8 martie

  • Autor subiect DeletedUser26804
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35218

Atata timp cat lumea se distreaza si se amuza la postarile mele eu cred ca e ok !
Cu riscul de ban tot as putea sa iti mai fac o urare :D bineinteles daca esti de accord !

Da Rammonika vin florile dar o adresa ca sa stiu unde sa trimit prin curier :rolleyes:
 

DeletedUser26804

da bineinteles ca stie :)..... si nu numai fizz imi place..... william levy, gerard butler , beckham etc ii stie pe toti :)
 

DeletedUser

sunt racita, sunt mucoasa, si fac off-topic macar de 8 martie!
 

DeletedUser35447

de 8 martie le doresc tuturor doamnelor si domnisoarelor multa sanatate,fericire si tot ce isi doresc sa se implineasca:p
 

DeletedUser

IsSa :) Iti multumesc ca esti alaturi de mine si as vrea sa stii, chiar daca nu iti spun tot timpul cat de mult tin la tine sa sti ca acest sentiment nu va inceta niciodata . :*:*:*
 

DeletedUser

tu maci lav in di er... daca nu as fii deja racita m-as imbolnavi instant!
 

DeletedUser26804

IsSa :) Iti multumesc ca esti alaturi de mine si as vrea sa stii, chiar daca nu iti spun tot timpul cat de mult tin la tine sa sti ca acest sentiment nu va inceta niciodata . :*:*:*




Ce declaratie frumoasa, nici nu ma asteptam la altceva din partea ta robert, intotdeauna galant, scurt si la obiect dar intr-un mod atat de dulce :*:*:*:*



@spinte, mersi ptr urari :)
 

DeletedUser

tu maci lav in di er... daca nu as fii deja racita m-as imbolnavi instant!

sa vezi boala cronica ce iti trag eu tie, ca nu stiu unde iti tii telefonul si daca te mai tin vibratiile la el, da' iti urez de 8 martie sa ai parte de vibratii macar insumate la cat te-am sunat eu si n-ai raspuns :p
 

DeletedUser36065

Fie ca Lumina Sfanta a acestei mari sarbatori sa-ti calauzeasca pasii, sa iti aduca sanatate si fericire care sa dainuie vesnic in preajma ta! Un Paste fericit alaturi de cei dragi! " HRISTOS A INVIAT"
 

DeletedUser8140

Craciun fericit mihai! :))

LA MULTI ANI FETELEOR DE PE FORUM!
 

DeletedUser

sa vezi boala cronica ce iti trag eu tie, ca nu stiu unde iti tii telefonul si daca te mai tin vibratiile la el, da' iti urez de 8 martie sa ai parte de vibratii macar insumate la cat te-am sunat eu si n-ai raspuns :p

yada yada yada... bla bla bla... tzaca tzaca tzaca... atata tot comentezi ca o soacra :)))))))))))))) lasa ca e cronica deja, trebuie sa renunt la tigari, asa e de cronica... zgarie pe gat... naspa...
asa fain era cand tu sunai si telu era pe vibratii... uaaaa... mai incercam?:)))))) glumesc
ma bucur sa te recitesc, desi a trecut ceva vreme... multa... nu sunt fan vorbit la tel, sincer. si de cele mai multe ori uit sa sun inapoi. si nu am ce noutati sa spun. viata mea e exact la fel :)))
la multi ani si tie cu si mai multe vibratii :)
 

DeletedUser

Multumesc mult colegilor si prietenilor mei pentru urarile deosebit de frumoase :) Stiu ca in ultima vreme nu am fost cea mai agreabila companie si va multumesc din suflet pentru cuvintele si sustinerea voastra. Sunt un omulet norocos pentru ca joc acest joculet alaturi de voi.

Pentru fetele mele din SPAM!: voi meritati ca fiecare zi sa fie pentru voi un 8 martie. Sunteti valoroase si speciale si daca vreodata veti uita asta, promit sa fiu aici ca sa va reamintesc.
 

DeletedUser26804

Multumim laura ptr urare :* ne consideram norocosi cu o colega ca si tine ... :) clubul vesel al fetelor din spam! :cool:


eu ma retrag ca nu merg triburile si ma enerveaza :))
 

DeletedUser

Multumim tuturor celor care si-au rupt 2 minute si au facut o urare fetelor/femeilor din viata lor reala/virtuala.

Topic inchis
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus