88 & Alt+F4 & Cent vs MoH & TB & REV & Viking

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

vad ca apar tot felul de neica nimeni pe aici care isi dau cu presupusul :
tin sa subliniez urmatoarele aspecte care pe mine m-au scarbit total :
1. indiferent cat esti de copil frustrat , abandonat , singur la parinti , fara viata sociala , etc ... nu te apuci sa desfiintezi doua triburi FARA SA EXPLICI MOTIVELE !!!... pentru acest lucru , indiferent unde vei fi , stimate alex kenji sau cum draq te cheama , vei plati !
2. faptul ca eu am mai multe schimbari de trib in aceasta lume .. si asta datorita strategiei voastre ultra parsive ...m-a scarbit rau , rau de tot !!!!!!!!!!
3.imi pare rau ca sunt dezamagit de lumea asta , intrasem dupa o pauza de un an pe triburi si am ramas profund scarbit ..... in mod cert voi pleca de pe lumea asta dar voi pleca cu fruntea sus , nu sunt milog sau altceva sa le cer celor din cent favoruri sau intrare la ei in trib ( asa cum o fac majoritatea celor din moh )
4. incercati sa va uitati la evolutia noastra pe lumea 30 , vom reinventa ZARG si vom demonstra cum stiu sa joace prietenii, adevaratii prieteni !!!!
5.poate pe extern am sa mai intru dar nu cred la cat de scarbit sunt de dreaturile astea frustrate care m-au deceptionat profund !!!!
6. am amintiri placute legate de mentosanu, de moderator .. etc ....poate ne vom mai gasi si pe alta lume !!!!



daca te uitai mai atent la raportul de desfintare a tribul iti dadeai seama ca nu eu lam desfintat,scria Abatele,eu si daca vroiam nu il puteam eram doar conducator in MoH,iar academia a fost desfintata de Atac Fara Motiv sitter Abatele,deci cine ** in necunostinta de cauza cred ca tu,ai fost dus in eroare de cei care nu incap in piele,in loc sa te uiti la raportul dedesfintare a tribului,referitor la Adenaur nu vreau sa ma mai repet,esti cel mai naiv si prost jucator care face pe marele intelectual pe extern in loc sa joace triburi pe intern,si daca ati fi fost putin inteligenti,doar putin,va dadeati seama ca eu nu mai joc si ca contul la preluat altcineva,nu mai joc pt ca nu imi mai permit sa imi pierd timpul cu atatia noobi pe harta si mari textieri pe extern.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Astăzi 03:24:22 daca te uitai mai atent la raportul de desfintare a tribul iti dadeai seama ca nu eu lam desfintat,scria Abatele,eu si daca vroiam nu il puteam eram doar conducator in MoH,iar academia a fost desfintata de Atac Fara Motiv sitter Abatele,deci cine ** in necunostinta de cauza cred ca tu,ai fost dus in eroare de cei care nu incap in piele,in loc sa te uiti la raportul dedesfintare a tribului,referitor la Adenaur nu vreau sa ma mai repet,esti cel mai naiv si prost jucator care face pe marele intelectual pe extern in loc sa joace triburi pe intern,si daca ati fi fost putin inteligenti,doar putin,va dadeati seama ca eu nu mai joc si ca contul la preluat altcineva,nu mai joc pt ca nu imi mai permit sa imi pierd timpul cu atatia noobi pe harta si mari textieri pe extern.


Vad ca nu ai timp, la ora 5 dimineata scriai pe forum, esti belea :D. Copile, exista viata si de partea cealalta a monitorului, serios! Parol! Si exista viata si fara sa trebuiasca sa minti in continuu. In rest, iti urez tot binele din lume, abia astept sa vad ce noi surprize neplacute vei mai face. Good luck, adica numai bine!
 

DeletedUser

gata kenji te-ai lasat,ti-ai dat seama ca esti degeaba?:D


sa ma las? nu inteleg de ce sa ma las,nu folosesc stupefiante sau asa ceva ;)

tu invata sa ataci,ieri ti-am omorat 4 nobilasi :))


Adenaur ti-am mai zis stiu ca te simti prost din cauza asta si mai repet,esti un juc de 5 sate si alea le pierzi (jucator de cacao),asta e,asta nu se schimba si daca ai sta toata viata pe extern,si daca ai face pe seriosul cand tu esti un om ratat la o varsta inaintata :)
 

DeletedUser24244

daca te uitai mai atent la raportul de desfintare a tribul iti dadeai seama ca nu eu lam desfintat,scria Abatele,eu si daca vroiam nu il puteam eram doar conducator in MoH,iar academia a fost desfintata de Atac Fara Motiv sitter Abatele,deci cine ** in necunostinta de cauza cred ca tu,ai fost dus in eroare de cei care nu incap in piele,in loc sa te uiti la raportul dedesfintare a tribului,referitor la Adenaur nu vreau sa ma mai repet,esti cel mai naiv si prost jucator care face pe marele intelectual pe extern in loc sa joace triburi pe intern,si daca ati fi fost putin inteligenti,doar putin,va dadeati seama ca eu nu mai joc si ca contul la preluat altcineva,nu mai joc pt ca nu imi mai permit sa imi pierd timpul cu atatia noobi pe harta si mari textieri pe extern.

Nu stiu cum de ti-a dat lumea nas pe aici de suferi asa de tine pustiulica, da u nici macar bun simt n-ai in tine. Mi-e scarba de jucatorii astia ca tine care cand isi iau omoru vin cu texte de genu "m-am lasat de joc" doar ca sa se scoata in fata lumii, nu se mai tine cont si de faptul ca tribul in care ai fost a cam pierdut razboiul. Ai trait doar din interne si iti spun eu ca norocul tau a fost ca nu s-a organizat pe tine atac, ramaneai fara internele alea. Pacat ca te-ai lasat acum de joc, voiam sa vad cum te descurci la un organizat...cred ca nu mai stiai de tine:p. O sa intri in aceeeasi oala cu marile "legende" de pe triburi, alea de care facea lumea misto...
 

DeletedUser

Nu stiu cum de ti-a dat lumea nas pe aici de suferi asa de tine pustiulica, da u nici macar bun simt n-ai in tine. Mi-e scarba de jucatorii astia ca tine care cand isi iau omoru vin cu texte de genu "m-am lasat de joc" doar ca sa se scoata in fata lumii, nu se mai tine cont si de faptul ca tribul in care ai fost a cam pierdut razboiul. Ai trait doar din interne si iti spun eu ca norocul tau a fost ca nu s-a organizat pe tine atac, ramaneai fara internele alea. Pacat ca te-ai lasat acum de joc, voiam sa vad cum te descurci la un organizat...cred ca nu mai stiai de tine:p. O sa intri in aceeeasi oala cu marile "legende" de pe triburi, alea de care facea lumea misto...


cat am stat pe joc nu ati fost in stare sa dati un atac,esti si tu un textier,eu te fac noob cred ca nu te superi,sunteti o gasca formata de asa zisi juc care intrati pe fiecare lume si pe care va loviti in piept ca stiti juca,dar sincer iti spun am vazut ce repede ati pierdut voi juc de cacao vreo 7 juc la inceput,bineinteles atacati de juc pe care voi i faceti noobi,nu mai vorbesc ca aveti un intemeietor de toata panarama ma refer la Unguru, jucator praf,o recunoasteti si voi in tribul vostru ca e jale,dar in fine asta e,ce facem noi pe extern nu e prea ok,voi daca erati asa buni trebuia sa atacati,eu am luat sate de la 88,pe cand voi nu ati luat nimic,acum asta e Zeii raman cu regrete :))
 

DeletedUser

Un mare analfabet :D

Nu sunt roman,ceva probleme?

Era ** de joc,nu stii sa joci,si colegi tai o zic,ca conducator esti praf ,ca sa ** de joc nu de cum scriu.


[10/19/2010 12:58:28 AM] Kenji: interesant
[10/19/2010 12:58:38 AM] Kenji: ca deja unguru stia tot de mine
[10/19/2010 12:58:44 AM] Bogdanel: unguru s-a pus in tema =))
[10/19/2010 12:58:58 AM] Kenji: e jucator slab
[10/19/2010 12:59:08 AM] Kenji: de asta poate fi cond bun
[10/19/2010 12:59:13 AM] Kenji: dar nu cred
[10/19/2010 12:59:19 AM] Kenji: asta ramane intre noi
[10/19/2010 12:59:45 AM] Bogdanel: ca jucator e slab
[10/19/2010 12:59:53 AM] Bogdanel: ca conducator ,la fel :)
[10/19/2010 1:00:29 AM] Bogdanel: azi s-a retras din conducere ,poti sa iesi pe extern sa te lauzi :)



si discutia asta o pun la final,ca sa iti dai seamaca ce am zis despre tine e o certitudine,o zi placuta :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20252

Aia is niste idioti.

La om ii e ciuda ca a fost scos la margine de noi :))
Nu s-a gasi un jucator care sa felicite tribul advers ma,toti sunt plini de ei.
Pe mine cand m-au atacat mai multi jucatori si m-au scos la inceput,am avut bunul simt si i-am felicitat,voi va credeti in continuare buni cu toate ca v-am facut la toate capitolele.
Nu pot sa spun decat ca imi e mila de niste oameni ca voi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu sunt roman,ceva probleme?

Era ** de joc,nu stii sa joci,si colegi tai o zic,ca conducator esti praf ,ca sa ** de joc nu de cum scriu.


[10/19/2010 12:58:28 AM] Kenji: interesant
[10/19/2010 12:58:38 AM] Kenji: ca deja unguru stia tot de mine
[10/19/2010 12:58:44 AM] Bogdanel: unguru s-a pus in tema =))
[10/19/2010 12:58:58 AM] Kenji: e jucator slab
[10/19/2010 12:59:08 AM] Kenji: de asta poate fi cond bun
[10/19/2010 12:59:13 AM] Kenji: dar nu cred
[10/19/2010 12:59:19 AM] Kenji: asta ramane intre noi
[10/19/2010 12:59:45 AM] Bogdanel: ca jucator e slab
[10/19/2010 12:59:53 AM] Bogdanel: ca conducator ,la fel :)
[10/19/2010 1:00:29 AM] Bogdanel: azi s-a retras din conducere ,poti sa iesi pe extern sa te lauzi :)



si discutia asta o pun la final,ca sa iti dai seamaca ce am zis despre tine e o certitudine,o zi placuta :))

Cum spui tu amice , o fi el jucator slab sau conducator slab desi nu prea este adevarat. Dar spre deosebire de tine are demnitate si caracter asa ca prefer sa ii fiu alaturi lui decat unui om ca tine , de toate triburile prin care ti-ai facut tu aparitia s-a ales praful ceea ce dovedeste ce om cu caracter esti , asta spune totul , mai mult nu are rost sa comentez.
 

DeletedUser

La om ii e ciuda ca a fost scos la margine de noi :))
Nu s-a gasi un jucator care sa felicite tribul advers ma,toti sunt plini de ei.
Pe mine cand m-au atacat mai multi jucatori si m-au scos la inceput,am avut bunul simt si i-am felicitat,voi va credeti in continuare buni cu toate ca v-am facut la toate capitolele.
Nu pot sa spun decat ca imi e mila de niste oameni ca voi.

Tin sa felicit un membru al tribului cent pentru modul in care a jucat , este vorba de L0WIQ... A FOST TENACE , M-A PRINS CAND NU ERAM ON SI A ATACAT EXACT CEEA CE TREBUIA SA ATACE . felicitari si o zic chiar la modul serios , oricum fara trib si fara suport nu eveam cum sa rezist dar ma bcur macar ca sunt pe un loc fruntas la odd .... si ma mai ridic pana mi le ia pe toate :))))
 

DeletedUser6558

La om ii e ciuda ca a fost scos la margine de noi :))
Nu s-a gasi un jucator care sa felicite tribul advers ma,toti sunt plini de ei.
Pe mine cand m-au atacat mai multi jucatori si m-au scos la inceput,am avut bunul simt si i-am felicitat,voi va credeti in continuare buni cu toate ca v-am facut la toate capitolele.
Nu pot sa spun decat ca imi e mila de niste oameni ca voi.

Daca tie ti-e ciuda cind pierzi, afla ca nu toti sunt atit de prosti. Nu, amice, red spartan e idiot pentru ca asa e el, nu pentru ca joaca pe triburi si ia sate. Oricit de ciudat ar parea , nu e o legatura cauzala intre astea doua.

SI tu esti valetul lui, sau?

P.S. Pentru informarea ta, afla ca nu m-a trimis nimeni la margine. Nu stiu de unde iti iei informatiile, mai verifica o data sursele.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20252

Daca tie ti-e ciuda cind pierzi, afla ca nu toti sunt atit de prosti. Nu, amice, red spartan e idiot pentru ca asa e el, nu pentru ca joaca pe triburi si ia sate. Oricit de ciudat ar parea , nu e o legatura cauzala intre astea doua.

SI tu esti valetul lui, sau?

P.S. Pentru informarea ta, afla ca nu m-a trimis nimeni la margine. Nu stiu de unde iti iei informatiile, mai verifica o data sursele.

Fugi tare.

Imi pare rau,m-am exprimat gresit,nu ai fost trimis la margine ci ti-au fost cucerite satele :)
 

DeletedUser26020

portile ce mai faci ma ? :)

adevaru e ca satele lui carrhae au fost cucerite toate inafara de 1 .. deci nu a fost trimis la margina, doar a fost cucerit pe toate satele si i`au lasat unu sa mai joace si el :)
 

DeletedUser

......

Tin sa felicit un membru al tribului cent pentru modul in care a jucat , este vorba de L0WIQ... A FOST TENACE , M-A PRINS CAND NU ERAM ON SI A ATACAT EXACT CEEA CE TREBUIA SA ATACE . felicitari si o zic chiar la modul serios , oricum fara trib si fara suport nu eveam cum sa rezist dar ma bcur macar ca sunt pe un loc fruntas la odd .... si ma mai ridic pana mi le ia pe toate :))))

salut prietene. exagerezi putin :), iar daca ai fi fost in locul meu sunt sanse sa te fi descurcat mai bine. inca un jucator care merita respect
 

DeletedUser

de data asta ai invins tu .... peste vreo cateva luni vom mai vedea :)
nu uita chestia cu paladinul si cu flama ...... e cea mai buna aparare posibila pe care o poti avea :)
 

DeletedUser6558

portile ce mai faci ma ? :)

adevaru e ca satele lui carrhae au fost cucerite toate inafara de 1 .. deci nu a fost trimis la margina, doar a fost cucerit pe toate satele si i`au lasat unu sa mai joace si el :)

Ce vrei si tu, popindaule?
 

DeletedUser

...

Side 1:
Tribes: URSS
Side 2:
Tribes: 88

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 90
Tabăra 2: 98
Diferență: 8

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 2
Diferență: 7

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 478,913
Tabăra 2: 720,430
Diferență: 241,517

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 86,154
Tabăra 2: 18,522
Diferență: 67,632

chart



Gabitzu30 ai jucat cumva pe lumea5?:)
 

DeletedUser6558

DA,, GABITZU30 e un jucator de elita, a jucat si pe lumea 21, unde a manifestat o deosebita viziune, reusind dupa un razboi de 2 saptamini sa intre cu tot cu trib in bratele inamicului. Putini au reusit asta.

Fugi tare.

Imi pare rau,m-am exprimat gresit,nu ai fost trimis la margine ci ti-au fost cucerite satele :)

Am impresia ca a cuceri sate e scopul tau in viata, si traiesti sub imperiul ideii ca toti sunt ca tine. Chiar nu e asa. Stii? Amicul tau red spartan, caruia ii lustruiesti cizmele, e un pitecantrop care nu e in stare -nici el - sa comunice altceva decit dorinta lui arzatoare de a cuceri cit mai multe sate. Nu, am spus ca tipul e idiot pentru ca are intelectul si abilitatile de comunicare care l-ar face primul intre giboni. Probabil ca nu poti sesiza asta, din motive evidente.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Am o intrebare . dacă vi aici şi faci pe grozavu , te crezi mai important ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus