Abuz

  • Autor subiect alexutzu71
  • Data de început

DeletedUser

sau nu stiu eu regulile
am avut atacuri simultane de pe acelasi sat
au fost date exact in acelasi timp
scuze daca gresesc
 

DeletedUser

1.daca e ceva posteaza la intrebari
2.daca e incalcare de regula exista sistemul de Tickete:)
 

DeletedUser

pai problema e ca cer si eu mai multe indrumari
macar sa stiu exact daca se poate merge mai departe
 

DeletedUser1079

Conform teoriei simultaneitatii simultaneitatea este in functie de sistemul de referinta. 2 evenimente pot fi simultane fata de un observator sau nu fata de altul! Tu ce vrei sa zici prin faptul ca au fost simultane? :D
 

DeletedUser

Desigur..si depinde daca observatorul e fix sau mobil...deci poate fi o simultaneitate relativa sau absoluta..:)

Apropos..verifica orele de sosire..e imposibil sa ajunga in aceeasi miime de secunda..
 

DeletedUser

l-ati rupt pe om :))
da, poti avea atacuri simultane de pe acelasi sat, poti avea atacuri simultane de pe mai multe sate, a se vedea atacurile TLB:D:D:D
 

DeletedUser1079

l-ati rupt pe om :))
da, poti avea atacuri simultane de pe acelasi sat, poti avea atacuri simultane de pe mai multe sate, a se vedea atacurile TLB:D:D:D

Se ridica o alta interbare atunci: TLB poate da atacuri simultane (fakeuri sa u reale nu are importanta) pe sate diferite dintr-un singur sat concomitent cu sprijinirea simultana din trib a satului atacator?:confused:
 

DeletedUser

Se ridica o alta interbare atunci: TLB poate da atacuri simultane (fakeuri sa u reale nu are importanta) pe sate diferite dintr-un singur sat concomitent cu sprijinirea simultana din trib a satului atacator?:confused:

TLB poate da atacuri simultane pe sate concomitent sprijinite de tribul aparatorului care la randul coincid cu atacarea deodata a celor ce trimit sprijin:)
 

DeletedUser

deci am fost atacat de pe un sat cu mai multe trupe
toate au plecat in acelasi timp
toate au ajuns la mine in acelasi timp
si nu numai unul m-a atacat asa
ieri si azi am fost atacat incontinuu( daca se poate zice asa ceva)
 

DeletedUser1079

deci am fost atacat de pe un sat cu mai multe trupe
toate au plecat in acelasi timp
toate au ajuns la mine in acelasi timp
si nu numai unul m-a atacat asa
ieri si azi am fost atacat incontinuu( daca se poate zice asa ceva)

Mie imi suna a bucla temporala!:confused:
 

DeletedUser

un aliat mia zis asta:
"frate , m-ai terminat, iti mai vin atacuri? apropo, trimite-mi si mie cateva rapoarte si uita-te atacurile au fost in acelasi timp lansate , adica au sosit pe satele tale in aceiasi secunda, daca da, sa stii ca tipul foloseste adonns-uri ilegale, si daca il reclami adminilor, astia pot sa il excluda definitiv din triburile. anunta-ma"
 

DeletedUser

Un jucator poate lansa 100 de atacuri care sa ajunga toate la ora 08:00:00. Nu toate din acelasi sat. Din acelasi sat cam 2-3 atacuri sunt posibil de lansat manual. Cand te uiti la sate, sa fii atent la coordonatele satelor, nu la numele lor. Daca imi trimiti niste rapoarte in joc, poate imi voi da seama mai bine la ce vrei sa te referi.
 

DeletedUser

poti da mai multe atacuri la secunda dupa un sat foarte simplu eu am dat cu opera din acelasi sat 5 atacuri care au ajuns in aceeasi secunda
 

DeletedUser

Un jucator poate lansa 100 de atacuri care sa ajunga toate la ora 08:00:00. Nu toate din acelasi sat. Din acelasi sat cam 2-3 atacuri sunt posibil de lansat manual. Cand te uiti la sate, sa fii atent la coordonatele satelor, nu la numele lor. Daca imi trimiti niste rapoarte in joc, poate imi voi da seama mai bine la ce vrei sa te referi.

in 10 secunde eu pot lansa catre u cam 50 de atacuri....vrei sa incercam???
 

DeletedUser

deci e ok sa se intample asa ceva?
si nu au schimbat numele satelor
si sunt mai multi jucatori care au facut asa ceva
 
Sus