A venit mosul !!!

  • Autor subiect DeletedUser37
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser37

Mie sincer de mic copil mi se parea o maaaare nedreptate ca Mos Craciun sa vina intr-o singura zi din an.Adica e de-a dreptul sadic.Stai un an intreg,astepti cel mai dorit cadou cu sufletul la gura..si-ti aduce...cu totul altceva o_O.

Stupid,stupid mos!:mad:..dar sa trecem peste aceste mici traume.:rolleyes:

M-am hotarat ca noi sa va aducem un cadou mai devreme.Ei bine da..este ceea ce v-ati dorit cu totii..:).

Academia TLD! aka =TLD=;)

(da,academia va avea aceeasi conducere si diplomatie,vom lupta ca unul pana la...blalbalba...boring ass crap ati inteles voi)

TLD este tanar,la moda(partea cu academiile), fermecator si capabil de a frange cu mult succes inimi (a se citi triburi:D) de domnisoare ( a se citi domnisoare:p)

Acum sa ne bucuram cu totii de cadou:).Pe mai tarliu.


Valiusha & Happy T(ree)LD Friends
 

DeletedUser

Waaiii...TLD-istilor, poate va bagati peste RR, ca va bat la funduletul gol. Nu de alta, dar avem vreo 2-3 domnisoare dragute pe-acolo. :D So, hands off you greedy bastards!

Hmm...si academia =TLD= care e? Propun GDL. :)
 

DeletedUser

eu zic RR dar intai trebuie nobilat intern Bloom apoi e chiar un trib ok:D
 

DeletedUser4133

De ce ? Vrei sa ramana fara sate ca poate renunta la joc si se face admin si pe L1 ? Ti-ar place ?
 

DeletedUser

Imi pare rau, momentan RR nu este disponibil, pentru ca suntem prea ocupati cu propria academie... ~TLD~.
Incercam sa disciplinam hoarda de nebuni de-acolo. :mad: N-am mai vazut asa ceva, dom'le, asa o adunatura de descreierati. :eek: Pune agrael biciul pe voi imediat. :D
 

DeletedUser

Waaiii...TLD-istilor, poate va bagati peste RR, ca va bat la funduletul gol. Nu de alta, dar avem vreo 2-3 domnisoare dragute pe-acolo. :D So, hands off you greedy bastards!

Hmm...si academia =TLD= care e? Propun GDL. :)

vaaaaaaaaai ce amuzant...nu-i asa...te-ai gandit mult?

ms ptr reclama oricum fie ea si ...de alta natura :D
 

DeletedUser

Imi pare rau, momentan RR nu este disponibil, pentru ca suntem prea ocupati cu propria academie... ~TLD~.
Incercam sa disciplinam hoarda de nebuni de-acolo. :mad: N-am mai vazut asa ceva, dom'le, asa o adunatura de descreierati. :eek: Pune agrael biciul pe voi imediat. :D

Ms ms...ma simt :)))))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus