-aAa- vs HT

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Se pare ca nu va mai merg serverele ca sa faceti niste update-uri la statistici si m-am gandit sa va ajut chiar daca tot din partea voastra a fost declarat razboiul.

Parte 1:
Triburi: -aAa-, -aAa-., -aAa-1, -aAa-2, -aAa-3, -aAa-4
Parte 2:
Triburi: HT, HT-A, HT-B, HT-C, HT-D, HT-E, Blackk

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,481
Tabăra 2: 1,183
Diferență: 298

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 27
Tabăra 2: 7
Diferență: 20

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,446,226
Tabăra 2: 2,934,667
Diferență: 1,511,559

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 150,349
Tabăra 2: 40,550
Diferență: 109,799

chart



P.S. : Declaratia de razboi este plina de minciuni, dezinformari. S-a pus in declaratie ce a spus gura targului ca de fiecare data, fara dovezi s-au incriminat anumiti jucatori, conducatori sau parti care nu au treaba cu echipa noastra.

Fie ca cel mai bun sa castige !
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
:)))) gata, sau terminat cozonacii gratis , acum trebuie să-i coci singur, nu mai este la fel de ușor :))
Cam așa și cu statisticile ht
 

DeletedUser43824

Se pare ca nu va mai merg serverele ca sa faceti niste update-uri la statistici si m-am gandit sa va ajut chiar daca tot din partea voastra a fost declarat razboiul.

Parte 1:
Triburi: -aAa-, -aAa-., -aAa-1, -aAa-2, -aAa-3, -aAa-4
Parte 2:
Triburi: HT, HT-A, HT-B, HT-C, HT-D, HT-E, Blackk

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,481
Tabăra 2: 1,183
Diferență: 298

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 27
Tabăra 2: 7
Diferență: 20

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,446,226
Tabăra 2: 2,934,667
Diferență: 1,511,559

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 150,349
Tabăra 2: 40,550
Diferență: 109,799

chart



P.S. : Declaratia de razboi este plina de minciuni, dezinformari. S-a pus in declaratie ce a spus gura targului ca de fiecare data, fara dovezi s-au incriminat anumiti jucatori, conducatori sau parti care nu au treaba cu echipa noastra.

Fie ca cel mai bun sa castige !



Nu ne ajuti si cu declaratia? :)


Multumim de statistica si bafta -aAa-
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Nu stiu bre dar cred ca a intrat in sange sa bata toti la tine ca pe covoare asa ca lasa-ne sa ne distram cu tine la fel ca pana acum fara sa ne trimiti la plimbare, ok Anusha ?
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Nu stiu bre dar cred ca a intrat in sange sa bata toti la tine ca pe covoare asa ca lasa-ne sa ne distram cu tine la fel ca pana acum fara sa ne trimiti la plimbare, ok Anusha ?

Tu nu ai habar de tine...daramite sa te apuci sa vorbesti de mine.
In joc corect, fara iesit la cumparaturi, fara tradari ale parvenitilor, tu si echipa ta sunteti de pomana pe harta. Va bate si SP@RT@...Despre ce dreaq sa vorbesti tu ca m-ai batut sau ca mi-am luat bataie. Tu esti un vesnic comisionar de marginea oborului...stai cuminte in banca ta si nu veni pe aici cu sageti deastea ca nu te mai crede nimeni.
Daca stau sa fac o statistica cred ca am vreo 2-3 lumi castigate peste tine...asa ca gura mica si joc de glezne ca trag ai nostri.
Te salut acum ca sunt cu fetele prin Silver Church si mai avem de baut multe sticle de Pommery.
Tu stai pe joc si baga atacuri, farmeaza...distreaza-te la maxim ca viata reala trece pe langa tine pe repede inainte :))
Hai jet oceanic !
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Tu nu ai habar de tine...daramite sa te apuci sa vorbesti de mine.
In joc corect, fara iesit la cumparaturi, fara tradari ale parvenitilor, tu si echipa ta sunteti de pomana pe harta. Va bate si SP@RT@...Despre ce dreaq sa vorbesti tu ca m-ai batut sau ca mi-am luat bataie. Tu esti un vesnic comisionar de marginea oborului...stai cuminte in banca ta si nu veni pe aici cu sageti deastea ca nu te mai crede nimeni.
Daca stau sa fac o statistica cred ca am vreo 2-3 lumi castigate peste tine...asa ca gura mica si joc de glezne ca trag ai nostri.
Te salut acum ca sunt cu fetele prin Silver Church si mai avem de baut multe sticle de Pommery.
Tu stai pe joc si baga atacuri, farmeaza...distreaza-te la maxim ca viata reala trece pe langa tine pe repede inainte :))
Hai jet oceanic !


Te rog sa faci calcule in special cele unde ne-am intalnit pe aceiasi lume :)) unde mereu ai disparut din peiasi, iar de cumparat nu stiu ce sa zic dar ultima lume unde ai fost adversar ti-ai scos contu la vanzare :)) daca vrei punem si printu de pe wapp unde vorbeai cu cineva de la noi sa vinzi contu zeroule
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Pune printul de pe whatsapp te rog :))
Cand sa vand eu conturi ma ?
Ai innebunit la cap ?
Va aduc aminte de contra pe 63 ?
Va aduc aminte de restul conturilor de pe ro63 ?
Despre ce vorbesti tu ma ca nu esti in stare sa-mi iei un sat daca ar fi sa fi pe o granita cu mine in viata ta.
Du-te frate si lasa-ma ca am si alte treburi de facut decat sa iti dau tie atentie pe aici :)))
 

DeletedUser49018

Bai Elite tu esti genul ala de om si cred ca toti stiu asta...Cand mananci rahat te ascunzi iar cand mananci la restaurant bagi in geam sa te vada cine trece!!!
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Bai Elite tu esti genul ala de om si cred ca toti stiu asta...Cand mananci rahat te ascunzi iar cand mananci la restaurant bagi in geam sa te vada cine trece!!!

Eu cred ca nici tu, nici oricine altcineva de la voi din echipa nu are niciun drept sa aduca acuze mie sau echipei din care fac parte de niciun fel pentru ca pur si simplu rahatul de care vorbesti este la voi in farfurie de la inceputul lumii pana acum.
Nu fac altceva decat sa va raspund...iar cand va da cineva cu verde in fata dezinformati.
Esti un fel de Dragnea tu :)
Cu turma de oi de Teleorman dupa tine care mai de care.
Cine e Dancila ? :))
Stai ma cuminte ca te stiam baiat ok dar te-au stricat astia noi din echipa DK si ti-e greu si aproape imposibil sa recunosti asta pentru ca sa mentii moralul sus celorlalti jucatori DK.
Si iti mai este rusine sa recunosti ca HT este peste voi =)))
 

DeletedUser49018

Eu cred ca nici tu, nici oricine altcineva de la voi din echipa nu are niciun drept sa aduca acuze mie sau echipei din care fac parte de niciun fel pentru ca pur si simplu rahatul de care vorbesti este la voi in farfurie de la inceputul lumii pana acum.
Nu fac altceva decat sa va raspund...iar cand va da cineva cu verde in fata dezinformati.
Esti un fel de Dragnea tu :)
Cu turma de oi de Teleorman dupa tine care mai de care.
Cine e Dancila ? :))
Stai ma cuminte ca te stiam baiat ok dar te-au stricat astia noi din echipa DK si ti-e greu si aproape imposibil sa recunosti asta pentru ca sa mentii moralul sus celorlalti jucatori DK.
Si iti mai este rusine sa recunosti ca HT este peste voi =)))


Nimeni nu are treaba cu echipa ta,bravo lor pt realizari.Cat despre DK recunosc ca suntem sub multe triburi daca iti face placere sa auzi asta.Tu nu te vezi ca esti singurul din echipa ta care umbla de pe un forum pe altul cat despre ca ma stiai baiat ok pt tine asta inseamna cand mananci rahat ti-am zis si te ceri la restaurant dupa iar cand esti acolo bati la geam sa te vada lumea.


