500

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pe lumea 9 va lua naștere tribul 500!


=Numele 500 reprezintă =:

-Numărul de membri ! (Limita 500)
-Trib mamut,bazându-se pe numărul de membri,arătând un trib puternic și mare ! (pe harta)


=Reacți adverse posibile= :

-Dacă nu vom strânge măcar 499 de membri până în data de 01.01.2009 , tribul va fi desfințat din cauza neseriozități !



Doritorii ii rog să posteze,aducându-și măcar încă 1 prieten bun/coleg/părinte/frate/soție/bunic/verișor , etc !Conducerea va fi formată din membri care aduc cât mai multe cunoștințe,membri ai familiei , etc !


Aștept doritori...
 

DeletedUser

daioş travcu?
ajut şi eu... intru cu vreo 200 de conturi...

ps dar dacă serios?
 

DeletedUser

Perfect.


Credeam că sunt singurul care întră cu 35 conturi :(


Nici nu mai stăm pe discuții .Ești întemeiător :D
 

DeletedUser

Ok eu intru cu restul 265 si deci topicul poate fii inchis.. am resolvat ;)
 

DeletedUser

Nu cred că mulţi au înţeles ce-ai întrebat... :D
Nemaivorbind de tipul cu 500 de conturi...))
[offtopic]am scris odată daioş multiaccount, dar nu a ajuns mesaju... din cauza internetului...[/offtopic]

unde veţi intra? ...să aleg în altă parte
 

DeletedUser

:)) lol sa vazi ce haos ai pe forum la 500 de membri cand se napusteste un trib puternic peste tribu tau! toti sprijin :)))
 

DeletedUser

Intru şi eu cu 30 de conturi... doar 30 şi îmi ajunge dacă mă faci conducător! Să mă treci pe listă cu numele:

Albertt001
Albertt002
Albertt003
Albertt004
Albertt005
Albertt006
Albertt007
Albertt008
Albertt009
Albertt010
Albertt011
Albertt012
Albertt013
Albertt014
Albertt015
Albertt016
Albertt017
Albertt018
Albertt019
Albertt020
Albertt021
Albertt022
Albertt023
Albertt024
Albertt025
Albertt026
Albertt027
Albertt028
Albertt029
Albertt030


Ok ? :eek:
 

DeletedUser

Mi-e frică să nu fie probleme cu adminii !Vă rog să aveți în jur de 30-40 conturi ,dacă vreți să intrați cu multiaccount !De preferat să vă aduceți membri familiei/colegi/etc ,deoarece colaborarea va fi mult mai ușoară !Pentru recunoașterea oamenilor cu multiaccount vă rog să vă prezentați sub forma lui albert !
 

DeletedUser15142

ssar putea sa vin si eu


cu toti n00bi din familia mea =)) n00b 1 n00b 2 ...n00b 40 merge?
 

DeletedUser

Cred că mai bine dai Sud-Nord !:D

Am auzit că acolo se vor băga sate de barbari care cresc în 2 zile la 9 mi de puncte .Dăi bătaie și bagăte în Sud-Nord !:p
 

DeletedUser

Clar sunt tentata si eu de oferta, cum e, imi fac si eu multi?:-??

Dar imi stai u sitter sa-mi cresti satele, ok!?:D
 

DeletedUser

Mi-e frică să nu fie probleme cu adminii !Vă rog să aveți în jur de 30-40 conturi ,dacă vreți să intrați cu multiaccount !De preferat să vă aduceți membri familiei/colegi/etc ,deoarece colaborarea va fi mult mai ușoară !Pentru recunoașterea oamenilor cu multiaccount vă rog să vă prezentați sub forma lui albert !

serios acum, tu crezi ce spui sau spui ce crezi ?
 

DeletedUser

Crezi în Moș Crăciun :D ?
am fost cuminte anul acesta, sper să-mi aducă... ăăă... Telescopul lui Kalid
look.gif
 

DeletedUser

Pe lumea 9 va lua naștere tribul 500!


=Numele 500 reprezintă =:

-Numărul de membri ! (Limita 500)
-Trib mamut,bazându-se pe numărul de membri,arătând un trib puternic și mare ! (pe harta)


=Reacți adverse posibile= :

-Dacă nu vom strânge măcar 499 de membri până în data de 01.01.2009 , tribul va fi desfințat din cauza neseriozități !



Doritorii ii rog să posteze,aducându-și măcar încă 1 prieten bun/coleg/părinte/frate/soție/bunic/verișor , etc !Conducerea va fi formată din membri care aduc cât mai multe cunoștințe,membri ai familiei , etc !


Aștept doritori...

Oh god! Oh goodie!

Suna a vis devenit realitate. Si eu vreau sa fac parte dintr-un trib mamut:D Intotdeauna mi-am dorit asta. Cate conturi trebuie sa-mi fac ca sa primesc drept de moderator pe forumu intern si circulara?:D La drept de invitatie nu-mi permit sa visez:eek:

Cand imi aduc aminte ca ultimul meu proiect de trib mamut a esuat lamentabil, a murit inainte de a se naste...

Sunt alaturi de voi. Pentru drepturile triburilor Mamut inainte!!!


(me plange de fericire)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus