88 vs C.I.R.

  • Autor subiect DeletedUser36141
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Frate , ati pus pe noi 10 triburi si ? nici asa nu faceti fata si dizolvati pe triburi si fuziuni la greu..


Mai fratele meu vietnamez cu nume de pakistanez in devenire ..... de curiozitate uita-te un picut pe stirile lumii acesteia . Le-am luat asa la puricat si am observat un lucru :
1. membrii 88 au facut doua fuziuni pana acus , in comparatie cu moh care asa s-a nascut
2. aceiasi "vajnici" luptatori nu au dus niciodata ( repet , NICIODATA) un razboi de unii singuri , ci numai aliindu-se ba cu cir , ba cu cent , etc ....

Concluzia care se trage aici este urmatoarea ......" vajnicii " luptatori , zei , spartani , etc , etc ,etc .... sunt defapt niste simpli mielusei care se ascund dupa fustita uunui trib sau al altuia .
Rusinicaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!:p:p:p
 

DeletedUser

Tu te auzi ce vorbeşti mă ?
MoH au fuzionat cu Lords , ai recrutat din CIR o gramadă
Au fuzionat la început cu Razna la rându lor razna a fuzionat cu CPO , altă dată informează-te şi apoi vorbeşti.
 

DeletedUser

Si... ti`am spus eu sa`mi dai toate detaliile acestea?
Esti cumva Mircea Badea si eu nu stiu?
sika , incantat!
 

DeletedUser

Tu te auzi ce vorbeşti mă ?
MoH au fuzionat cu Lords , ai recrutat din CIR o gramadă
Au fuzionat la început cu Razna la rându lor razna a fuzionat cu CPO , altă dată informează-te şi apoi vorbeşti.

Vietnam , crede-ma ca nu e specificat nicaieri acest lucru ...... eu iti spun ce se vede judecand dupa inscrisuri si realitatea prezenta !!!!
Capisci ?
Asta ii contu de sacrificiu cat timp esti in vacanta pe alalalt ??????? :) :)
 

DeletedUser36141

Ca sa fiu ONTOPIC:Cei din 88..voi chiar nu respectati deloc acest PNA?din cate am inteles,colegii mei deja au cateva atacuri de la voi.
Chiar daca sunteti pe locul 1..aici se vede clar..lipsa de respect..

Insa asta este....suntem romani



Desi aseara cand am vorbit cu voi v-am spus ca actul diplomatic va mai dura 24 de ore,colegii tai(noile achizitii) au inceput recitalul atacurilor dupa numai 6 ore.Daca nu esti pus la curent cu ce se intampla in tribul tau,atunci abtine-te de la acuzatii nefondate. Ce trebuia noi sa facem?Sa va invitam sa atacati si sa asteptam termenul :confused:


@sirena- mai lasa ma comentariile despre alte triburi,uita-te in ograda ta,ca nici aia nu e un lacas sfant :)
 

DeletedUser35286

Sireno,eu am pus mai mult stiri legate de 88,deoarece e tribul meu...nu m-am apucat sa pun stiri despre MoH deoarece pur si simplu,nu ma intereseaza subiectul...fiecare isi pune stiri despre tribul lui...nu sunt platit sa pun stiri despre toate triburile,pun doar stiri care ma intereseaza si care au legatura cu subiectu...

Asa foarte simplu puteam sa pun ca MoH sunt un trib format din : MoHu original+ CPO+Razna+Lords+Thor+CIR+ de unde dracu or mai fi facut recrutari +(atentie) Academie
 

DeletedUser

Sireno,eu am pus mai mult stiri legate de 88,deoarece e tribul meu...nu m-am apucat sa pun stiri despre MoH deoarece pur si simplu,nu ma intereseaza subiectul...fiecare isi pune stiri despre tribul lui...nu sunt platit sa pun stiri despre toate triburile,pun doar stiri care ma intereseaza si care au legatura cu subiectu...

Asa foarte simplu puteam sa pun ca MoH sunt un trib format din : MoHu original+ CPO+Razna+Lords+Thor+CIR+ de unde dracu or mai fi facut recrutari +(atentie) Academie

Mai, nimeni nu neaga ca si moh-ul a facut fuziuni , asimilari , etc .... dar asta nu inseamna ca este unicul trib , asa cum spune stimatul nervos printr-un post anterior. Deci repet , daca e sa fim obiectivi sa fim obiectivi de ambele parti .
Stii doar mareata zicala a anului 2010 :
Ori suntem golani , ori nu mai suntem !:)
 

DeletedUser35286

Nu a zis nimeni de MoH ca e singuru trib care a facut fuziune...si 88 a facut,si Rev,si URSS,si viking ...majoritatea (nu toate) triburilor din top 10 au facut cel putin o fuziune(si cand zic fuziune,ma refer ca au recrutat ceva mai mult din alte triburi)...e ceva normal.

Totusi,nu mai este chiar la inceput,e greu sa fi in aceasi echipa cu care ai inceput(chiar si alt f4 a facut cateva recrutari) deoarce pur si simplu nu se poate altfel...oamenii renunta si trebuie inlocuiti cu alti jucatori activi...
 

DeletedUser

Frate , ati pus pe noi 10 triburi si ? nici asa nu faceti fata si dizolvati pe triburi si fuziuni la greu..

E logic sa se faca fuziuni , e normal . Dar de a face asta si pana a comenta ( cum a facut-o asta mai sus ) este mare diferenta . Ar trebui ca stimatul nervos sa ia multe lectii de la vis3z de pe l 3 sau de la dexteriade de pe l10 ...... oameni care au cu ce se lauda dar o fac intr-un mod superelegant !
 

DeletedUser35286

ooo da,vis3z...pe unde o mai umbla nebunu asta,weekendu trecut trebuia sa ne intalnim la o bere...da si-a schimbat numaru de telefon si nu am mai reusit sa dau de el
 

DeletedUser

Stai sa vaz daca ti-l pot face eu rost ...de la vecina-sa de cartier :)... in mod sigur ai auzit de controversatul, kalimdor :)
 

DeletedUser35286

aaa...nu-mi zice nimic numele.

ma sunat acu cateva zile,da de bou ce sunt,am uitat sa il salvez :(
 

DeletedUser

Şi ce faci cu el ?
băi băiatule tu nu ai treabă cu jocu ăsta..

hai jet :)
 

DeletedUser36141

De ieri am spion nou in 88
Multumesc voua

Felicitari :)

ON:

Side 1:
Tribes: 88
Side 2:
Tribes: REV

Timeframe: Ultimele 48 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 1
Diferență: 13

chart




Side 1:
Tribes: 88
Side 2:
Tribes: =URSS=

Timeframe: Ultimele 24 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 1
Diferență: 4

chart



Jucatorii sunt aceiasi,numele tribului e diferit ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus