4admini........

  • Autor subiect DeletedUser13973
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

sa stii ca mi-ai starnit un zambet de neoprit:))=)) te dai la fund si incepi sa insulti.:rolleyes::confused::eek:

u vorbesti de postari multe ???? din cate vad numele iti apare la fiecare topic. uneori te bagi in seama aiurea. chiar si unde nu te priveste. daca esti asa bun demonstreaza-o pe harta nu pe extern.
 

DeletedUser

M-am saturat de certurile astea intre toti oamenii care in joc nu au niciun cuvant de spus si isi varsa oful pe Forumul extern. Macar daca o faceti.. faceti-o civilizat si cat mai discret.. nu trebuie sa ne produceti noua scarba cu replicile voastre...

Va rog, faceti-ne tuturor o favoare si nu intrati si pe L8.. sau urmatoarele lumi.
Cred ca ati face multe suflete fericite.

Acest mesaj are ca "destinatar" pe acela(/aceia) care au asemenea iesiri pe Forum.
 

DeletedUser

M-am saturat de certurile astea intre toti oamenii care in joc nu au niciun cuvant de spus si isi varsa oful pe Forumul extern. Macar daca o faceti.. faceti-o civilizat si cat mai discret.. nu trebuie sa ne produceti noua scarba cu replicile voastre...

Va rog, faceti-ne tuturor o favoare si nu intrati si pe L8.. sau urmatoarele lumi.
Cred ca ati face multe suflete fericite.

Acest mesaj are ca "destinatar" pe acela(/aceia) care au asemenea iesiri pe Forum.

El a inceput sa faca gura mare asa ca ii raspund cu aceiasi moneda;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus