500

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Oh god! Oh goodie!

Suna a vis devenit realitate. Si eu vreau sa fac parte dintr-un trib mamut:D Intotdeauna mi-am dorit asta. Cate conturi trebuie sa-mi fac ca sa primesc drept de moderator pe forumu intern si circulara?:D La drept de invitatie nu-mi permit sa visez:eek:

Cand imi aduc aminte ca ultimul meu proiect de trib mamut a esuat lamentabil, a murit inainte de a se naste...

Sunt alaturi de voi. Pentru drepturile triburilor Mamut inainte!!!


(me plange de fericire)

:))tare faza...dar de ce nu-ti permiti sa visezi la dreptul de invitatie...ca doar va fi trib mamut:))
 

DeletedUser

Oh god! Oh goodie!

Suna a vis devenit realitate. Si eu vreau sa fac parte dintr-un trib mamut:D Intotdeauna mi-am dorit asta. Cate conturi trebuie sa-mi fac ca sa primesc drept de moderator pe forumu intern si circulara?:D La drept de invitatie nu-mi permit sa visez:eek:

Cand imi aduc aminte ca ultimul meu proiect de trib mamut a esuat lamentabil, a murit inainte de a se naste...

Sunt alaturi de voi. Pentru drepturile triburilor Mamut inainte!!!


(me plange de fericire)



Ouhhh !Perfect !

Drepturile tribului 500 :

Întemeiător :
-200 conturi (dar deja la ocupat Revan)

Conducere : (2 posturi libere)
-100 conturi

Diplomat :
-1 cont ( Trebuie să fie cinstit ,și să mintă bine lumea pentru cât mai multe alianțe :D )

Recrutător :
-Cel mai important !!!
-Trebuie să aveți un vocabular adecvat
-Trebuie să știi să minți
(Pentru a lua cât mai mulți playeri :rolleyes: ! Pentru a recruta cât mai mult rog recrutătorul să zică la toată lumea că dăm drept de întemeiător de Crăciun , și se oferă premii în bani după Ajun ,trimitând bani prin poștă )
-Rog să aibă măcar 8 clase

Moderator Forum
-50 conturi ( OCUPAT !Cred că Iseevoices va face orice pentru a fi într-un trib mamut :D )



P.S: Drept de circulară va avea tot tribul !Încercăm ca solicitările de sprijin (jur de 100/zi) să fie anunțate prin circulară rapid + circularele date de Conducere (minim 15/zi).+ că orice discuție dintre 2 membri ai tribului se va face numai prin circulara ,altfel vor fi considerați trădători !:mad::mad:
 

DeletedUser

insfarsit.. un trib in care pot sa intru cu toate cele 7 conturi.. pot sa le trec la sitter?? sau nu am voie numai direct prin logare??? .... k nu vreau sa le trec la impartire legatura.. k sa pot fi comandant militar.. si sa atac de pe toate conturile...
 

DeletedUser

insfarsit.. un trib in care pot sa intru cu toate cele 7 conturi.. pot sa le trec la sitter?? sau nu am voie numai direct prin logare??? .... k nu vreau sa le trec la impartire legatura.. k sa pot fi comandant militar.. si sa atac de pe toate conturile...

si daca le ai prin sitter poti ataca cu toate odata?! :eek: wow... nu stiam, ce stupid child :( sunt :-<
 

DeletedUser

insfarsit.. un trib in care pot sa intru cu toate cele 7 conturi.. pot sa le trec la sitter?? sau nu am voie numai direct prin logare??? .... k nu vreau sa le trec la impartire legatura.. k sa pot fi comandant militar.. si sa atac de pe toate conturile...
nici nu ştiu ce să cred....


ps trebuie şi academii, să nu uităm....
 

DeletedUser

eu zic sa fie 100 de triburi(unu sef 99 academii), astfel fiecare cont va putea avea aceeasi functie in fiecare trib ;;)
 

DeletedUser

haide ca aduc eu toata localitatea, in total vreo 5000 de conturi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

voi pe fiecare topic trebuie sa amintiti presupusele 10.000 de conturi:confused:
deja exagerati...chiar trebuie sa faceti mijto de fiecare player care incearca sa faca si el un "tribuletz":confused:
oricum...L9 va fi plina de triburi cu cate 100 de academii dupa ele si fuziuni peste fuziuni...familii peste familii...zic si eu asa ca un simplu "gura-casca":D

deocamdata pe forum aici am obs un singur trib care ar putea sa fie serios pe viitor...restul..numa copii de 12-13 ani care akum invata sa foloseasca tastatura:mad:
 

DeletedUser

voi pe fiecare topic trebuie sa amintiti presupusele 10.000 de conturi:confused:
deja exagerati...chiar trebuie sa faceti mijto de fiecare player care incearca sa faca si el un "tribuletz":confused:
oricum...L9 va fi plina de triburi cu cate 100 de academii dupa ele si fuziuni peste fuziuni...familii peste familii...zic si eu asa ca un simplu "gura-casca":D

deocamdata pe forum aici am obs un singur trib care ar putea sa fie serios pe viitor...restul..numa copii de 12-13 ani care akum invata sa foloseasca tastatura:mad:


Nu mă pot abține :D
 

DeletedUser

care presupuse, "aista-i adevăr curat la mînă" (C) Planeta Moldova
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus