300

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

:DSa incepem prin a va spune de ce am ales sa fac acest lucru si de ce tocmai 300. Vedeti voi, asta e tribul meu de suflet. In 300 pe lumea clasica am invatat sa joc triburile. Si probabil si voua vi s-a intamplat ca primul trib sa ramana la suflet. L-am dus mai departe pe 2 lumi...a avut succes dar timpul ma presa asa ca a trebuit sa renunt...dupa plecarea mea s-au destramat.
Acum pur si simplu mi-a revenit pofta de joc si ma refer la jocul in sine. Asta e strategie, intr-adevar numarul satelor determina puterea si resursele unui trib dar de multe ori strategia buna invinge punctele.
Si mai vreau sa spun ca mie unu mi se pare ca daca un jucator face parte dintr-un trib si pe o alta lume intemeiaza un trib cu acelasi nume, nu inseamna ca l-a plagiat(copiat) ci l-a dus mai departe. Asta bineinteles se aplica doar in cazul membrilor unui trib. Pt. mine un trib plagiat este acela care este intemeiat de unu care pur si simplu nu a avut si nu are nici o legatura cu tribul respectiv.
Si ar mai fi de zis dar ar deveni plictisitor, asta daca nu cumva v-am si plictisit si daca s-a intamplat acest lucru, imi cer sscuze."

De data asta o sa intru cu nick-ul burebistaxxl.:)

Nume trib: SPARTA
Prescurtare: 300
Coordonate: Sud-Est
Ora: Fiecare cand poate in cursul zilei de maine, 29.09.2010.
Persoana de contact: burebistaxxl
Membrii: M-am hotarat acum 10 minute sa fac tribul. Pana maine, e timp sa se gandeasca fiecare daca vrea sau nu sa faca parte din trib.:)


Nu-mi plac numele "moderne" ca sa spun asa. Jocul se numeste "triburile" si parerea mea e ca numele trebuie sa aiba legatura cu jocul. Dar gusturile nu se discuta.:p

Ma puteti contacta la adresa myxamk@yahoo.com , puteti da un pm aici sau in joc. Oricine e binevenit atata timp cat vrea sa joace. Succesul unui trib consta in organizare, incredere, unitate, cooperare. Cine nu poate juca in acest fel, il rog ca nici macar sa nu-i treaca prin cap sa ceara invitatie.;)

Succes tuturor si astept sa cooperam in joc...fiecare ce fel de cooperare vrea:D !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu pe lumea 10... pe 1 si 14...la timpul lor au avut succes dar din pacate a fost destul de mic timpul...dupa cum spumeam, timpul ma presa:D
 

DeletedUser

pe clasica am fost general in 300...atunci am invatat sa joc... iar pe l1 si l14 l-am intemeiat eu.
 

DeletedUser16039

Multa bafta.
Esti sigur ca de data asta vei avea timp, si nu se va intampla ca ultimile 2 dati?
 

DeletedUser

Ovidiu, sincer nici eu n-am auzit de vre-un trib 300 pe lumea 10 dar poate a existat sau exista(nu stiu ca nu am verificat).
 

DeletedUser

Eu cred ca el confunda tribul IND care vine de pe L8 (parca), trib ce se numea 300IND, dar de tribul 300 de pe L10 n-am auzit si nici nu tin minte sa-l fi vazut in clasament.
 

DeletedUser

Am verificat acum...se pare ca nu exista nici un trib 300 pe lumea 10:D
 

DeletedUser35291

a existat,am facut parte din el,a fost intemeiat de dracula,cel care a infiintat Parazitii pe lumea 5!
 

DeletedUser

burebista..
EU am jucat pe l3 in tribul 300,acolo am inceput si mereu voi fii mandru ca am fost in 300...

Eu intru pe l22 dar esti sigur ca vei juca serios...si mai intra vreo "glorie" a 300?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus