3-SLA vs. WANTED & ~COA~ & ~B-A~

  • Autor subiect DeletedUser15488
  • Data de început

DeletedUser15488

in urma schimbarilor majore a componentei ambelor tabere am creat aceasta tema pt a nu induce in eroare opinia pubilca si a arata adevarata dimensiune a acestui razboi
cu toate ca la prima vedere plecam cu sansa a doua sunt convins ca la final vom fi invingatori

fie ca cel mai bun sa castige iar discutiile de aici sa fie cat mai civilizate

sa auzim de bine!
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: 3-SLA
Players:

Side 2:
Tribes: WANTED ~COA~ ~B-A~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 261
Tabăra 2: 358
Diferență: 97

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 28
Tabăra 2: 43
Diferență: 15

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,985,288
Tabăra 2: 2,982,629
Diferență: 997,341

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 291,295
Tabăra 2: 440,535
Diferență: 149,240

image.php
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: 3-SLA
Players:

Side 2:
Tribes: ~COA~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 263
Tabăra 2: 49
Diferență: 214

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 18
Diferență: 13

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,999,608
Tabăra 2: 463,850
Diferență: 1,535,758

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 52,625
Tabăra 2: 187,962
Diferență: 135,337

image.php


10 leam luat eu si nu erau de la inactivi:cool:
 

DeletedUser

Aham

Eu raspund aici cu un post privind WANTED, sa spunem ca statistica unde titone baga si B-A poate poate..ies si ei pe plus cumva ne va dezavantaja,dar..va promit eu ca nu va dura prea mult ca o sa ma implic nitel si prin B-A si o sa vedeti ce pot face playeri multi si mici...

Side 1:
Tribes: WANTED
Players:

Side 2:
Tribes: 3-SLA
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 17,473
Tabăra 2: 18,890
Diferență: 1,417

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 299
Tabăra 2: 107
Diferență: 192

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 153,879,140
Tabăra 2: 136,491,431
Diferență: 17,387,709

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,810,801
Tabăra 2: 904,808
Diferență: 1,905,993

image.php




Dupa 1 saptamana de razboi avem 150 sate plus, avand in vedere ca sunt razboaie ce se incheie inainte de a avea multe sate ca si diferenta cred ca este un start bun, de nu era un rollback, plus ceva blocari de server L5 cand ne era lumea mai draga ( a se intelege ca am ratat atacuri multe si esentiale) vom avea acelasi tempo.

P.S. Sunt tare curios cand cei din S-LW isi vor da seama ca au fost luati in 3-A sau fuziunea a avut decat drept scop sa fie furnizori de ferme defensive ce vor face..? Sa fiu si mai incitant de-abia astept asta sa fac si eu niscai manevre pe la granita lor, ca sa dam in sate goale...ca de asa e frumos.
 

DeletedUser

Primul razboi in care eu nu sunt de vina ca au picat serverele....yeahhhh

Succes tuturor fie ca cel mai bun sa castige :D
 

DeletedUser

playerii multi si mici pot face multe chestii.... una dintre ele fiind incurcatul celorlalti.

playerii multi, mici si activi pot face diferenta. asa este. din fericire nu este cazul cu cei de la BA
 

DeletedUser

Eu raspund aici cu un post privind WANTED, sa spunem ca statistica unde titone baga si B-A poate poate..ies si ei pe plus cumva ne va dezavantaja,dar..va promit eu ca nu va dura prea mult ca o sa ma implic nitel si prin B-A si o sa vedeti ce pot face playeri multi si mici...

Side 1:
Tribes: WANTED
Players:

Side 2:
Tribes: 3-SLA
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 17,473
Tabăra 2: 18,890
Diferență: 1,417

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 299
Tabăra 2: 107
Diferență: 192

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 153,879,140
Tabăra 2: 136,491,431
Diferență: 17,387,709

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,810,801
Tabăra 2: 904,808
Diferență: 1,905,993

image.php




Dupa 1 saptamana de razboi avem 150 sate plus, avand in vedere ca sunt razboaie ce se incheie inainte de a avea multe sate ca si diferenta cred ca este un start bun, de nu era un rollback, plus ceva blocari de server L5 cand ne era lumea mai draga ( a se intelege ca am ratat atacuri multe si esentiale) vom avea acelasi tempo.

