3-SLA vs. WANTED & ~COA~ & ~B-A~

  • Autor subiect DeletedUser15488
  • Data de început

DeletedUser20252

Da lasa ca stiu eu cum loveste WANTED,cu conturi sparte,sprijin trimis la sute de ore distanta de pe contul spart,si atacuri pe satele alea de unde a fost trimis sprijinul cu cate o curatare si 4 nobili tocmai de la jucatorul cu agenda de ip-uri,ALIAT.God job man.


Succes in razboiul asta 3-SLA,am sa va ajut si eu cate umpic.
 

DeletedUser

..pff ap abia asteptam sa terminam cu crazy si sa coboram la ei...acolo e meci de meci...atunci loveste wanted cu toata forta in lui...

pai aveti 2 razboaie ... trebuie sa terminati cu unii ca sa faceti fata cu ceilalti ??
sau asta e o scuza ?
 

DeletedUser20126

eu nu stiu care e situatia acolo jos..dar dupa ce terminam cu crazy aci sus...coboram..si daca coboara toti aia din zona k 13..k23...k14..va fi vai si amar:D
 

DeletedUser

nu stiu cat o sa coboram noi, sa nu ne pregateasca aikon et company o surpriza =))
 

DeletedUser20126

sincer nu m-ar deranja o aliantza cu cey din crazy..pt niste atacuri impotriva celor din 3-sla..dar asta nu tine de mine
 

DeletedUser20126

toata noaptea i-am explicat cum sta treaba cu atacul si cu apararea...era asa de mort dea trebuit sai arat niste rapoarte cu cuceririle mele ca sa-l pot pune pe picioare:D..sau pe spate..depinde de context si pat:D mare noroc ai avut asnoapte ca am avut altceva de facut:D

gogogo wanted...
 

DeletedUser20126

daa...poi are de munca..nici eu nu mai stiu ce munceste...sper ca nu la altcineva cal omor..ii dau stergere la cont:));)):D
 

DeletedUser

eu nu stiu care e situatia acolo jos..dar dupa ce terminam cu crazy aci sus...coboram..si daca coboara toti aia din zona k 13..k23...k14..va fi vai si amar:D

nu va grabiti cu crazy ca venim noi incet inspre voi acolo sa nu mai cautati scuza.
 

DeletedUser

nui chiar asa de interesanta nici statistica asta de 3 luni deoarece cuprinde si membrii fosti b-a si coa.... asa ca nu as putea zice ca ar fi chiar reala dar in fine va lasam sa va bucurati si voi , numai bine

~COA~
1. Lucrez putin la mentalitate
2. Lucrez mai mult la relatiile interumane si comunicare eficienta intre jucatori
3. Caut 10 jucatori activi acolo

In momentul in care am aceste 3 lucruri, va promit eu ca cei din ~COA~ vor calari 3-SLA...sau pe unii jucatori pentru ca fiecare dintre noi prindem boala pe cineva in joc...razbunarea nu este mai placuta atunci...mai ales daca ais i cu ce..sau cu cine

ghost... lucreaza si tu un pic la mentalitate. de ce ii vezi pe cei din fostul coa cu mai putine perechi??? s-au descurcat binisor pana i-ati pacalit sa intre in wanted :)



iete, bre, si tu :D long time no see, eh ?

aliat are un mod particular de exprimare, nu stii ? si de cand cu legiferarile astea, mai esti tu sigur ca sunt impotriva naturii umane ?!

pai in general e, sau cum ?! sau e nervos tot timpul ?!

acidutzuleeeee, salveaza-ma din tri(di)lema asta, pleaaaasseeee...

somut - bine ai revenit pe forumul extern :). mai greu si la tine da' nici la mine nu mere mai incet timpul :)). sper ca-ti merg bine actiunile :)

la heptalema nu mai raspund. avem statistici cu invincibilii lumii 5. eroilor li se iarta orice :)). chiar daca lumea fuge de ei :))


ma intreb daca nu organizeaza aliat vreo parada !? ;;)

iete na. intreaba-te :))
 

DeletedUser

se pare ca eroii concediaza jucatorii atunci cand vad ca sunt prea multe atacuri pe ei ca sa nu strice statistica :))
On topic...
Forta 3-SLA
 

DeletedUser

ghost... lucreaza si tu un pic la mentalitate. de ce ii vezi pe cei din fostul coa cu mai putine perechi??? s-au descurcat binisor pana i-ati pacalit sa intre in wanted :

exact asa i-am pacalit noi pe coa cum v-or pacalit si 3-a pe voi mai demult cu fuziunea asa ca :p


@bossuunikat

macar daca ai tacea, fix voi care concediati jucatorii pe care i atacam noi sa nu se puna in statistica sau deja ati uitat de zona k22 ???
 

DeletedUser

exact asa i-am pacalit noi pe coa cum v-or pacalit si 3-a pe voi mai demult cu fuziunea asa ca :p


@bossuunikat

macar daca ai tacea, fix voi care concediati jucatorii pe care i atacam noi sa nu se puna in statistica sau deja ati uitat de zona k22 ???

ma eu zic ca lor le merge bine la noi dar la coa nu prea!! deci si fuziunile astea se fac cu cap!!

Agresorul a câştigat

Noroc (din punctul de vedere al agresorului)

2.1%
Moral: 100%

Bonus de noapte pentru apărători

Agresor: cla71ta
Sat: pussy (224|302) K32

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Apărător: theory
Sat: blue sky (228|299) K22

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Trupele apărătorului, care au fost pe drum

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Prada: 0/0
Modificare de adeziune Aprobare scăzută de la 15 la -8
....................................................................................

Agresorul a câştigat

Noroc (din punctul de vedere al agresorului)

3.0%
Moral: 100%

Agresor: cla71ta
Sat: pussy (224|302) K32

Număr: 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Apărător: theory
Sat: vise (229|304) K32

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Trupele apărătorului, care au fost pe drum

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Prada: 0/10
Modificare de adeziune Aprobare scăzută de la 23 la -5
 

DeletedUser

somut - bine ai revenit pe forumul extern :). mai greu si la tine da' nici la mine nu mere mai incet timpul :)). sper ca-ti merg bine actiunile :)

la heptalema nu mai raspund. avem statistici cu invincibilii lumii 5. eroilor li se iarta orice :)). chiar daca lumea fuge de ei :))

brei, io-s pe aici. mai rar cu scrisu', da' citesc de vreo 3-4 ori pe saptamana ce se mai scrie. problema e ca nu prea se mai scrie interesant si cu simt de umor. nu vad decat rasteli de-ale sefilor la soldateii care-au miscat in front si au iesit pe extern, certuri nenumarate si umflat cu pompa-n pene....

ma rog, una peste alta, nu prea vad motiv si motivatie sa ma mai aberez si io pe aici :) poate daca s-o gandi vreun dusman sau pretin sa dea un cont sa ma mai distrez si io din 2 in 14 :D
 
Sus