3RC vs. ~HELL~

  • Autor subiect DeletedUser9453
  • Data de început

DeletedUser28155

deci master Death..fara suparare..n-ai de ce sa te iei de el decat de scriere ?
a scris neortografic , pentru ca se grabea sa-si expuna parerea...
n-are asta treaba cu cealalta..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu va mai obositi, ca n-are sens. Omu stie mai bine ce fel de om este, cu sau fara caracter, stie el bine cu cate mismasuri a umblat si umbla, ce "relatii" tari are si cand trebuie sa traga de ele. Dar, daca asa se simte el bine si ii place sa-l stie toti bun si grozav in jocul asta cand defapt este ...praf, asta e problema lui. Eu joc din placere, el din lipsa de afectiune ;)
 

DeletedUser8500

deci master Death..fara suparare..n-ai de ce sa te iei de el decat de scriere ?
a scris neortografic , pentru ca se grabea sa-si expuna parerea...
n-are asta treaba cu cealalta..

Nu se grabea. Asa scrie el :-j


@Master...lasa-l man, chiar nu are rost sa iti bati capul cu el.
 

DeletedUser

Aoleo fratilor cata tevatura pentru un joc. Grow up...Jesus, get a life, a hug, a kiss, a girl...!?!doh!?!. Gata fratilor...

Imi cer scuze daca am adus ofense cuiva, fie din MoH, Lethal, sau orice alt trib. Dusman nedusman, prieten nu conteaza este un joc...in final noi ramanem cei care scriem la tastatura, oameni...fiinte sociabile for the name of the Christ. Incercati totusi sa va ridicati la nivelul care il pretindeti, educati si cu studii superioare, intelepti si totusi doar cu liceu sau de orice alta culoare intelectuala. Chiar imi cer scuze la modul cel mai sincer. Adica...intr-un final am realizat ca deja mergem spre un fel de "talmes balmes" inutil si care nu face decat sa piarda farmecul jocului - da...!!!! DISTRACTIA CONTEAZA (ca d-aia e joc, d.p.m.d.v.)
Asa ca, scuze pentru persoanele jignite, scuze pentru ofensele subtile sau mai putin subtile si scuze pentru faptul ca prin modul meu de exprimare am pus "paie" pe "foc".
Hai sa jucam, SA NE DISTRAM si sa ne rezumam la JOC ;) U get it? I`m sure u do...
Respect

Extras de pe celalalt forum.
 

DeletedUser25623

Pt. MISTER MINCIUNA am sa-mi corectez rubrica de mai sus ...am uitat ca tu esti academicianul de pe triburile.ro:)))))
alexutzuu1 :)))mai traesti scumpule :)))ciuda e mare , trebuia sa scrii si tu ceva; daca altceva nu ai putut face langa mine decat sa devii TOT MAI MIC :))))
 

DeletedUser

Buna ziua si bine v-am gasit dragii mei;
Cineva credea ca am ramas fara idei ?

Tin sa va anunt cu placere ca azi 01.09.2009 am revenit din placuta vacanta oferita gratis de moderatorul nostru,ma bucur ca mai am si eu ocazia sa-mi impartasesc gandurile si parerile alaturi de voi pe aici dar din pacate iata ca in loc sa dispara incultii si analfabetii de aici,din contra...ei s-au inmultit,a aparut cu gura mare si mult spam domnul Hellfy care dupa cum vad,nici el nu se mai sufera ,asa mul se place.
Domnule Hellfy,daca acolo la dumneavoastra va tratati intre voi animalele intr-un anumit mod,asta nu-ti ofera nici un drept sa vi aici intre oameni civilizati si cu bun simt sa jignesti,sa faci mincinosi,sclavi si ce-ti mai trece tie prin mintea aia scurta.
Te rog frumos sa te abtii daca inteligenta ta nu te ajuta sa discuti politicos.

Cu deosebita stima si respect,va saluta (pe restul participantilor la conversatie)

Martinezu .
 

DeletedUser

hellfly, a uitat, cand MoH facea concedierile masive...
cum el insusi (hellfly) scria mesaje tuturor celor din granita cu HELL de atunci
si i motiva, cu tot felul de aiureli si pseudo-motive...sa accepte invitatiile.
el cu inca un mare misel, Getyx... care concediat inactiv din MoH s-a alaturat HELL...si a de venit mare recrutor acolo.
tu de master vorbesti?
hoţul strigă hoţul?
oare de ce?

...

dar tu cum ai facut? ce minciuni indrugai in mesajele trimise de tine? un oportunist ai fost atunci,la fel si acum.
bine ca ai gasit un trib, care sa te sprijine repede cand ai primit toporasi peste sate...ca aveai mare nevoie. la ce level aveai sonorul cand zbierai după sprijin? norocul tau...ca acest trib nou...este populat cu cativa oameni de treaba...originari din 3RC...nicidecum din fostul HELL.

respecte celorlalti membrii 3RC
 

DeletedUser

Corect,am uitat sa specific faptul ca sunt unii jucatori din 3RC pe care chiar ai apreciez.
Daca mi-am expus parerea fata de Hellfy care nu este foarte buna,asta nu inseamna ca este o parere generala despre 3RC...departe gandul.
 

DeletedUser28155

Mda..
tin sa anunt oficial si sincer...ca eu unul ma retrag..
stau ca narodul pe L11 ca cica am echipa din oameni buni..care merita sa fi alaturi de ei..
da' de unde ...
"Master Death astăzi la ora 12:09
Foarte frumoasa lista de pe forumul vostru ascuns.
Sa inteleg ca suntem in razboi daca voi organizati atacuri asupra noastra nu?"

