8 martie

  • Autor subiect DeletedUser26804
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser26804

Deschid aceasta tema... pentru a da ocazia tuturor persoanele de sex masculin sa ne ureze cate ceva, ba chiar sa scrie 2 sau 3 randuri despre noi sau despre o colega pe care o apreciaza. :) Va multumim anticipat si promitem sa va flatam de ziua barbatului :D O seara faina
 

DeletedUser8140

Deschid aceasta tema... pentru a da ocazia tuturor persoanele de sex masculin sa ne ureze cate ceva, ba chiar sa scrie 2 sau 3 randuri despre noi sau despre o colega pe care o apreciaza. :) Va multumim anticipat si promitem sa va flatam de ziua barbatului :D O seara faina

ai deschis tema asta aici ca sa iti fac compunere tie si celorlalte doamne de pe forumul acesta si din joc? :))

Azi de 8 martie vreau sa le urez colegelor mele simpatice si aldanei, moderatoarea noastra simpatica, o zi speciala in care sa fie rasfatate mai mult ca oricand, sa fie iubite mai mult ca ieri mai putin ca maine, sa va impliniti toate poftele, sa chefuiti cum se cuvine. Ramonikai in mod special i-as da niste trandafiri roz dar cum e la servici si e departe nu se supara daca nu-i dau :) printesa mea :), Marianei i-as da o savarina si niste wisky dar distana e de vina iar si am sa mananc eu savarinele si am sa beau eu pt ea :)). Laurei simpaticei colege tin sa-i urez multa liniste interioara si mult calm, ai face bine sa mai joci un concquiztador, te mai elibereaza de stres. Lory iti urez spor la facut prajituri de 8 martie iar pe seara distractie. Isa tu stiu ca-mi vrei capul, ce sa fac, sunt un nemernic, tie iti urez casnicie fericita, genti louis vitton :)) si toata toata sa te faci fashion :), mananc o savarina si pt tine :)) :p, ma gandesc ca te rasfata dinu azi :). Iar pentru Robert, viata, arta, chiar si energia se declina la feminin. Ideea, ca si lupta si painea sunt tot femei. Privind femeile, sfarsesti a crede in mitul cu supraoamenii in care fiecare din ele valoreaza cat doi barbati. Ambitioase, dinamice, cu placerea muncii, emotive si eficace, fac ca interventia lor sa fie mai intuitiva, mai psihologica, benefica.... un 8 martie fericit! V-am pupat.


Nu in ultimul rand vreau sa-i urez un 8 martie fericit si lui Mlogos prietenul nostru cu viata sociala :) fara el am ramane captivi pe www. :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26804

In primul rad vreau sa urez tuturor femeilor o primavara frumoasa, o zi in care sa va simtiti rasfatate si frumoase, multa sanatate,fericire si numai urari de bine. As vrea sa multumesc deasemenea ptr urarile mai de sus; macel stiu ca uneori sunt stresanta dar ai vazut ca nu a fost asa de greu sa ne multumesti azi :p


Acum; am sa imi fac si eu urarile si am sa scriu cateva randuri despre colegele la care tin:p


Mariana (Ing3r R3b3l) O persoana dinamica, cu multa bunavointa, un fel de "protectoare" a noastra, am un respect deosebit pentru tine. Imi doresc doar sa nu te mai superi pe noi , cand ne apuca nebunia :D. Sa fi fericita si promit ca in aceasta zi te vom rasfata :)


Laura (Mexica). O colega si o persoana minunata, care la fel ca si mariana, mi-au devenit prietene apropiate in timp. Laura iti doresc doar sa ramai asa cum ai fost pana acum, o persoana cu mult calm, bunsimt pentru ca radiezi si ne aduci bucurie in suflete.

Ramonika06 o persoana calda dulce optimista , pe care desi o cunosc de putin timp , o apreciez mult


Robert (mihai s) Desi nu e ziua barbatilor , as dorii sa scriu si despre robert (zargoz pe extern) pentru ca el e persoana pentru care eu mai sunt aici. O persoana care mi-a fost mereu alaturi si la care tin foarte mult. esti deosebit robert si atata timp cat vom juca iti voi fi mereu alaturi :*:*:*


Macel (jimmymacel) Da da, esti stapanul universului, dar stii ce mai esti? Al naibi de simpatic.... tu ne faci sa radem zilnic, ne aduci zambete pe buze chiar si cand totul merge prost... multumim.


adrian 'sutanu) .... o persoana deosebita , cu mult caracter , foarte drag mie.... sper sa citesti asta :p



Aldana (moderator) desi am avut un inceput stangaci ...... probabil din cauza ca am inteles amandoua gresit.... descopar acum o persoana simpatica si amuzanta. iti doresc un 8 martie plin de caldura, sa fi rasfatata si sa ai parte numai de bucurii si sper sa ramai mult timp cu noi aici pe forum :*