E ultima data cand mai ti-am raspuns.Sa nu uiti doar ca ti-am spus ca se va intoarce impotriva totul cat de tz.


Bafta
 

Crystallis

member
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: HT, HT-A, HT-B, HT-C, HT-D, HT-E, DK, DK A, -DK-, - DK -
Parte 2:
Triburi: -aAa-, -aAa-., -aAa-1, -aAa-2, -aAa-3, Zig!!!, Zig!?!, Zig?!!, Zig?!?

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 142
Tabăra 2: 102
Diferență: 40

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 719,471
Tabăra 2: 479,761
Diferență: 239,710

chart
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Pune printul de pe whatsapp te rog :))
Cand sa vand eu conturi ma ?
Ai innebunit la cap ?
Va aduc aminte de contra pe 63 ?
Va aduc aminte de restul conturilor de pe ro63 ?
Despre ce vorbesti tu ma ca nu esti in stare sa-mi iei un sat daca ar fi sa fi pe o granita cu mine in viata ta.
Du-te frate si lasa-ma ca am si alte treburi de facut decat sa iti dau tie atentie pe aici :)))


Ce sa vorbesti de 63 ca v-am inobilat ce sate am vrut :)) cred ca 3 organizate am facut pe voi si pa :) iar de contra si aia ii colegul tau letre cu care au jucat pe ultima speciala :) ai vazut tu de la mine sau careva de la noi sa luam sate moca de ma contra sau altu de care zici ? Si printu o da il cer azi de la cine a vorbit cu tine si il postam, 30k pp cica :))

Oricum vedem aici pe granita ce si cum, din ianuarie se vor prelua cateva conturi sa vezi a 82837372 oara ca esti paleta
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Ce sa vorbesti de 63 ca v-am inobilat ce sate am vrut :)) cred ca 3 organizate am facut pe voi si pa :) iar de contra si aia ii colegul tau letre cu care au jucat pe ultima speciala :) ai vazut tu de la mine sau careva de la noi sa luam sate moca de ma contra sau altu de care zici ? Si printu o da il cer azi de la cine a vorbit cu tine si il postam, 30k pp cica :))

Oricum vedem aici pe granita ce si cum, din ianuarie se vor prelua cateva conturi sa vezi a 82837372 oara ca esti paleta

Vorbeste cu cristocea...sa iti spuna de cate ori ma teroriza cu telefoanele ca sa vin sa joc cu revo sau sa iti zica suma cat oferea el cu ai lui pentru contul meu si pe urma sa apari pe aici sa vorbesti ca am vrut eu sa vand ceva vreodata. Tot ce s-a discutat a fost o regie de-a noastra la care voi ati pus botul...cosmin stie ca era la mine siter pe cont. El a purtat discutiile voi, nu eu :))
Pai 3 organizate ati luat sub 10 sate :)) Tu ce filme ai ? Ce-ai consumat ?
Contra v-a vandut contul de 2 ori...la cat de petarde sunteti ati platit :))) Doamneeeeeeeeeeee....si pe urma cu parola ca ati schimbat si a revenit el pe cont si a ramas si cu pp ce i le-ati dat si cu contul la noi :))))
Afacerist de mic esti tu urs...am auzit de tine prin piata la Obor :))) Vinzi 3 la 10 lei =)))))))) Cumperi 2 la fel la 10 lei =)))
 

DeletedUser48963

Nusha fata, dar ai prestat ceva pentru gasca asta mai noua din DK si te-au ars la plata? :)) Nu inteleg de unde atata vehementa pe o duduie asa de gingasa! :)))
 
Sus