Vad ca spionii ne mananca zilele..oameni de nimic..niste persoane care si in viata reala cred ca joaca cu mai multe fetze..doar aici in joc expun ceea ce sunt ei cu adevarat ..
Prin puterea care mi-o da facptul ca sunt fondator 3RC ..ii declar pe MoH mari si tari..si invingatori...ne-au invins prin acesti spioni...sau cel putin pe mine...
nu pot sa ma lupt contra morilor de vant..cum e si normal pe forum se discuta totul..cel putin la noi..
Daca n-ar fi fost oamenii astia..sunt convins ca era altfel statistica ..desigur..si acum e in favoarea noastra..dar nu conteaza prea mult
"Side 1:
Tribes: 3RC
Players:

Side 2:
Tribes: MoH
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,779
Tabăra 2: 5,825
Diferență: 2,046

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 18
Diferență: 4

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 27,757,234
Tabăra 2: 41,926,077
Diferență: 14,168,843

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 200,786
Tabăra 2: 174,978
Diferență: 25,808

image.php
"

+ ca asa cum spune master death..ei nu ne ataca pe noi..ci pe fostii hell..
atunci domnule master death cum se face ca ai tai ..aia mari si tari , curajosi(dpv) .. ii ataca pe aia mici din academie..pt ca de aia mari de nu se ating
in fine
atat voiam sa spun
ca si pe alte jocuri..oamenii fara personalitate(spionii) au pus punctul pe I
Va salut
si mult respect pentru Martinezu pe care il consider un mare om , chiar daca am schimbat doar 3-4 mesaje cu el..
O seara cat mai placuta
 

DeletedUser

@lazafl nu trebuie sa fi atat de surprins si de suparat...
in fiecare trib sunt spioni...si nu putini.
este o realitate acceptata... sau cel putin ignorata.
e pacat sa te lasi din cauza asta.
cand "importi" o masa mare de necunocuti... implicit te expui riscului de a importa si spioni

in rest...
numai de bine sa auzim
:)
 

DeletedUser28155

stiu ca ai dreptate
dar acei necunosti nu par spioni..si sunt cativa pt care bag mana in foc..
pur si simplu nu suport oamenii astia..si abia astept sa vad cine au fost..
sa aflu
multa sanatate
 

DeletedUser

ai dreptate sa nu-i suporti.
si noi cand organizam ... se gaseau pe forumurile dusmane rezervarile noastre si orele atacurilor.
asa ca?...
o acceptam ca facand parte din joc.... nimic mai mult.
 

DeletedUser

:cool:Deastia sunt peste tot ..........si mai ales in triburile unde nu sunt un nucleu format din jucatori care se cunosc.. :)
 

DeletedUser

@lazafl, daca imi permiti...
voi pasta aici ceva... statistici cu situaţia "la zi"...

Side 1:
Tribes: MoH
Players:

Side 2:
Tribes: 3RC
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 49
Tabăra 2: 31
Diferență: 18

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 471,033
Tabăra 2: 287,022
Diferență: 184,011

image.php



situaţia s-a mai "echilibrat" putin... evident, in favoarea MoH.
:)



Side 1:
Tribes: MoH
Players:

Side 2:
Tribes: 3RC
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 31
Tabăra 2: 9
Diferență: 22

intamplare sau nu...
ramane de vazut in viitor.
 

DeletedUser

Eram sigur ca va umflati aiurea iar. Laza poti posta mesajul in care ti-am zis ca infatuatii astia or sa posteze statistici, in conditiile in care toate satele luate sunt de la hellfly, care este incuiat ;) Bravoooo, sunteti foarte tari.:)


Mai frate, in tara asta mai sunt oameni cu "coloana vertebrala"?? Sau toata lumea a devenit brusc fara nici un pic de constiinta sau bun simt?

Just asking...
 

DeletedUser28155

mda
mister engi ..fara suparare..vezi statistica inainte de a fura voi de la hellfly sau ingerul :)
sa fim corecti..
bine ca nah..daca asa s-a intamplat..si daca erati voi in locul nostru..probabil faceam la fel ..
felicitari pt statistica ;)
 

DeletedUser6843

lazafl ne jucam noi un joc la recomandarea unui prieten (nu are rost sa spunem care joc , cum si unde durata jocului fiind una de aproximativ o ora - asta ca sa nu zica lumea ca m-am apuca de jucat alt joc online :)) )
M-ai trisat si pe mine si te-am injurat ca la usa cortului in 2 mesaje , apreciez la tine doar ca nu ai raspuns cu aceleasi cuvinte ca ale mele si nu ai dezvoltat ideea :)).
Asa ca de trisat ai fost si tu bun , asa cum spui tu.
 

DeletedUser

lazafl ne jucam noi un joc la recomandarea unui prieten (nu are rost sa spunem care joc , cum si unde durata jocului fiind una de aproximativ o ora - asta ca sa nu zica lumea ca m-am apuca de jucat alt joc online :)) )
M-ai trisat si pe mine si te-am injurat ca la usa cortului in 2 mesaje , apreciez la tine doar ca nu ai raspuns cu aceleasi cuvinte ca ale mele si nu ai dezvoltat ideea :)).
Asa ca de trisat ai fost si tu bun , asa cum spui tu.


Tu vorbesti de trisat ?
Se vede ce minte ai prin :
te-am injurat ca la usa cortului in 2 mesaje , apreciez la tine doar ca nu ai raspuns cu aceleasi cuvinte ca ale mele si nu ai dezvoltat ideea :)).
Asa ca de trisat ai fost si tu bun , asa cum spui tu.
La mesajul anterior nici nu ma mai chinui sa iti raspund ca si asa nu intelegi nimic .
 
Sus