~A.A~ vs *NOA*

  • Autor subiect DeletedUser2926
  • Data de început

DeletedUser1563

Ii las sa mai creasca, sa se faca mai mari. Nu vreau sa stie de pe acum ce le-am pregatit.
 

DeletedUser994

21 de atacuri mai exact !
si de fiecare data a venit raportul rosu!
a curs sange peste tot la ea in sat! MuhahhahaHAHA:eek::eek:

@rhymes : we reject your reality, and replace it with our own!

Warrrrr!

Fair-play :Vorbiti cu cei din tribul -TFN-, pt. o alianta impotriva noastra.. (asta asa sa nu zici ca nu va dam sanse);)

Sunteti penibili de acuma . hai ca nu imi mai pun mintea cu voi ca nu are rost. Astept sa ma inobilati 8->
 

DeletedUser

Rhymes, in primul rand, cuvantul penibil este o jignire, ceea ce-ti poate atrage un avertisment, iar in al doilea rand, esti total lipsit de umor si de spiritualitate, daca nu ai inteles ce se vorbeste aici.
Succes in joc!
 

DeletedUser1563

Sunteti penibili de acuma . hai ca nu imi mai pun mintea cu voi ca nu are rost. Astept sa ma inobilati 8->

Rog diplomatul nostru sa ia legatura cu triburile cu care suntem aliate si sa stergem de pe harta tribul lor. Nu tolerez jigniri la adresa mea si a tribului! De asemenea solicit aplicarea regulamentului in cazul lui!
 

DeletedUser

Rog diplomatul nostru sa ia legatura cu triburile cu care suntem aliate si sa stergem de pe harta tribul lor. Nu tolerez jigniri la adresa mea si a tribului! De asemenea solicit aplicarea regulamentului in cazul lui!

Daca-mi permiteti...

Dave a spus:
Daca "penibilule' ti se pare un mod de adresare normal, incearca sa-l folosesti in alta parte, nu pe triburile. Daca pentru tine nu e o insulta, cred ca pentru majoritatea este.

asta fiind o situatie recenta, acelasi cuvant....caz de avertisment. Punct.
 

DeletedUser1563

War!

Atac asupra 1.The Rhyme mâine la ora 20:21 24:09:43 întrerupe
Atac asupra 1.The Rhyme în data de 19.11. la ora 12:24 40:11:52 întrerupe
Atac asupra 1.The Rhyme în data de 19.11. la ora 12:24 40:12:31 întrerupe
Atac asupra 1.The Rhyme în data de 19.11. la ora 12:25 40:13:46 întrerupe
Atac asupra 1.The Rhyme în data de 19.11. la ora 12:27 40:15:00 întrerupe
Atac asupra 1.The Rhyme în data de 19.11. la ora 12:27 40:15:25 întrerupe

Am rezolvat problema si cu el in joc. Nu are decat sa primeasca sprijin. O sa fie facut bucati sprijinul si toata defensiva lui!
 

DeletedUser1563

O sa-l rupa trenuletul de lancieri :))

Ultimele 5 atacuri sunt atacuri cu nobili. De unde ii am nu spun. Cuvantele relatii, pile, interventii spun totul.

Toate atacurile sunt la fel de puternice. :D Singura diferenta e ca ultimele 5 au cate un nobil acolo.

Ii spun si cum o sa scada adeziunea:

- primul atac cu nobil: nobilul scade adeziunea cu 20
- al doilea atac cu nobil: adeziunea e scazuta cu 25
- al treilea atac cu nobil: adeziunea e scazuta cu 30
- al patrulea atac cu nobil: respinge atacul si pierd nobilul, dar ramane doar cu 1 sulita si 1 spada
- al 5-lea atac cu nobil: adeziunea e scazuta cu 27 si iau satul
 

DeletedUser

@TheDukeSD tare mi-ar place sa vad rapoartele de atac.. simulari efectuate sau lucky guess? :D
 

DeletedUser1563

@TheDukeSD tare mi-ar place sa vad rapoartele de atac.. simulari efectuate sau lucky guess? :D

Relatii, interventii, mita, spaga, eu numai cu asa ceva ma ocup. :D Am suficienta mana sa dau invizibilitate pe atacuri. Acum sa te tii.

Daca riposteaza declansez un conflict global pe lumea clasica. Deja mi-am schimbat tribul ca sa il intimidez. Daca ma ataca incepe razbelul si in timpul razbelului schimb tribul ca sa mai declansez un conflict. :D Pana nu fac sa aiba harta rosu deschis nu ma las. :p
 

DeletedUser

Daca intrii in razboi ma ofer ca ferma, sa ai resurse :D...poate asa devin ferma oficiala si sunt acceptat in FRM :p
 

DeletedUser994

Pai stai ca nu inteleg ma, de ce comentati asa la mine ? imi declarati razboi degeaba si va suparati de ce spun ??? . Oricum parerea mea este ca aici e o neintelegere, imi puteti spune clar de ce vreti razboi cu noi?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser994

well , penibil nu este o jignire, uitativa in dex ce inseamna pls (PENÍBIL, -Ã, penibili, -e, adj. Care provoacã o impresie neplãcutã, supãrãtoare; greu de suportat, apãsãtor, jenant. – Din fr. pénible.) Multumesc pt avertisment. Ramane intrebarea de ce razboi si nu rezolvarea conflictului (care nu stiu care este) pe cale diplomatica?
 

DeletedUser

Dublu post, deci iar vei primi avertisment..si daca penibil nu e jignire (si nu e) de ce te-ai speriat asa de tare de atacuri...Si oricum, daca citeai atent, sunt atacuri "invizibile" :p
 

DeletedUser994

parca sunteti de la camera ascunsa =)) abia acum m-am prins ca e la mishto . Doamneee..... destul de convingator thedukesd bv, desi eram curios sa vad cu ce armata ma ataci :)))
 
Sus