Abilități trib! - Feedback

DeletedUser42487

Aceasta facilitate intra in vigoare doar pentru lumiile nou deschise? Sau si pentru cele deschise deja?
 

DeletedUser8697

E ciudat cu experienta donata.
1. Tot ce a fost donat ar trebui sa ramana permanent chiar daca un jucator se lasa sau paraseste tribul din diverse motive.
2. Experienta castigata ar trebui sa fie pe zi nu saptamana. In loc sa castig 140 de puncte pe sapt. mai bine castig 20 pe zi. Per total e tot aia, dar poate am nevoie sa folosesc o facilitate azi, nu peste o saptamana..
 

DeletedUser12196

ceva nou. cred ca ar trebui pastrata si pe lumile viitoare.inca nu au inteles toti ce este si cu ce te ajuta, dovada faptul ca nu-si doneaza prestigiul. ne cereti o parere dar noi inca nu am apucat sa ne familiarizam cu aceasta noua optiune.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Threadul ramane deschis, nu am pus nici o conditie sa primim feedback "acum" si nici nu avem ( inca ) vreun termen limita pentru a inainta parerile voastre.
Pe masura ce inainteaza lumea, veti descoperi incet incet "cu ce se mananca" :)
 

DeletedUser12196

unii deja am descoperit, ramane sa experimentam dar e greu cu "romanul". este strangator si se teme de "tepe".:)))
 

DeletedUser48419

Pot sa zic ca este ok, din ce am citit, eu personal inca nu l-am folosit dar sunt curios cum o sa functioneze in contiunare.
 
Sus