88 & Alt+F4 & Cent vs MoH & TB & REV & Viking

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20252

DA,, GABITZU30 e un jucator de elita, a jucat si pe lumea 21, unde a manifestat o deosebita viziune, reusind dupa un razboi de 2 saptamini sa intre cu tot cu trib in bratele inamicului. Putini au reusit asta.



Am impresia ca a cuceri sate e scopul tau in viata, si traiesti sub imperiul ideii ca toti sunt ca tine. Chiar nu e asa. Stii? Amicul tau red spartan, caruia ii lustruiesti cizmele, e un pitecantrop care nu e in stare -nici el - sa comunice altceva decit dorinta lui arzatoare de a cuceri cit mai multe sate. Nu, am spus ca tipul e idiot pentru ca are intelectul si abilitatile de comunicare care l-ar face primul intre giboni. Probabil ca nu poti sesiza asta, din motive evidente.

Daca e colegul meu si ii iau apararea inseamna ca sterg cuiva cizmele.
Iti arati limitele prin fiecare post care il faci.
Multa bafta,nu am sa iti mai raspund pentru ca nu meriti osteneala.
 

DeletedUser29146

Am o intrebare . dacă vi aici şi faci pe grozavu , te crezi mai important ?


Omg!!! Iar a iesit atotstiutoru pe extern.Fugiti oameni buni,aveti viata grea cu asta.Sta cu dex pe o pagina,google pe alta si e toba de carte.Eu zic sa nu va puneti cu el,va bate pe toti cu cate stie :))
 

DeletedUser37616

Omg!!! Iar a venit olteanu si face pe desteptu pe aici...eu zic sa nu il bagati in seama,poate pleaca...
 

DeletedUser24244

cat am stat pe joc nu ati fost in stare sa dati un atac,esti si tu un textier,eu te fac noob cred ca nu te superi,sunteti o gasca formata de asa zisi juc care intrati pe fiecare lume si pe care va loviti in piept ca stiti juca,dar sincer iti spun am vazut ce repede ati pierdut voi juc de cacao vreo 7 juc la inceput,bineinteles atacati de juc pe care voi i faceti noobi,nu mai vorbesc ca aveti un intemeietor de toata panarama ma refer la Unguru, jucator praf,o recunoasteti si voi in tribul vostru ca e jale,dar in fine asta e,ce facem noi pe extern nu e prea ok,voi daca erati asa buni trebuia sa atacati,eu am luat sate de la 88,pe cand voi nu ati luat nimic,acum asta e Zeii raman cu regrete :))

N-are rost sa iti mai explic ceva ca u esti cu ale tale...n-ai invatzat nimic din jocul asta. Cu asta te lauzi u mah? ca ai luat niste sate amarate, mai exista tribu tau? Jocu asta e de echipa, ceea ce u nu stii...esti doar un jucator care joaca pentru el si tipa dupa srpijin cand e atacat. Sunt curios daca ti-ai ajutat vreun coleg de trib la greu? Aaa, stai ca am uitat ca voi dadeati afara pe cei care pierdeau sate:p
 

DeletedUser

Text personal
URAAA, sate moka din inobilari interne :x

Eu cu trupa mea va asteptam :x

Jucător WaLL

:)))
 

DeletedUser

Membri SFR » Super Ferme de Romania
Porecla Loc Puncte Sate
AbelarTaisha 1 1.379.638 141
bismaster 2 1.004.704 105
costy vyorel 3 681.407 73
3litere 4 422.944 44
-=Gaby=- 5 390.441 44
el hefe 6 336.812 42
eyeonme 7 163.750 17
BARECAU 8 41.926 7
Shadow.15 9 195 1

:)
Sunt ai vostri? ii recunoasteti? ca sa stiu cum ii marchez pe harta.. :p
 

DeletedUser36141

Membri SFR » Super Ferme de Romania
Porecla Loc Puncte Sate
AbelarTaisha 1 1.379.638 141
bismaster 2 1.004.704 105
costy vyorel 3 681.407 73
3litere 4 422.944 44
-=Gaby=- 5 390.441 44
el hefe 6 336.812 42
eyeonme 7 163.750 17
BARECAU 8 41.926 7
Shadow.15 9 195 1

:)
Sunt ai vostri? ii recunoasteti? ca sa stiu cum ii marchez pe harta.. :p

Marcheaza-ne cum vrei,dar anunta-ma :p
 

DeletedUser6558

Omg!!! Iar a iesit atotstiutoru pe extern.Fugiti oameni buni,aveti viata grea cu asta.Sta cu dex pe o pagina,google pe alta si e toba de carte.Eu zic sa nu va puneti cu el,va bate pe toti cu cate stie :))

Stii, nu toti au acelasi profil ca tine, desi pare ciudat, unii chiar stiu ce e o carte. Si, in afara de asta, ai ceva relevant sa imi spui?
 

DeletedUser6558

Daca e colegul meu si ii iau apararea inseamna ca sterg cuiva cizmele.
Iti arati limitele prin fiecare post care il faci.
Multa bafta,nu am sa iti mai raspund pentru ca nu meriti osteneala.

De parca tu ai merita. Daca e colegul tau si ii iei apararea in virtutea faptului ca e colegul tau, asta inseamna ca nu gindesti. Stii, chiar si colegii pot fi tradatori, incuiati si in general niste oameni de nimic. Te-a fulgerat vreodata gindul asta?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6558

Pentru mumbless. Maramures nu e in Moldova. Poate vii odata pe aici, sa vezi diferenta. Pasul Prislop face legatura intre Maramures si Suceava, este acolo si o manifestare numita Hora la Prislop, poate ai putea sa vii pe aici, sa vezi cum arata... Stiu ca unii incuiati din sud au probleme cu ungurii si moldovenii, dar chiar atit de prost sa fii, sa nu stii unde se afla rasele astea de oameni...
 

DeletedUser36141

Razboiul asta nu mai exista,si deja s-a deviat de la subiectul topicului .. parerea mea e ca ar trebui inchis :D
 

DeletedUser

Pentru ca s-a deviat foarte mult de la subiect...si datorita disparitiei majoritatea triburilor, topicul se va inchide!

O zi buna in continuare!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus