-aAa- vs HT

DeletedUser13059

Vorbeste cu cristocea...sa iti spuna de cate ori ma teroriza cu telefoanele ca sa vin sa joc cu revo sau sa iti zica suma cat oferea el cu ai lui pentru contul meu si pe urma sa apari pe aici sa vorbesti ca am vrut eu sa vand ceva vreodata. Tot ce s-a discutat a fost o regie de-a noastra la care voi ati pus botul...cosmin stie ca era la mine siter pe cont. El a purtat discutiile voi, nu eu :))
Pai 3 organizate ati luat sub 10 sate :)) Tu ce filme ai ? Ce-ai consumat ?
Contra v-a vandut contul de 2 ori...la cat de petarde sunteti ati platit :))) Doamneeeeeeeeeeee....si pe urma cu parola ca ati schimbat si a revenit el pe cont si a ramas si cu pp ce i le-ati dat si cu contul la noi :))))
Afacerist de mic esti tu urs...am auzit de tine prin piata la Obor :))) Vinzi 3 la 10 lei =)))))))) Cumperi 2 la fel la 10 lei =)))


vezi ca ai gresit numaratoarea :)) si de asta cand crezi ca tu aveai aproape 1% ocazia sa joci in revo ? cristocea era jucator de academie care vorbea cu toata harta probabil :)) auzi ca din 3 organizate sub 10 sate :)) este un fel de tesla si tu care ati pierdut tot contu dar nu defapt nu mai jucati atunci, cand ati jucat nu ati pierdut bla bla bla si tiki taka barcelona
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
vezi ca ai gresit numaratoarea :)) si de asta cand crezi ca tu aveai aproape 1% ocazia sa joci in revo ? cristocea era jucator de academie care vorbea cu toata harta probabil :)) auzi ca din 3 organizate sub 10 sate :)) este un fel de tesla si tu care ati pierdut tot contu dar nu defapt nu mai jucati atunci, cand ati jucat nu ati pierdut bla bla bla si tiki taka barcelona

Vezi ca ai muci la nas deja. Te-au trecut toate transpiratiile cand ai dat click pe posteaza aici.
Hai spuneti cu cine ati vorbit ca eu vroiam sa vand contul, sau ca l-am vandut, sau orice alta varianta ce o aveti :))
Bey jucatorilor, eu nu am vandut, niciodata nu am facut asa ceva cu vreun cont de-al meu. Niciodata. Inca ceva...eu nu am tradat niciodata echipa. Niciodata. Indiferent de ceea ce comentati voi pe aici, toate acuzele ce le aduceti sunt practic ceea ce ati facut, faceti si o sa mai faceti probabil cu multi trepadusi. Le cumparati satele cu 2-300 pp, conturile cu 7-10-12k pp :)) Asta e joaca voastra, pentru ca altfel nu puteti mai mult...aveti limitele voastre. Desi ar fi in antiteza cumva la cat timp pierdeti pe joc...de sarbatori, weekend, vara, iarna...nu aveti altceva de facut. E un mod de viata pentru voi de mult timp jocul asta.
 
Sus