88 vs SS & URSSa

DeletedUser24374

dute ma cu 88-ul tau
ce lucru mare ai facut tu acolo
te-ai chinuit 2 luni sa prinzi granita cu URSS si sa dus dracu
iar te ingrasi cu aer
 

DeletedUser30628

dute ma cu 88-ul tau
ce lucru mare ai facut tu acolo
te-ai chinuit 2 luni sa prinzi granita cu URSS si sa dus dracu
iar te ingrasi cu aer


da nu eu am dat URSS jos ma :)),eu am trimis doar sprijin(cat am putut si eu) si 2-3 full-uri de atac ca na,nu-mi permiteam sa atac URSS....

uita-te la jucatorii din top la agresori ca ei din fericire au daramat URSS :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser24374

eu am zis ceva
si tu intelegi ca turcu
ori esti jumate jumate
ori esti turc
 

DeletedUser24374

am zis asa
te-ai chinuit 2 luni sa prinzi si tu granita cu URSS si sa ales prafu
cu ce te mai lauzi si tu acum ?
 

DeletedUser30628

am zis asa
te-ai chinuit 2 luni sa prinzi si tu granita cu URSS si sa ales prafu
cu ce te mai lauzi si tu acum ?

dar m-am laudat cu ceva ma??? :))...eu oricum nu contez nimic in 88,toata munca a fost colegilor,eu sunt doar cu numele in trib :)),sau nu stiai?
 

DeletedUser24374

da ai contat de cand a inceput lumea 21 si pana acum =))))))))
lasa bre ca te faci tu mare :)
 

DeletedUser523

Adica SS s-a infintat apoi desfintat apoi reanfintat si iar desfintat:confused::eek:Am inteles bine:confused::rolleyes:
 

DeletedUser523

romanilor asa-i ca ati invitat aproape toti rusii de pe granita la voi?:)mie se pare mie s-au copiati centu-ul?:D:rolleyes::p:cool:
 

DeletedUser38137

Asa se termina un razboi ;) Ce e bun se recruteaza, ce nu se innobileaza, daca nu s-ar face asa si un trib ar ramane strict cu membrii originali atunci ar disparea foarte repede tribul :).
 

DeletedUser26763

nu neaparat un ex de trib care a recrutat foarte putin doar ceva din try si bb este dmc de pe l13 :)
 

DeletedUser12439

nu neaparat un ex de trib care a recrutat foarte putin doar ceva din try si bb este dmc de pe l13 :)

fiecare cum isi asterne asa doarme.

vrei sa cuceresti o zona urgent recrutezi.daca ai facut bine,daca ai luat jucatori activi sau nu se va vedea in viitor.

bb a avut si 2 academii pe 13. las-o moarta
 

DeletedUser38137

Inseamna ca la ei dura razboiul extrem de mult pana puteau sa innobileze toate satele ;).
 

DeletedUser

fiecare cum isi asterne asa doarme.

vrei sa cuceresti o zona urgent recrutezi.daca ai facut bine,daca ai luat jucatori activi sau nu se va vedea in viitor.

bb a avut si 2 academii pe 13. las-o moarta

Nu mi aduc aminte asta ...e adevarat ca s a recrutat, dar tare a si vrea ca si 88 sa recrutezi jucatori de niv ala...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
@-Death Kid- sa inteleg ca semnatura vorbeste pe harta??? :eek::eek:
 
Sus