~A.A~ vs *NOA*

  • Autor subiect DeletedUser2926
  • Data de început

DeletedUser994

wow.... stai asa .... eu nu stiam ca avem alianta ... de cand avem noi alianta?!?!?!? a discutat cineva cu mine ??
 

DeletedUser994

voi doar ne-ati trecut asa la aliati de flori de mar fara sa vb cu noi ??? :| ok sa fie alianta atunci, mai buna decat un razboi :)
 

DeletedUser

OMG...nu va puneti cu =FRM= ca va desfiinteaza in cateva ore. Am avut zeci de atacuri de la sacalaka...n-am dormit cu noptile din cauza lor.
Be afraid, be very afraid! :(
 

DeletedUser

OMG...nu va puneti cu =FRM= ca va desfiinteaza in cateva ore. Am avut zeci de atacuri de la sacalaka...n-am dormit cu noptile din cauza lor.
Be afraid, be very afraid! :(

21 de atacuri mai exact !
si de fiecare data a venit raportul rosu!
a curs sange peste tot la ea in sat! MuhahhahaHAHA:eek::eek:

@rhymes : we reject your reality, and replace it with our own!

Warrrrr!

Fair-play :Vorbiti cu cei din tribul -TFN-, pt. o alianta impotriva noastra.. (asta asa sa nu zici ca nu va dam sanse);)
 

DeletedUser2926

of of

ma baieti si fete vedeti ca uni va ia in serios =))
anuntati si voi de acum in colo aliantele
 

DeletedUser

Imp.GD

Aliantele alea sunt puse asa la vrajala, sa ne mai distam si noi putin dupa "cruntul razboi de pe joc", Imp.GD nu are nicio alianta cu ei dar, nu excludem una;), acum am vazut si eu ca suntem mentionati in sfarsit si noi pe undeva:D.lasa ca ne facem si noi un nume:cool:.
 

DeletedUser

Mda, Vokiel a coborat standardele...pfff, 50 de marci...d-aia am dat stergere cont, il vedeam pe zi ce trece cum se degradeaza si n-am avut inima sa indur sa vad procesul pana la sfarsit :(
In plus, alt motiv pentru care am dat stergere cont a fost acela ca am esuat in colorarea hartii in bleu, unii jucatori s-au incapatanat si n-au intrat in niciun trib, desi am facut apel in sensul asta...rusine lor!
 

DeletedUser

Eu as zice mai simplu.. ai dat stergere pentru ca n-ai fi facut oricum fatza :p
Mai ramane si Sorin si misiunea mea e indeplinita acolo. Desi cu Anca nu stiu cum rezolv :confused: (probably I'll use mind control)
 

DeletedUser

True, n-am facut fata...dar nu ma asteptam sa o spui in gura mare pe forum..ma faci sa dau activare cont si sa te atac, in proces de stergere al contului :(
 

DeletedUser

True, n-am facut fata...dar nu ma asteptam sa o spui in gura mare pe forum..ma faci sa dau activare cont si sa te atac, in proces de stergere al contului :(

Asta chiar ar fi ceva de vazut. Nu de alta, dar cand am dat stergere, mai aveam cam 250 spade si 200 lanci. So bring it on :D
 

DeletedUser

Eu as zice mai simplu.. ai dat stergere pentru ca n-ai fi facut oricum fatza :p
Mai ramane si Sorin si misiunea mea e indeplinita acolo. Desi cu Anca nu stiu cum rezolv :confused: (probably I'll use mind control)

Adica inca n-ai incercat asta?:confused:
Omg, so all the dirty thoughts I've been having lately were not your doing?!:eek::rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1563

Informatii strict secrete! Toti cei din afara =FRM= care le afla vor disparea!

=FRM= sa inteleg ca ne declarati razboi ? Intreb asta in calitate de diplomat si fondator al tribului ~PHX~.

=FRM= in calitate de paznic al linistii si ordinii publice in lumea clasica are misiunea de a opri orice conflict folosind toate mijloacele posibile. =FRM= se aseamana foarte mult cu SUA la acest capitol. :D Noi ne inarmam pentru a face pace! :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Si n-am vrut sa citesc.. :( Deci, ca sa te scutesc de un drum lung..acum ca am aflat, va trebui sa ma sinucid :D
 

DeletedUser

Pe noobi tai preferati :D pana ajungi la mine...posibil sa-ti treaca cheful :p
 
Sus