P.S. Sunt tare curios cand cei din S-LW isi vor da seama ca au fost luati in 3-A sau fuziunea a avut decat drept scop sa fie furnizori de ferme defensive ce vor face..? Sa fiu si mai incitant de-abia astept asta sa fac si eu niscai manevre pe la granita lor, ca sa dam in sate goale...ca de asa e frumos.

Side 1:
Tribes: 3-SLA
Players:

Side 2:
Tribes: WANTED
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 707
Tabăra 2: 1,006
Diferență: 299

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 19
Tabăra 2: 87
Diferență: 68

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,277,909
Tabăra 2: 8,484,750
Diferență: 3,206,841

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 175,158
Tabăra 2: 876,674
Diferență: 701,516

image.php


Nu cred ca e o saptamana de cand purtati acest razboi: si oricum asta este statistica pentru ultima saptamana:aveti un avantaj destul de mare dar pana la 150 de sate diferenta cate zici tu mai e mult!:D
 

DeletedUser

pana acum ati condus razboaiele dar de acum ne-am unit....atentie VENIM!!!si dupa aceea ** cum se desfasoara razboiu...:D:rolleyes:
 

DeletedUser

oricum.....bft tuturor....si ptr dusmani cat mai putine sate de la noi..:p
 

DeletedUser

S-a rupt diplomatia pe data de 09.03.2009, astazi suntem in 22.03.3009, mai exact au trecut 13 iar eu aproximez la 2 saptamani...

Avand in vedere ca in acest 2 saptamani a fost un rollback ce ne-a incurcat maxim plus blocari dese de server pentru lumea 5 am zis ca efectiv razbel a fost o saptamana.

Inainte de ruperea diplomatiei WANTED a avut un plus de 48 sate, la afisarea statisticii aveam 192 sate, scazand fac 146, iarasi aproximate la 150 sate de mine.


Dragul meu invicibilule, de unde ai aparut nu stiu, dar am observat ca nu stii ce se intampla, sa mai dia si "reply" la ditamai statistica si facand aici pagini in plus fara sens imi imaginez ca nu ai mai mult de 5 ani si asta cu indulgenta, fa-ti temele inainte sa mai faci off-topic si oricum astept cu nerabdare mari maestrii din S-LW, ca pe forum ii vad foarte activi numa' gura de ei si de altii..asisderea :))

Ma duc a sfaraie mititei, da na ce stiti voi..nici aritmetica nu stiti d'apai .. altceva
 

DeletedUser

ms ptr complimente nu trebuia....aici isi da cu parerea cn vrea..dar u nu ai de unde sa sti...ca triburile tia luat mintile..se vede dupa cum te afirmi...:)
 

DeletedUser

king, sa-ti explic cum se foloseste virgula ? sau cratima ? stii, semnul ala de seamana cu minus....

nu de alta, dar la cat de plictisitoare sunt subiectele pe aici, macar sa facem scoala cu cei care nu prea au avut parte de ea.
 

