ABYSS - incheiere de server

  • Autor subiect DeletedUser46919
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser47085

cum de razi ba, ca pana amu numa te plangeai ca mori de foame, ti-a venit pachetelu cumva si mananci si tu prima data luna asta?

sau acu iti cumpara lethala de mancare ca nu cumva sa-i moara laudatoru? =))

legatura cu jocu? in pom! :)) o sa mor eu de foame cand o sa castigi tu lumea:))
si nu, nu imi cumpara lethala de mancare, imi da tigari:))
 

DeletedUser47085

si 2 la mana sunt curios daca ai fost si tu student vrodata, dar ma insel. Si daca totusi ai fost, banuiesc ca la spiru, sau pe undeva la ID.
 

DeletedUser46919

Intrebare pentru curajos, ca vad ca l-au apucat talentele. Inainte de organizatul ~SP~ -ului pe noi erai cel mai tare in gura in zona si amenintai toti jucatorii din nord sa treaca la voi ( efect zero ). La organizat nu prea te-am vazut? :)) Sau o fi pentru ca te spionase Neremid cu cateva zile inainte si te inmuiasei?:))


Aveam un sat sub 2000 de pct si la un moment dat aveam aproape mai multi inamici invinsi ca tine...cam umilitor, nu ?:)
 

DeletedUser47085

Intrebare pentru curajos, ca vad ca l-au apucat talentele. Inainte de organizatul ~SP~ -ului pe noi erai cel mai tare in gura in zona si amenintai toti jucatorii din nord sa treaca la voi ( efect zero ). La organizat nu prea te-am vazut? :)) Sau o fi pentru ca te spionase Neremid cu cateva zile inainte si te inmuiasei?:))


Aveam un sat sub 2000 de pct si la un moment dat aveam aproape mai multi inamici invinsi ca tine...cam umilitor, nu ?:)

Daca ai sti macar ce vorbesti de organizatul Sp as mai zice, ar fi trebuit sa vorbesti cu jucatorii prin zona, dar in fine alta poveste:)) si stai mosule calm am od mic, nui problema, creste el. Noi sa fim sanatosi si cu chef de joaca. Si invitat la voi in trib oare nu am fost ca stateai cu pantalonii in vine? "am vrut sa te scoatem dupa harta" cand?
 

DeletedUser46530

Intrebare pentru curajos, ca vad ca l-au apucat talentele. Inainte de organizatul ~SP~ -ului pe noi erai cel mai tare in gura in zona si amenintai toti jucatorii din nord sa treaca la voi ( efect zero ). La organizat nu prea te-am vazut? :)) Sau o fi pentru ca te spionase Neremid cu cateva zile inainte si te inmuiasei?:))


Aveam un sat sub 2000 de pct si la un moment dat aveam aproape mai multi inamici invinsi ca tine...cam umilitor, nu ?:)

lasa-l pe john, ca el are mai multe puncte decat ODA + ODD la un loc :))
 

DeletedUser46919

Cred ca i-au dat 3 lei cei din Maniaks , o Eugenie si o savarina, ca sa fure jucatorii de la noi, acum e bogat si ne priveste de sus . ( Nu am putut rezista sa spun o prostie la fel de mare ca aia cu Sp@rt@ care ne-a cumparat tribul, dar pentru Lord Steker fac orice sacrificiu ). Ma, daca esti sarac , nu e o rusine, daca nu esti cinstit e o rusine, MARE !
 

DeletedUser46919

Daca ai sti macar ce vorbesti de organizatul Sp as mai zice, ar fi trebuit sa vorbesti cu jucatorii prin zona, dar in fine alta poveste:)) si stai mosule calm am od mic, nui problema, creste el. Noi sa fim sanatosi si cu chef de joaca. Si invitat la voi in trib oare nu am fost ca stateai cu pantalonii in vine? "am vrut sa te scoatem dupa harta" cand?

Am la curtea unui vecin un catel mic, o frumusete, un metis, sau popular numit javra, adica nu e de rasa, asta vreau sa spun. Are exact acelas comportament ca al tau acum. Ma latra numai cand apare stapanul si numai dupa gard. Cand suntem fata in fata se ascunde dupa piciorul proprietarului si baga coada intre picioare. Stii foarte bine ca ai fost refuzat sa vii la noi prima data, nu voiam asemenea caractere in trib.
ODD, ODA...nici nu stii ce sunt alea si vorbesti...

Vorbesti de atacuri dar nu participi la ele...:)) Pai despre ce vorbim aici ?:))
 

DeletedUser47085

eu refuzat?:)) primadata cand s-a spart msqd? si bidam a vrut sa ma recruteze si nu am vrut sa vin ca vroia sa vin singur? sau cand s-a rupt sp, datorita conducatorilor knok?
 

DeletedUser47085

hai ca m-am saturat sa va dau peste nas din orice, va urez o noapte buna, si un somn odihnitor! ca maine e vineri. comosicuss sper sa ne vedem si pe alte lumi, sa te ti de cuvant, pana atunci, amuzament pe forum
 

DeletedUser46919

Nu vezi ca nici nu mai tii minte cand, la cate triburi ai schimbat....nu refuzat, ci trimis la plimbare...cu tot grupul din jur !


Sa ai la momentul respectiv ODA mai mic ca al meu, eu cu un sat, ce rusine si mai faci si figuri pe aici... Lipsa de la un atac organizat, desi inainte cu o zi era cel mai tare in gura....poate chiar o fi de foame, cum zice cel de mai sus :)))
 

DeletedUser47085

Nu vezi ca nici nu mai tii minte cand, la cate triburi ai schimbat....nu refuzat, ci trimis la plimbare...cu tot grupul din jur !


Sa ai la momentul respectiv ODA mai mic ca al meu, cu un sat, ce rusine si mai faci si figuri pe aici... Lipsa de la un atac organizat, desi inainte cu o zi era cel mai tare in gura....poate chiar o fi de foame, cum zice cel de mai sus :)))

pe care din conturile tale? sau toate adunate la un loc?
 

DeletedUser38518

Si totusi, care puii mei is aia 10 ca eu mor de curiozitate...
 

DeletedUser46919

pe care din conturile tale? sau toate adunate la un loc?

Faci ticket daca ai nelamuriri in privinta asta ! Dar tot rusinos e sa aiba unul cu un sat ODA mai mare ca al tau cu n sate...Sa nu am grija ca va creste ODA-ul tau ?:)) Ia vezi, daca te ataci singur de pe un sat pe altul si scoti si trupele, o creste ?:)) Ia si incearca...
 
Ultima editare de un moderator:

Adenauer

member
Scor reacție
105
Voi considera ca aceasta tema si-a atins scopul, acela de a anunta ca tribul Abyss isi incheie activitatea pe L43. Asadar topic inchis!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus