A fost frumos ...

  • Autor subiect DeletedUser19081
  • Data de început

DeletedUser19081

Pacat ca se termina .. :p
Le multumesc colegilor pentru TOOOOOT .
 

DeletedUser9688

Sincere Felicitari !!!! Ati dat dovada de multa rabdare.. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

in sfarsit dupa mai bine de 3 ani am termiant si noi aceasta lume :X
 

DeletedUser40792

Felicitari!sper ca partea de membrii de pe 24 sa castige si acolo iar lui superpandev mult noroc pe 25
 

DeletedUser

Eu as fi vrut sa castige hashimoto sau tamina...doi jucatori extraordinari, doi oameni de caracter...
 

DeletedUser

Felicitari DIABLO! Felicitari conducerii si playerilor care au facut parte din trib pana in momentul cand a picat HK, ce s-a intamplat dupa a fost irelevant. lumea a fost castigata atunci si e meritul celor de atunci. Vad in top niste playeri de care nu am auzit nimic.... Bravo DIABLO.

Felicitari fostilor TSL-isti si HK.... datorita voua inca imi place acest joc. Si raman la parerea ca a fost cel mai misto razboi la care am participat :).

Neddhu
 

DeletedUser

Felicitari DIABLO! Felicitari conducerii si playerilor care au facut parte din trib pana in momentul cand a picat HK, ce s-a intamplat dupa a fost irelevant. lumea a fost castigata atunci si e meritul celor de atunci. Vad in top niste playeri de care nu am auzit nimic.... Bravo DIABLO.

Neddhu

sunt de acord cu tine...ai mare dreptate
 

DeletedUser35224

Salvati careva hartile cu lumea 7 cum a ramas acum, daca se redeschide l7 se modifica hartile avansate si se pierd cele vechi... Sa aveti la ce va uita cand va apuca melancolia...
 

DeletedUser25671

Salvati careva hartile cu lumea 7 cum a ramas acum, daca se redeschide l7 se modifica hartile avansate si se pierd cele vechi... Sa aveti la ce va uita cand va apuca melancolia...

metoda asta e valabila numai pentru lumile de tip clasic.De redeschis nu se mai redeschide L7(ex:L3)...L29 va fi urmasa acestei lumi sau L30 ;)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Salvati careva hartile cu lumea 7 cum a ramas acum, daca se redeschide l7 se modifica hartile avansate si se pierd cele vechi... Sa aveti la ce va uita cand va apuca melancolia...

Lumea 7 nu va fi restartata, serverul va ramane acelasi deci implicit si clasamentele vor ramane cele actuale ( la momentul inchiderii lumii ).
 

DeletedUser

Felicitari profule :) te mai apuci de vreo lume?daca da pm,sper ca nu m ai uitat :)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Cea mai frumoasa lume pe care am jucat-o vreodata ! Felicitari celor care au avut rabdarea si forta necesara sa o duca la sfarsit!

Continuam pe 24 :D:D
 

DeletedUser

Felicitari DIABLO! Felicitari conducerii si playerilor care au facut parte din trib pana in momentul cand a picat HK, ce s-a intamplat dupa a fost irelevant. lumea a fost castigata atunci si e meritul celor de atunci. Vad in top niste playeri de care nu am auzit nimic.... Bravo DIABLO.

Felicitari fostilor TSL-isti si HK.... datorita voua inca imi place acest joc. Si raman la parerea ca a fost cel mai misto razboi la care am participat :).

Neddhu

Ha, aici sunt de acord cu tine..Hk-Tsl a fost cel mai frumos razboi :p.
Oricum nu trebuie sa diminuam meritele diabolicilor, chiar daca nu au ramas pana la final super-jucatori, totusi de-a lungul timpului in diablo au fost jucatori f buni..
Doar clasamentul individual ma intriga , doar pe stelele iadului il cunosc dupa nume, si oricum mari merite nu vad sa aiva, iar ceilalti 2, ilustrii necunoscuti..
Felicitari andy , iulia, isabel si toti ceilalti
 
Sus