DeletedUser

acum am vazut unde am gresit....:p...ma grabeam ca vroiam sa dau replik....:p
 

DeletedUser15488

din diferenta aia de 68 de sate vreo 40-50 le-au luat intr-o zona izolata foarte departe de grosul tribului....
laudati-va si cu sutele de atacuri cu care ati luat exact 0 sate
imi place ca va mintiti singuri cu acele satistici

sa auzim de bine
 

DeletedUser

din diferenta aia de 68 de sate vreo 40-50 le-au luat intr-o zona izolata foarte departe de grosul tribului....
laudati-va si cu sutele de atacuri cu care ati luat exact 0 sate
imi place ca va mintiti singuri cu acele satistici

sa auzim de bine

mai,noi le-am luat macar pe alea..dar voi nimic :D
oricum,e prea devreme sa vorbim de statistici,ca nu e diferenta mare..deabia a inceput razboiul .. o sa vedem peste 1-2 luni ... ;)
 

DeletedUser

titone a spus:
din diferenta aia de 68 de sate vreo 40-50 le-au luat intr-o zona izolata foarte departe de grosul tribului....
laudati-va si cu sutele de atacuri cu care ati luat exact 0 sate
imi place ca va mintiti singuri cu acele satistici

sa auzim de bine


Noi v-am pus sa faceti recrutari departe de grosul tribului ? :confused:
Dar daca au fost facute, iar acum se pierd sate, nu va convine, si uite asa se baga motivele :D

Dar lasa ca stim ca se iau sate exact in mijloc :eek: :))
 

DeletedUser

din diferenta aia de 68 de sate vreo 40-50 le-au luat intr-o zona izolata foarte departe de grosul tribului....
laudati-va si cu sutele de atacuri cu care ati luat exact 0 sate
imi place ca va mintiti singuri cu acele satistici

sa auzim de bine

Nu este prima data cand citesc acest lucru, ca wanted ia sate nu stiu unde. Stimati "tovarasi" de joaca, sa va zic un mic exemplu ca tot este wanted vs 3-SLA ( mai bine puneati 3-SRL sau SA ), in razboiul dintre WANTED si COA daca ne luam dupa numarul de sate cucerite ne-au batut, recunosc acest lucru si e meritul lor, daca intru in amanunt as spune si eu adevarul care consta in: satele/jucatori cuceriti erau majoritatea copii de varste .., alti la primul atac cereau sitter, majoritatea erau cu bulina galbena sau rosie ( aici am evitat de multe ori sa-i mai bag la innobilare interna ), jucatori ce nu stiu joaca asa de bine si multe multe altele...rezultatul a fost ca cei din COA au luat sate multe de acolo pentru ca era un punct nevralgic, in timp s-au inlocuit satele lor cu alti player de alt calibru din wanted, miscare ce a necesitat timp si nu numai.

Intrebari pentru titone si ceilalti spam-eri de aici:
1. verificati topicurile referitoare la acest razboi si vedeti daca noi/ WANTED am facut atata caz de acest lucru
2. satele erau ale wanted-ului, nu puteam da sa zic 10.000.000 puncte afara din trib doar ca erau inactivi, pana la urma statistica ce este..?, conteaza sfarsitul si atat, nimic mai mult
3. sutele de atacuri sunt si vor fi non-stop, eu am luat in calcul ca pana nu distrug 12.000 ferme de atac nu am rezultate efective, am spus acest lucru la toti inclusiv voua
4. vor mai mii si nu sute si cand o sa am granita efectiva cu tine si alti spam-eri iti garantez ca nu vei dormi nici o secunda, nu este o amenintare ci o promisiune, dar tu stii acest lucru ca ti-am luat sate full defensive noaptea si cu bonus si cu tot ce vrei in mijlocul tau, al vostru si vor mai urma, la mine nu conteaza distanta, timpul, moralul si alte cele..unii deja s-au convins
5. o sa ma hotarasc daca mai postam ceva sau nu pe aici, va lasam pe voi cu datu' din taste, tot voi sa raspundeti ca sunteti mari maestri si noi jucam ping-pong cu satele voastre, uite satu' nu e satu, oops n-am dormit noaptea asta..oare de ce, e un joc, dar cei ce nu stiu sa-l joace va asteptam cu inchidere de conturi..asta nu o zic asa pentru a crea un avantaj noua ci sa vedeti cati si cum se vor bate pe satele de barbari inclusiv din 3-SRL/SA
 
Ultima editare de un moderator:
Sus