A fost frumos ...

  • Autor subiect DeletedUser19081
  • Data de început

DeletedUser

Daca era ceva legat de noi doua nu as fi zis aici :) ....era imnul unui trib :) ....si nu e enumerat mai sus :p
 

DeletedUser

Nici eu nu ii tin minte pe astia doi de mai sus, desi am jucat din prima zi :D

Eu atunci invatam sa joc ..Dar ce ai facut, nu ai putut tine pasul ? :D
Curios cum multi ati jucat pe lumea asta da nu va vazut nimeni :)..Daca ai jucat pana la 3 sate, nu prea se poate spune ca ai jucat , no offence :).

Ramo, stiam ca e imnul GVL :p

da ma, tu erai la un colt de harta, pe o pajiste verde cand jucau alea :D :))

in k66 parca era, nu prea parea pajiste verde..Mai incolola Fotr era iarba mai mare, esti de acord cu mine :D...
Ps , sa fim seriosi, Hk, si Tdl , s-au mai auzit, dar de celelalte..nici dracu :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu atunci invatam sa joc ..Dar ce ai facut, nu ai putut tine pasul ? :D
Curios cum multi ati jucat pe lumea asta da nu va vazut nimeni :)..Daca ai jucat pana la 3 sate, nu prea se poate spune ca ai jucat , no offence :).

Ramo, stiam ca e imnul GVL :p



in k66 parca era, nu prea parea pajiste verde..Mai incolola Fotr era iarba mai mare, esti de acord cu mine :D...
Ps , sa fim seriosi, Hk, si Tdl , s-au mai auzit, dar de celelalte..nici dracu :)

rSq parca se numea squad si nu mai stiu cum

si ~TBDN~ si ~TBDS~ erau 2 triburi infratite , N vine de la Nord si S de la Sud , a fost tribul ADD , din care s-au impartit in 2 , ala de nord parca era condus de thyk si noryaky si ala de sud de andera y ... nu mai stiu sigur
 

DeletedUser

Pe 7 ma ??Pff....Pai si la inceput erau triburi ca mason,burn,mod,Noi etc, eu de alea chiar nu am auzit..
 

DeletedUser1195

Statistici Triburile: Lumea 7: Player
Triburile.ro Profil Jucător: Rakanishu (cuceriri)
Jucătorul nu mai există

ce e asta bre? "jucatorul nu mai exista?" :) Nu se poate gasi o alta formulare mai putin macabra ? :)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
E problema celor de la twstats ( exprimarea )...eu ca jucator nu mai exist pe lumea aia din decembrie 2008 :D
Deci...nu mai exist :)))
 

DeletedUser

E problema celor de la twstats ( exprimarea )...eu ca jucator nu mai exist pe lumea aia din decembrie 2008 :D
Deci...nu mai exist :)))

Stasul mai are o problema , si anume la puncte : 140 la 135 de sate nu cred ca doar 5 aveau 2 puncte iar restul 1 , sau unu avea 140 si restu 0
 

DeletedUser

Dap...ma chinui sa-mi iau inapoi contul=))
M-as baga asa la misto cind o mai incepe o lume de viteza 2
Adevarul e ca-mi trebuia pauza asta mare pe care am luat-o.
 

DeletedUser

Trebuie sa reinceapa lumea cu setarile de pe l7 ... :).Sunt curios cine o sa joace pe ea
 

DeletedUser

Toti care au luat-o in barba pe lumea 24... din astia care vor sa se remarce... starterii , opteron.... eu si ma tine opteron in sitter :)) nelipsitul gaby de la targoviste.... etc etc
 
Sus