Pupici mari si restul colegelor pe care nu le-am mentionat mai sus, va doresc toate cele bune si sa fiti iubite.... rasfatate si alintate azi... :*




la fel ca si macel, simt nevoia sa ii raspund lui mlogos,.... iti doresc si tie un 8 martie fericit... chiar daca tu incerci cu rasputeri sa strici absolut orice forma de socializare...sa fi fericit :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tai-o, pleaca, Cara-te, dispari Zbori, sterge-o Calc-o, evapora-te, Mori Da-ti foc, fa-te scrum ,Arzi un culori!
Hai incearca, pleaca
E frumos afara, sigur o sa-ti placa :cool:

Nu stiu din ce carte ai invatat limbajul de mai sus dar e foarte jenant pentru tine.

Sa iti fie rusine.


LA MULTI ANI TUTUROR FORUMISTELOR (SI NU NUMAI)!
Snowdrops_1600+x+1200.jpg
 

DeletedUser36065

william ai uitat de crusoi(mine)
nu mai vezi tu conquiztador:|
 

DeletedUser36065

Primavara... anotimpul renasterii, al trezirii la viata, face acum de ziua aceasta de
8 Martie, ziua cea mai plina de feminitate, zambete, si caldura sufleteasca!
Fie ca toate impinirile frumoase, sanatatea si spiritul acestei zile sa te insoteasca pretutindeni..si fie ca primavara iubirii sa iti inunde sufletul cu bucurie si cu parfumul tuturor florilor sale.Iti doresc un 8 Martie cat mai frumos :*.
 

DeletedUser26804

Primavara... anotimpul renasterii, al trezirii la viata, face acum de ziua aceasta de
8 Martie, ziua cea mai plina de feminitate, zambete, si caldura sufleteasca!
Fie ca toate impinirile frumoase, sanatatea si spiritul acestei zile sa te insoteasca pretutindeni..si fie ca primavara iubirii sa iti inunde sufletul cu bucurie si cu parfumul tuturor florilor sale.Iti doresc un 8 Martie cat mai frumos :*.


Asta era ptr mine? :rolleyes:
 

DeletedUser26804

Multumesc ptr urare :* a meritat efortul sa va amenint :))), esti tare dragut :)
 

DeletedUser28967

Sa fie clar ca nu din propria vointa raspund aici,fostele mele colege de trib sunt frumoase si inteligente si le urez multa sanatate.
 

DeletedUser

jimmy draga, apreciez faptul ca vrei sa imi trimiti trandafiri. te anunt ca sunt acasa, racita, mucoasa, deci poti sa ii trimiti ca o sa-i primesc. multumesc de urari si de cuvintele faine. si pt restul umanitatii, nu, nu l-am fortat sa scrie ceva frumos, nu l-am strans cu usa :))) inca!

la multi ani gagici si sa nu va raciti!

ps: isssssssssssssaaaaaaaaaaaaaaa!!! te reneg!!!
 

DeletedUser26804

Multumim ptr urare :) sa stii ca am dat pe link dar nu vad nimic :) oricum frumos gestul :)
 

DeletedUser35218

:D Din tot spamul Singurele persoane care le stimez is Inger Rebel si Ramonika !
De 8 martie un calduros la multi ani !
Si tie Aldana la multi ani cu ocazia la 8 martie !
Si la multi ani si pentru cei care se considera fete desi nu is ! :))


Ha ha ha super ... si un avertisment ... :D

p.s Jimmy si William cele mai sincere ganduri ale mele le stiti nu e nevoie sa vi le scriu! :D
 

DeletedUser

:D Din tot spamul Singurele persoane care le stimez is Inger Rebel si Ramonika !
De 8 martie un calduros la multi ani !
Si tie Aldana la multi ani cu ocazia la 8 martie !
Si la multi ani si pentru cei care se considera fete desi nu is ! :))


Ha ha ha super ... si un avertisment ... :D

p.s Jimmy si William cele mai sincere ganduri ale mele le stiti nu e nevoie sa vi le scriu! :D

=)) ms :)
acuma poti sa imi trimiti si niste flori :p
 

DeletedUser26804

Vezi mlogos , cu putin efort reusesti pana si tu sa scrii ceva ce arata a o urare, dar mai ai eforturi de facut. Oricum e bine ca te avem pe forum, ne mai amuzi cu posturile si avertismentele tale, ptr ca desi incerci sa postezi ceva din care sa reiasa...... altceva, nu iti prea reuseste, inca nu ai tactica necesara ptr asa ceva.... poate pe viitor, noi iti uram succes



@aldana= mie asa mult imi placea fizz :)))) si blana lui =))
 

DeletedUser

alo, fetele... hai sa nu fim off-topic! sa ii lasam pe baieti sa vorbeasca mai mult aici! :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus