Abc

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

daca se face tribul pentru cei noi veniti cum era pe alte lumi, dati-mi si mie un semn poate ma alatur si eu!
 

DeletedUser

tribul Spam exista?

Daca nu se face tribul ABC, atunci astept invitatii pentru alt trib fara pretentii doar pentru spam-eri :)
 

DeletedUser32877

cea care a facut tribu pe 10 daca nu ma insel (mater dolores) nu mai joaca
 

DeletedUser

eu imi amintesc ca era si pe L5 sau L7 acolo unde am jucat si eu acu 1000 de ani
 

DeletedUser32877

a fost pe L5 si pe L10
intemeietori din cate imi amintesc mater dolores, bloom si mamazmeilor
 

DeletedUser

asa, bine zici de mamazmeilor imi amintesc. bun si pina la urma cum ramine cu mine ma adopta cineva sau merg pe reteta clasica adica cu QUIT de pe lumea 16?
 

DeletedUser20561

asa, bine zici de mamazmeilor imi amintesc. bun si pina la urma cum ramine cu mine ma adopta cineva sau merg pe reteta clasica adica cu QUIT de pe lumea 16?


Stai putin...Tu spui ca vrei sa faci ABC-ul,dar daca nu il face altul mergi in Quit....Mi se pare cel putin straniu...
 

DeletedUser

el vrea neaparat in tribul ala!
da care e diferenta intre tribul ala...Disney si ABC? :))
 

DeletedUser32877

foarte mare
tribu abc... e trib pt incepatorii ..disney nu cred ca are ca scop sa invete alti jucatorii sa joace
 

DeletedUser

atata timp cat ai mai putine posturi decat pirates406, adica de mine pe celalalt cont, cred ca tu te rugai :p :))
 

DeletedUser24244

Pirates...n-are peste 15 ani, asta e concluzia la care am ajuns. In mintea aia a lui o fi zis ca daca e senior member o sa creada ceilaltzi ca e vreun veteran:)))
 

DeletedUser

daca cumva nu vezi, eu comentez mai mult pe sectiunea din aceasta lume, ca altceva nu ma intereseaza!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus