88 vs SS & URSSa

DeletedUser

Acesta ar fi unul dintre cele mai interesante razboaie ale lumii 21.


Side 1:
Tribes: 88
Side 2:
Tribes: URSSa, URSS

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 8,348
Tabăra 2: 9,077
Diferență: 729

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 189
Tabăra 2: 235
Diferență: 46

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 55,383,382
Tabăra 2: 39,222,600
Diferență: 16,160,782

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,441,038
Tabăra 2: 2,102,899
Diferență: 661,861

chart
 

DeletedUser37656

Mda , prea eronat clasamentul , ati uitat sa ii adaugati la pierderile 88-ului si pe cei 3 jucatori care au parasit tribul in momentul in care au inceput sa piarda sate : Old.Mith , Adiilie23 , Cosmin9999 .... si ei sunt epavele 88-ului si ar fi corect sa fi fost si ei in statistici ca nu muncim degeaba !


Side 1:
Tribes: URSS, URSSa
Side 2:
Tribes: 88
Players: old.mith, Cosmin9999

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 267
Tabăra 2: 193
Diferență: 74

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,313,441
Tabăra 2: 1,459,814
Diferență: 853,627

chart




Din pacate , fostul jucator de 800.000 de puncte Adiilie23 a dat stergere cont si nu putem contoriza satele ... dar aici e mai real clasamentul !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29671

Taci tu ma ca nu sunteti in stare sa luati un sat unui noob la 1000 de atacuri :))
 

DeletedUser29671

timpul va vorbi si fara sa pocesti tu limba romana, si, in afara de cateva ore de somn, as vrea sa iti aduc la cunostinta faptul ca eu am fost pe cont :). Daca stau la 5000, stau si la cateva acolo.. de incalzire pe lumea asta asa ca tu ar trebui sa-ti inchizi pliscul ca prea debitezi prostii pe forum fara sa ai fapte reale care sa-ti sustina afirmatiile :) ca scoti de pe harta 3 inactivi, bravo tie. asta pot face chiar si eu :p
 

DeletedUser37656

Fracea Is Cool si Masterone ti-au fost sitteri bai oligofrenule ... cand ei iti marcau atacuri si iti mutau trupe tu o visai pe pamela anderson si spermai in somn ... asa ca poti sa le lingi picioarele !
 

DeletedUser29671

Vad ca incepi sa jignesti asa gratuit :))... nervosu a stat cat am fost la un parastas si masterone cam 3 h daca vrei sa stii :)). nu are rost sa vorbesc cu tine ca vad ca nu prea te duce mintea :)). Nu am incercat sa ascund faptul ca m-au ajutat, recunosc ca, daca nu era nimeni pe cont, nu stiu cat de bine rezistam alea 3 h fara somn ca am si eu o viata, spre deosebire de altii, pe care prefer sa o traiesc in afara acestui joc de o importanta existentiala pentru tine. Nervosu doar a notat atacuri :)) cat de greu poate fi, sincer? :))
 

DeletedUser37656

Bre tu minti cu nerusinare ! Ei te-au ajutat ca daca nu ... erai pe ... asa ca fa bine si multumeste-le public !
 

DeletedUser29671

Si tu acum ce incerci sa faci? Sa te autoconvingi ca nu esti atat de incompetent si de neimportant pe cat ti-am aratat ca esti?
 

DeletedUser37656

Bre , sincer sa fiu , nu conteaza ce parere ai tu despre mine , conteaza ce parere au membrii urss despre mine ;) ... ei pot sa-mi spuna daca sunt incompetent sau nu !
 

DeletedUser29671

reflecta acest aspect :)))) =))))). eu am mutat toate trupele. ei? pai.. nervosu a stat cu 20 de h inainte sa ajunga atacurile. masterone a omorat nobili, majoritatea trimisi la 10 secunde distanta de marii jucatori ai tribului tau. Nobili am omorat si eu, iar trupele eu le-am asezat pentru atac :). Altceva ce ai vrea sa stii? :)
 

DeletedUser37656

Minti . vezi ca iti bati joc de munca colegilor tai prin ce ai spus mai sus .
 

DeletedUser29671

E adevarat. Daca nu ma crezi, intreaba-i si abia astept acest lucru. Daca nu o faci, inseamna ca recunosti ca nu ai dreptate. Dar tu nu ai nimic de spus despre cat de josnic te-ai comportat cu cineva care te considera prieten?
 

DeletedUser24374

Vad ca incepi sa jignesti asa gratuit :))... nervosu a stat cat am fost la un parastas si masterone cam 3 h daca vrei sa stii :)). nu are rost sa vorbesc cu tine ca vad ca nu prea te duce mintea :)). Nu am incercat sa ascund faptul ca m-au ajutat, recunosc ca, daca nu era nimeni pe cont, nu stiu cat de bine rezistam alea 3 h fara somn ca am si eu o viata, spre deosebire de altii, pe care prefer sa o traiesc in afara acestui joc de o importanta existentiala pentru tine. Nervosu doar a notat atacuri :)) cat de greu poate fi, sincer? :))


pai e deajuns un parastas si 3 ore sa iti mute trupele si sa iti marcheze atacurile :D

de restu te ochupi tu:rolleyes:
 

DeletedUser37656

Dami ma pace cu ORCH , ce i-am facut , l-am omorat ? Mi-a zis ca de ce il atac , si eu i-am zis ca nu-i neam cu mama ... am fost colegi odata dar aia nu inseamna ca trebe sa ne si menajam acuma ca suntem dusmani . Eu ce sa-i fac daca e sensibil ?
 

DeletedUser29671

Nemessys, problema ta ce crezi..nu am mintit, cel putin nu constient. Ca sa il citez pe "domnul gauthier" timpul va "vorbii". Eu nu am nimic de ascuns, eu nu am motiv sa mint pentru ca nu am niciun esec sa indulcesc, spre deosebire de voi. La revedere si o viata frumoasa!
 
Sus