Nu o sa incerc un exercitiu de patetism in cele ce urmeaza ci ma voi stradui sa fiu cat mai clar si mai pragmatic.

In urma discutiilor cu membrii din conducerea acestui trib, am hotarat ca a venit momentul sa ne luam ramas bun de la ceea ce a fost [ally]R~W[/ally], cu bune si cu rele.
Situatia actuala (razboaie pe toate fronturile, PNA/aliante - nu, foarte putini jucatori activi, samd) conduce la un singur fapt: dizolvarea tribului.
Toti jucatorii vor primi invitatii in [ally]3-SLA[/ally]. Eu voi ramane ultimul, pentru a dizolva tribul. Acest lucru sa va intampla luni 14 septembrie ora 22.
Cine nu va dori sa intre in 3-SLA poate sa-si aleaga orice alt trib. Dar ar fi de dorit sa ne reintalnim cu totii acolo.
Succes tuturor si ganduri frumoase pentru cei care au fost membrii acestui trib (Comod, Serban, Matrix, Debarasor - si lista poate continua) si au facut ca R~W sa fie ceea ce a fost la un moment dat (si va ramane mereu), un trib demn de respect !

Joc placut pe mai departe !

Cu respect.
 

DeletedUser22355

am observat treaba aceasta :p
azi noapte dupa ce am trimis mesajul anterior
 

DeletedUser16612

din cate stiu eu r~w a incercat mai de mult aceasta fuziune cu 3-sla dar atunci a cazut, acum probabil ca va merge pentru ca r~w e incoltit si numai stie cum sa isi apere fronturile
 

DeletedUser

din cate stiu eu r~w a incercat mai de mult aceasta fuziune cu 3-sla dar atunci a cazut, acum probabil ca va merge pentru ca r~w e incoltit si numai stie cum sa isi apere fronturile

oare dupa aceasta fuziune r~w <-> 3-sla ce razboaie vor mai aparea?:D
 

DeletedUser16612

probabil ca vor ramane cele actuale si dupa incheierea acestora vor urma altele
vom traii si vom vedea
 

DeletedUser

Se cauta moderator pt inchiderea topicului. RW nu mai este si nici razboiul.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus