Abonare forum trib

  • Autor subiect DeletedUser431
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser431

Vreau un buton pentru a mă putea abona la anumite sub-forumuri din cadrul forumului tribului.

Când se postează în acele sub-forumuri să-mi apară steluţa de lângă butonul "Trib" cu altă culoare. Când se postează în sub-forumurile la care nu m-am abonat să apară steluţa albastră.

Simplu şi la obiect :rolleyes:

Editare pentru argumente (asta ca să nu primesc răspunsuri care nu au legătură cu acest topic):

Într-un sub-forum există un topic care prezintă interes pentru mine. De fiecare dată când apare steluţa albastră intru în forumul tribului şi constat că nu s-a postat în topicul pe care eu îl urmăresc. "Timp pierdut."
Dacă există mai multe posturi noi printre care şi un post în sub-forumul urmărit de mine, steluţa ia culoarea "galbenă" (adică mă anunţă că s-a postat în topicul pe care eu îl urmăresc).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

PRO

cum buton "de-abonare" topic forum nu o sa vedem tot e ceva :D , fazanul si prezenta sunt absolut disperante :)
 

DeletedUser39696

dar sa mearga mai multe abonari .. :) de exemplu galben pentru poticul de sprijin .. verde pentru topicul de atacuri coodrdonate .... etc ..(adica sa ai voie 2-3 culori pentru cei fara CP si nelimitat pentru cei cu :D)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus