88 vs SS & URSSa

DeletedUser30628

fiecare cum isi asterne asa doarme.

vrei sa cuceresti o zona urgent recrutezi.daca ai facut bine,daca ai luat jucatori activi sau nu se va vedea in viitor.

bb a avut si 2 academii pe 13. las-o moarta

nu-mi aduc aminte cristi de 2 academii :D...a fost BB si ABB atat :) alte academii nu stiu sa fii avut:p:p
 

DeletedUser12439

e mai uit si eu. oricum academia nu conteaza la statistici:p. si apoi cind ai toata harta rosu aprins in jurul tau ce mai conteaza a cui e academia.
 

DeletedUser30628

e mai uit si eu. oricum academia nu conteaza la statistici:p. si apoi cind ai toata harta rosu aprins in jurul tau ce mai conteaza a cui e academia.

sa sti ca uneori cam conteaza si academia la statistici,sa nu crezi ca mereu sta in mijlocul tribului mama si i-au barbare....academia noastra aici pe 21,misca si are jucatori activi crede-ma....si ma mira ca au chef de joaca :D
 

DeletedUser12439

sa sti ca uneori cam conteaza si academia la statistici,sa nu crezi ca mereu sta in mijlocul tribului mama si i-au barbare....academia noastra aici pe 21,misca si are jucatori activi crede-ma....si ma mira ca au chef de joaca :D

incercam sa fiu putin rautacios. nu stii pe 13 cum era uite academia nu-e academia la statistici.
 

DeletedUser30628

incercam sa fiu putin rautacios. nu stii pe 13 cum era uite academia nu-e academia la statistici.

pai academia de am avut-o pe 13....erau de la mijlocu tribului in jos majoritatea jucatorilor :D deaia nu se prea punea la statistici :D
 

DeletedUser12439

vad ca ai mai urcat in clasament. felicitari.

ai grija sa nu intre alex la idei ca il prinzi din urma.
 

DeletedUser38137

Nu mi aduc aminte asta ...e adevarat ca s a recrutat, dar tare a si vrea ca si 88 sa recrutezi jucatori de niv ala...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
@-Death Kid- sa inteleg ca semnatura vorbeste pe harta??? :eek::eek:

Nu scrie destul de clar UNDERCOVER 8-| ? Sau nu se stie ce inseamna undercover ?
 

DeletedUser

Sa dea dracii de nu am gura aurita!
s-a dus dracu si 88 cu ajutorul tovarasului Kenji.

Alex daca esti in carti felicitari pentru revenire si spor la interne :)
noi ne mai auzim pe L20
 

DeletedUser30628

Sa dea dracii de nu am gura aurita!
s-a dus dracu si 88 cu ajutorul tovarasului Kenji.

Alex daca esti in carti felicitari pentru revenire si spor la interne :)
noi ne mai auzim pe L20

eram sigur ca asta ve-ti zice toti :)))....eram pe voce cu el aseara cand am eu disband la trib....si oricum si fara sa vina el la noi dadeam...dar am zis..."dam stergere amandoi si disband la trib",vazand ca eu unu am zis..."m-am nascut in tribul ala si acolo voi muri"......asa ca stati linistiti,ca nu din cauza lui sa dat disband....

Un joc placut va doresc tuturor :)
 

DeletedUser

Adica nu mai exista gradinita 88 ? bre pitere? PWAHAHAHAHAHAHAHAHA, Ai vrut tu sa ma faci fericit cand credeam ca nimic nu se mai poate intampla dupa disparitia rusnacilor. Ai insistat tu sa ma faci happy :D
 

DeletedUser523

Aveti treaba cu barbarii?Nu va mai atacati?Intrebare pentru fostii membrii 88 si URSS...
 
Sus