4admini........

  • Autor subiect DeletedUser13973
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13973

pentru admini .....as vrea sa stiu ce pedeapsa imi dati inteleg,,,,.....bla bla bla am incalccat regulile.............si cand imi dati odata contul.!?
 

DeletedUser

pentru admini .....as vrea sa stiu ce pedeapsa imi dati inteleg,,,,.....bla bla bla am incalccat regulile.............si cand imi dati odata contul.!?


Nu vei primi raspuns pe forum. Nu stau adminii sa citeasca ce scriu userii pe forum si apoi sa caute sa vada cazul lor. Daca nici macar regulamentul nu il explica.

Informatiile cerute le vei afla doar in cadrul sistemului de tickete, ti le va comunica adminul care se ocupa de cazul tau.

Daca inca nu ai facut ticket, fa unul, acceptati vinovatia si pedeapsa iti va fi comunicata.

later edit:
Ar fi o idee buna sa iti schimbi si atitudinea un pic cand vei vorbi cu adminul care te-a banat. :)
 

DeletedUser13973

,,,,,,,,,,,,

o contrer am facut depunere de comtestatie dar.de 1 zi si 8 -9 ore ei numi zic nimika io ce sa cred?
 

DeletedUser

Adminu are o gramada de tickete de citit...inafara de al tau mai sunt probabil vreo 1000 de...deci pana ajunge la tine fa si tu ceva util
 

DeletedUser

pentru admini .....as vrea sa stiu ce pedeapsa imi dati inteleg,,,,.....bla bla bla am incalccat regulile.............si cand imi dati odata contul.!?

La anu si la multi ani;)..bine ti-l primesti contu dar cu vreo ...daca ma gandesc mai bine.->..fara sate :))
 

DeletedUser

asteapt raspuns si acum...
am scris pe forum ca un admin a jignit un jucator. am fost trimis in vacanta.
am trimis tickete. ce raspuns credeti ca am primit? de la unii ca am JIGNIT adminul si ca am fost banat pt asta iar de la altii ca nu se baga pt ca sunt doar admini in joc si nu pe forum.
sa ii inteleaga al de sus.
asa ca asteapta raspuns.
pa .ca ma vor trimite iar in concediu:D:D:D:D
 

DeletedUser

daca voi sunteti fraieri si va luati in gura cu adminii. doar nu fa fac rau ca asa vor ei, ce naiba. atatea contestatii impotriva lor. noi suntem cei care incalca regulile, nu ei. e doar o parere si tratati-o ca atare.
 

DeletedUser

trist dar probabil adevarat.

n3olitic sunt curios sa vad ce vei scrie cand vei intampina si tu o problema .
 

DeletedUser

sincer...probabil asa voi face si eu, dar nu ne gandim ca poate chiar am gresit noi, nu ei.
 

DeletedUser

Este posibil ca si noi dar si ei sa greseasca dar nu trebuie sa luam apararea nici unei parti daca nu cunoastem mai multe detalii .
 

DeletedUser

aici ai dreptate. xqm sunt si admini care incalca regulile la greu, dar pe ei nu are cn sa ii pedepseasca.
 

DeletedUser

Lord ai citit of-ul lui mr-lush pe p&p lumea 3??? el chiar are dreptate, de cand s-a lasat de joc si a inceput JigSaw sa ii ia satele este luat drept un gunoi si injurat, si tot el pica de fraieri la admini.
 

DeletedUser

vreau sa nu mor prost: chiti admini au fost sanctionati si pt ce?
eu nu am auzit de asa ceva!:(:(:(
 

DeletedUser

vreau sa nu mor prost: chiti admini au fost sanctionati si pt ce?
eu nu am auzit de asa ceva!:(:(:(

Admini pot fi santionati numai in viata reala...Adica mai bine zis te intelegi cu vreo 3-4 jucatori si-l bagati in spita pe admini...

PS.Asta ii pregatesc eu lui rain21:)))
 

DeletedUser

daca vreti corectitudine jucati fratilor pe .net, daca vreti hotie, joc pe pile intrati pe .ro.
 

DeletedUser

eee.. hotia nu au inventat-o romanii dar ei se pricep cel mai bine :)

Admini pot fi santionati numai in viata reala...Adica mai bine zis te intelegi cu vreo 3-4 jucatori si-l bagati in spita pe admini...

nu stiu daca sunt necesari asa de multi , dar hai totusi sa nu apelam la violenta :D
 

DeletedUser

de asta nu suntem bine4 vazuti in europa din cauza unora care in loc sa fie corecti, fura de ii gaseste d****l.
 

DeletedUser

Nu o sa apelez la violenta doar ii explicam lui din nou cum pot fi pedepsiti admini..

PS.Mas descurca singur cu orce admin..e o parere personala
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus