88 vs SS & URSSa

DeletedUser523

A fost dat cu voie sau fara voie disband la REV:confused::rolleyes::)Asteptam cel care a facut asta sa apara aici sa ne explice motivele luarii acestei decizii:cool:
 

DeletedUser

A fost dat cu voie sau fara voie disband la REV:confused::rolleyes::)Asteptam cel care a facut asta sa apara aici sa ne explice motivele luarii acestei decizii:cool:


Titlu Drum bun si ferme multe
Partener de discuţie adrift
Răspunde Trimite mai departe Şterge Exportă

» Foarte mic
» Mic
» Normal
» Mare
» Foarte mare






Text
» Mărirea câmpului
» Micşorarea câmpului
adrift în data de 22.02. la ora 23:59
in numele intregii conduceri vreau sa multumesc celor care au stat zile si nopti in fata calculatorului luptand pentru ei si pentru trib.
sa ne amintim de clipele frumoase din viata(si de pe aceasta lume) si sa mergem mai departe.
in aceasta formula majoritatea dintre voi veti fi condamnati la disparitie deci va sfatuiesc sa va gasiti un trib in care sa puteti continua jocul in conditii mai bune. tribul REV va fi dizolvat imediat dupa trimiterea acestui mesaj...

numai bine la toti si spor la sate:)


mai mult nu stiu nici eu :))
 

DeletedUser39205

A fost dat cu voie sau fara voie disband la REV:confused::rolleyes::)Asteptam cel care a facut asta sa apara aici sa ne explice motivele luarii acestei decizii:cool:

In calitate de fost Conducator REV , vreau sa spun ca tribul sa dizolvat pentru ca a ramas fara STALPUL de sustinere iar intr-in final nu fuziunea a fost o prostie si sa realizat ca nu mai este niciun viitor incercand sa se joace mai departe
 

DeletedUser523

Acum iar vor fi cateva tribulete etc ... mare nebunie in partea aia de lume:eek::D numai sa verificati de curiozitate o data pe zi harta lumii ;) oricum e clar ca cel mai mult de castigat au 88 care acum se lupta doar cu timpul pentru a cuceri tot pana la margine...:cool:
In final cred ca vor ramane doar 4 triburi mari si late, in N - PDB si SMR in S - CENT si 88 si dupa nu mai imi pot imagina ce se va intampla...:cool:
 

DeletedUser

venim plini de umilinta si cerem iertare luminatiilor voastre, boierii din 88 pentru tupeul nostru neavenit si total nejustificat.
Am sa dau circulara in trib prin care toti jucatorii din cele 12 continente in care URSS domina sa faca bine sa plateasca tribut tribului de pe primul loc (in resurse, in PP) pentru indrazneala de a exista pe harta si a nega existenta celor 7 continente detinute de 88, si totodata sa goleasca satele din granita, sa revina statisticile pe fagasul lor normal.. :D
E clar, ne desfiintam si ne declaram invinsi.
Dau disband acum sau mai tarziu?

Am mai auzit chestia asta cu desfiintarea URSS aseara.. la piter. Voi v-ati vorbit ceva intre voi? Ziceti-mi, daca e sa nu mai avem sanse - asta e.. barbarizam 12 continente.

Rog sa modifice cineva aici
http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=29448
sa treaca in loc de URSS - viitoare sate de barbari. Ca sa nu se mai incurce lumea..


Discutii penibile, actori sub nick-uri de imprumut.. reprezentatie jenanta. Mai uitati-va si voi din cand in cand pe harta, poate mai reveniti cu picioarele pe pamant, starea asta de euforie e trecatoare, si peste 3-4 luni iar o sa fiu plictisit cu cereri de alianta pe care de data asta o sa le ignor, nici nu mai raspund mesajelor cand vad ca vin de la 88.

Pacat, ca sunt unii jucatori pentru care am respect in 88 si care au capul pe umeri. Sunt oameni trecuti prin multe in jocul asta, au vazut destule.. faptul ca ati avut 2-3 atacuri mai reusite (si aici totul sta sub semnul indoielii, ca statisticile spun altceva) si cativa jucatori recrutati nu va da dreptul sa spuneti ca URSS se desfiinteaza. Nici macar nu aveti dreptul sa va ganditi la asa ceva.

nu avem dreptul sa ne gandim la ceva ce se va intampla:)) adica s-a intamplat deja=)))



Felicitari 88!!!!
 

DeletedUser38802

ce e scandalul asta,bre?!?
daca nu se gaseste loc si pt astia activi,pff.. e multa prostie,vere.
:)) ar fi bine sa se stearga topicul acesta, e cu ghinion,bleah!!!

super trib, 88 si imi pare rau ca v-am facut zile fripte...(pe forum) ca pe harta mai mult ei,defapt numai ei :))
 

DeletedUser30628

ce e scandalul asta,bre?!?
daca nu se gaseste loc si pt astia activi,pff.. e multa prostie,vere.
:)) ar fi bine sa se stearga topicul acesta, e cu ghinion,bleah!!!

super trib, 88 si imi pare rau ca v-am facut zile fripte...(pe forum) ca pe harta mai mult ei,defapt numai ei :))

pacat ca ti-ai dat doar acum seama ce trib ii 88 :)

si legat de invitatii,puteam invita absolut tot ce a fost in URSS dar,am ales jucatorii activi si bine pozitionati pe harta,de la restu vom culege doar satele asa sa nu ne plictisim doar cu PDB :D:D:D
 
Sus