88 & Alt+F4 & Cent vs MoH & TB & REV & Viking

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35286

Asta ar fi razboiul care tine capul de afis al lumii 21.

Acum sa vedem cum stau statisticile:

Side 1:
Tribes: 88, Alt+F4, CENT
Side 2:
Tribes: VIKING, MoH, MoH-A, Vick-A, REV, ~TB~, -TB-

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 603
Tabăra 2: 135
Diferență: 468

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,486,372
Tabăra 2: 1,038,786
Diferență: 3,447,586

chart



Si o mica harta:

hartag.png


In coltul albastru: 88,Alt+F4 si Cent
In coltul rosu: MoH,REV,Viking,TB(+academii)
 

DeletedUser35286

Nu este deloc de umplutura tribul Cent in acest razboi,are un rol foarte important :)

Side 1:
Tribes: CENT
Side 2:
Tribes: MoH, MoH-A

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35
Tabăra 2: 20
Diferență: 15

chart
 

DeletedUser30628

ma redeream ca la un moment dat va fi inobilat :D

veziti ma de l13....ce pana mea cauti aici??????daca nu joci pe 21 sa vezi cum sta treaba pe harta ce cauti aici????dute acolo pe forum la 13 si vorbeste cu prietenu tau 123stop ;)
 

DeletedUser

uitete la pozitia lui pe harta...

nu stiu de ce, dar nui vad bine viitorul :D poate ca nu e adevarat, dar de obicei nu ma insel...
 

DeletedUser

veziti ma de l13....ce pana mea cauti aici??????daca nu joci pe 21 sa vezi cum sta treaba pe harta ce cauti aici????dute acolo pe forum la 13 si vorbeste cu prietenu tau 123stop ;)

ma tu taci, ca nu mai postez in viata mea pe lumea 13... daca mai baga moderatori ca puski ala...
 

DeletedUser20252

uitete la pozitia lui pe harta...

nu stiu de ce, dar nui vad bine viitorul :D poate ca nu e adevarat, dar de obicei nu ma insel...

E bine,asta ne ambitioneaza mai mult nu e problema.
Nu esti primul si nici ultimul care nu ne-a dat nici o sansa si pana la urma s-au inselat.
Vom vedea insa in viitorul apropiat ce va fi.
 

DeletedUser37480

ma redeream ca la un moment dat va fi inobilat :D


Asta e parerea ta prietene, insa mai fa niste calcule pt ca iti da cu virgula din cate vad.
Au mai incercat si altii stai linistit, probabil tot dupa asemenea calcule ca ale tale...si nu prea le-a iesit, din contra.
.:cool:
 

DeletedUser4533

doar pentru ca unii nu se remarca pe forum cu prostii si propagande nu inseamna ca nu stiu sa joace sau ca sunt neinsemnati.
unii sunteti chiar degeaba pe extern,chiar cred ca va plictisiti. lasa-ti lumea sa isi faca propaganda si sa updateze stirile ca sa stim si noi altii care suntem noobs si nu stim sa jucam.
 

DeletedUser35298

Mai nu va certati ramaneti la subiect,va doresc succes si cel mai bun sa castige!!!Sa fiu si subiectiv noi sa avem putin mai mult succes :p
 

DeletedUser

Sincer, arata foarte bine pata aceea albastra de pe Harta. Sunt sigur ca va fi un razboi frumos si destul de antrenant pentru ambele parti.
 

DeletedUser35286

Pronosticuri? Pareri?

in afara de : ala e nub,ala ia moca,ala ia interne,ala ia barbari,ala a preluat contu,etc...
 

DeletedUser35286

ba da...in cazul meu e cel mai adevarat...dar n-are nicio relevanta in razboiul asta.
 

DeletedUser

Eu sunt de parere ca cea de a doua tabara va pierde, si cand spun asta ma bazez pe ideile ca :
- tabara 1, beneficiaza de mult mai multi jucatori cu experienta, conducatori mai maturi si mai trecuti prin joc ( cu tot respectul pentru ceilalti, pentru faptul ca nu-i stiu foarte bine.. ci doar la prima vedere) care stiu sa nu se entuziasmeze si sa nu se culce pe o ureche, chiar daca au o imagine mai mult sau mai putin de laudarosi.
- tabara 2, desi beneficiaza (in arcul exterior al triburilor) de zone linistite, spre margine, (deci de multe zone de acumulat defensiva) totodata acest fapt reprezinta si un mare dezavantaj (cel putin din punctul meu de vedere) si nu-l voi numii, tocmai pentru a nu-i alerta.
- cunosc potentialul a cel putin 50% dintre cei din tabara 1 si stiu ca daca se vor tine de treaba si vor avea adversari buni, fair-play vor face un joc foarte bun si vor face tot posibilul sa se ridice la inaltimea asteptarilor ce dainuie in dreptul lor.
 

DeletedUser

Ahh..ca idee - Postul lui Antagon , mi se pare unul demn de admirat si de apreciat , este scris corect si intr-o maniera non-agresiva...

Am avea cu totii ceva de invatat din respectivul post.

Felicitarile mele pentru modul in care ti-ai expus punctul de vedere.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus