88 vs C.I.R.

  • Autor subiect DeletedUser36141
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser36141

Datorita recrutarilor recente din Lords,si conflictelor ce au avut loc in ultima perioada,tribul 88 declara razboi oficial familiei C.I.R.


HARTA:

ro21.gif


STATISTICI:

Side 1:
Tribes: 88
Side 2:
Tribes: C.I.R., CIR2

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,499
Tabăra 2: 2,469
Diferență: 30

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 60
Tabăra 2: 22
Diferență: 38

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 14,219,623
Tabăra 2: 13,379,773
Diferență: 839,850

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 488,351
Tabăra 2: 170,457
Diferență: 317,894

chart



Succes ambelor tabere :)
 

DeletedUser30628

sa speram ca va fii un razbel frumos....si aici pe extern si pe harta :) daca s-ar putea fara atacuri la persoane si injurii....ca sa decurga frumos razboiu.....

PS:tullio...l-ai luat pe kenji sub "aripa ta"....?????:confused::confused::confused:
 

DeletedUser33975

mult asteptatul raboi :))
Va fi si cel mai interesant,deoarece majoritatea asteptau asta...mult succes ambelor tabere...fie ca cel mai bun sa castige...daca va ajunge la final acest razboi!
 

DeletedUser

sa speram ca va fii un razbel frumos....si aici pe extern si pe harta :) daca s-ar putea fara atacuri la persoane si injurii....ca sa decurga frumos razboiu.....

PS:tullio...l-ai luat pe kenji sub "aripa ta"....?????:confused::confused::confused:


de parca eram mic si neajutorat,va rog fara texte,as dori de acum doar statistici sa vad nu vorbarie fara rost,succes noua :)
 

DeletedUser

asteptam de ceva timp razboiul asta.. :)

Desi marturisesc ca tin cu 88, as vrea sa atrag atentia asupra iesirii spre marginea hartii pe care o detine C.I.R. spre deosebire de 88, care sunt total inconjurati pe harta, ba, mai mult, sunt luati din doua parti de C.I.R.
C.I.R. au facut totusi o gafa in privinta triburilor din jur.. si-au adjudecat prea repede titlul de "puterea suprema" in zona de est, si din pacate.. se cam aliaza lumea impotriva lor. Noobi, nenoobi, cand va fi vorba de numarul de sate adunat pentru atacuri full nu vor mai conta atata calitatile individuale ale jucatorilor.

Sa speram ca va fi un razboi corect, jucat doar pe harta :) E un joc totusi, si trebuie tratat ca atare..
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: 88
Side 2:
Tribes: C.I.R., CIR2

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 138
Tabăra 2: 94
Diferență: 44

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 6
Diferență: 19

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,064,800
Tabăra 2: 492,435
Diferență: 572,365

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 220,655
Tabăra 2: 40,514
Diferență: 180,141

chart
 

DeletedUser30628

de parca eram mic si neajutorat,va rog fara texte,as dori de acum doar statistici sa vad nu vorbarie fara rost,succes noua :)

nu am zis nimic kenji...dar ati facut proasta mutare ;) decat CIR mai bine era in lords

oricum...in curand maxim 2 saptamani ne vom da nas in nas cu satele :)
 

DeletedUser

nu am zis nimic kenji...dar ati facut proasta mutare ;) decat CIR mai bine era in lords

oricum...in curand maxim 2 saptamani ne vom da nas in nas cu satele :)


nu stiu man,referitor la max 2 saptamani,nu fug de razboi,astept sa dam nas in nas cu trupele nu cu satele :))
 

DeletedUser30628

pai tu esti grupat pe cand vin eu acolo...eu va trebui sa ma grupez...sau sa trimit atacuri de la 30 de ore????nu cred ca are rost momentan :))
 

DeletedUser30628

scoatem incepatorii :p si dupaia ne razboim noi 2 :)) ce zici??? nu-ti surade ideea????? :D:D:D:D
 

DeletedUser

e inevitabil piter,la asta mam gandit si eu,scapam de ei si pe urma e mai interesant :)
 

DeletedUser36141

cocohunter Left 11th October 2010 - 02:10 32,889
pekya Left 11th October 2010 - 02:10 22,142
baboni Left 10th October 2010 - 23:46 63,677

:(

Side 1:
Tribes: 88
Side 2:
Players: baboni

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21
Tabăra 2: 1
Diferență: 20




De coco si pekya stiam ca au renuntat ..sau ma rog erau inactivi .. dar cu baboni ce ati avut mai,ca era activ si a dat si o recuperare? :)
 

DeletedUser14376

asteptam de ceva timp razboiul asta.. :)


C.I.R. au facut totusi o gafa in privinta triburilor din jur.. si-au adjudecat prea repede titlul de "puterea suprema" in zona de est, si din pacate.. se cam aliaza lumea impotriva lor. Noobi, nenoobi, cand va fi vorba de numarul de sate adunat pentru atacuri full nu vor mai conta atata calitatile individuale ale jucatorilor.



e vina conducerii, ei se cred puterea suprema, daca ei cred ca se poate tine un trib avand ca aliati doar academia se insala, o zic aici fara nici o frica, pe joc si asa nu sunt bagat in seama....
 

DeletedUser35286

Declaratia de razboi a trebuit sa o fac prin SMS,ca mesajul din joc nu mi l-a citit tulio :(
 

DeletedUser

deci...chiar nu vroiam un razboi 88-C.I.R. ...speram la altceva dar se pare ca a inceput inevitabilul razboi.Eu sunt in C.I.R. si e normal sa tin cu tribul meu,dar de asemenea am prieteni in 88 si le urez si lor succes.
 

DeletedUser30628

deci...chiar nu vroiam un razboi 88-C.I.R. ...speram la altceva dar se pare ca a inceput inevitabilul razboi.Eu sunt in C.I.R. si e normal sa tin cu tribul meu,dar de asemenea am prieteni in 88 si le urez si lor succes.

nu era alta modalitate.....nu puteam inchide extinderea catre voi.....oricum speram sa fie frumos razboiul :).....
 

DeletedUser

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 63
Tabăra 2: 24
Diferență: 39

chart


Zise piter :))
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus